„Tėvų darželio“ laidoje - kaip pasitikti šventes nesusipykus?

„Tėvų darželio“ TV laidos vedėjai Žygis Stakėnas ir Dovilė Stakėnienė „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Naujausioje laidoje su psichologe Jūrate Bortkevičiene ir santykiu ekspertu Dariumi Ražausku ieškojome atsakymų į per karantiną aktualius klausimus: ką daryti, kad gyventume gražiai ir darniai, o šventes pasitiktume geros nuotaikos ir nesusipykę?

Psichologė Jūratė žiūrovams yra puikiai pažįstama kaip laidos ekspertė, tačiau šįkart ji sutiko įsileisti laidos vedėjus Dovilę ir Žygį Stakėnus į namus bei pasidalinti asmenine savo šeimos patirtimi. Laida Jūratės ir Justino bei mažųjų Luknės ir Fausto jaukiuose namuose buvo filmuota iš anksto, dar prieš karantino sugriežtinimus, o tąkart aptarti klausimai šiandien tapo dar aktualesni.

Jūratė neslėpė, kad pirmosios karantino dienos buvo kiek sudėtingos ir chaotiškos, tačiau šeimai į vėžes grįžti padėjo planavimas, darbų pasiskirstymas ir supratimas, kad kiekvienam reikia bent trupučio vienatvės. Net ir 9-erių Luknė prisipažino, kad nuolatinis tėvelių buvimas namuose kartais „biški nusibosta“ ir ji su broliuku užsidaro savo kambaryje.

Šeimai antrino laidoje kalbėjęs santykių ekspertas Darius Ražauskas, pasakojęs, kad pabuvimas atskirai ir asmeninis laikas tikrai padeda palaikyti darnius santykius. Eksperto teigimu, daugiau santarvės įneš ir kasdieniai pasivaikščiojimai gryname ore bei fizinis aktyvumas, o jeigu kyla bendravimo iššūkių, Darius siūlo vienas kitam rašyti popierinius laiškus.

„Tėvų darželio“ komanda šventes linki pasitikti santarvėje ir kviečia žiūrėti naujausią laidą:

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.