„Tėvų darželio“ laidoje - apie garsių tėvų vaikus

Akorė Sandra Daukšaitė - Petrulėnė, jos vyras Aurimas Petrulėnas ir jų dukra Elzė Aktorė Sandra Daukšaitė - Petrulėnė su šeima | „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Žygis Stakėnas pasakoja nuolat sulaukdavęs klausimo, ar jis to garsaus dainininko vaikas? Žygis dar kartą patikina, ne, jis nėra kantri tėvo Virgio Stakėno sūnus! Laidoje kalbėjusios mergaitės Elzė ir Patricija iš tiesų yra garsių mamų dukterys, kurios teigė, kad aplinkinių dėmesys kartais glumina, o pikti komentarai žeidžia.

Aktorės Sandros Daukštaitės dukrai keista matyti mamos bučinius ekrane

Aktorės Sandros Daukšaitės - Petrulėnės dukra Elzė pasakojo susidurianti su įvairiais komentarais apie mamos atliekamus vaidmenis ir suprantanti, kad tai mamos darbas, tačiau mergaitė atviravo, kad jai keista matyti mamą, ekrane besibučiuojančią su kitais vyrais.

Dainininkė Nijolės Pareigytės dukra mano, kad žinomumas yra pliusas

Dainininkė Nijolė Pareigytė papasakojo, kad dukrą Patriciją aplinkinių dėmesys kartais glumindavo - mergaitė negalėjo suprasti, kodėl nepažįstami žmonės sveikinasi, nori pasikalbėti ar nusifotografuoti su jos mama, tačiau Patricijos manymu žinomumas yra pliusas, nes dauguma žmonių nusiteikę draugiškai bei linksmai. Dainininkė laidoje taip pat papasakojo nuotaikingą istoriją, kuomet jos dukra draugėms žadėjo parodyti Nijolę Pareigytę...

Pikti komentarai skaudina žinomų žmonių vaikus

Psichologė Jūratė Bortkevičienė kalbėjo, kad žinomų žmonių vaikams sunku susitaikyti su bjauriais komentarais, juk jie stipriai žeidžia net ir suaugusius...

„Tėvų darželio“ laidą žiūrėkite 10.00 per TV3, laida kartojama pirmadieniais 9.00 per TV8. Visus laidos įrašus rasite TV3play.lt.

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.