„Tėvų darželio“ laidoje - švenčiame Kalėdas! (video)

Lietuvos vyriausiasis senelis Kalėda „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

„Tėvų darželis“ antrąją Kalėdų dieną kviečia pasitikti jaukiuose virtuvės šefo Gian Luca Demarco namuose ir perduoda Lietuvos vyriausiojo senelio Kalėdos bei vaikučių palinkėjimus.

Laidos vedėjai dar iki karantino sugriežtinimo spėjo pasisvečiuoti pas Gian Luca Demarco ir pasikalbėti apie Kalėdas Italijoje, lietuviams neįprastą Gian Luca Kūčių stalą ir giminėms iš Italijos vežamus kūčiukus – šių lauktuvių labiausiai laukia vaikai, kūčiukus vadinantys „mažais, traškiais kamuoliukais“.

Vyras pasakojo, kad italų namuose Kalėdų eglutė nėra pats svarbiausias atributas, tačiau ypatingą vietą juose užima prakartėlės. Jas Italijoje pradedama įrengti jau gruodžio 8-ąją - Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo dieną, kuomet Marija yra garbinama kaip Dievo Sūnaus Jėzaus Kristaus motina.

Laidoje kalbėjęs Lietuvos vyriausiasis senelis Kalėda žiūrovams linkėjo kurti ir dalintis kalėdiniais stebuklais bei į ateinančius metus žiūrėti viltingai, o vaikučiai, žinoma, linkėjo daug dovanų, sniego bei sveikatos!

Prisidedame prie sveikinimų ir kviečiame žiūrėti nuotaikingą bei šiltą „Tėvų darželio“ laidą:

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.