„Tėvų darželio“ laidoje - kaip vaikų sveikatą stiprina Sergejus Maslobojevas? (1)

Sergejus Maslobojevas su sūnumi Ramiru grūdinasi ledo vonioje Sergejus Maslobojevas su sūnumi Ramiru grūdinasi ledo vonioje | „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Besisvečiuodami pasaulio kikbokso čempiono Sergejaus Maslobojevo namuose kalbėjomės apie vaikų sveikatą, imunitetą bei grūdinimą.

Kaip grūdintis ir grūdinti vaikus?

Sergejus ir jo vyresnėlis sūnus Ramiras papasakojo, kaip jie grūdinasi ledo voniomis, o iššūkį įlįsti į geliantį vandenį priėmė ir laidos vedėjas Žygis Stakėnas!

Laidoje kalbėjusi gydytoja Agnė Jagelavičienė pasakojo, kad grūdinimas yra puiki ligų prevencijos ir sveikatos stiprinimo priemonė, tačiau į ledo vonią neturint patirties lįsti tikrai nereikėtų...

 

 

 

Gydytoja kalbėjo, kad grūdinimas turėtų būti kasdienis, reguliarus, laipsniškas, tad pradžioje tikrai pakaks leisti vaikams dažniau bėgioti basomis, daugiau laiko leisti vėsiame ore, apsiprausti vėsiu vandeniu ir t.t.

Sergejus Maslobojevas rūpinasi sveika vaikų gyvensena ir nepamiršta senolių išminties

Pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas ir jo žmona Airinė augina du sūnus Ramirą ir Raoną bei mažąją dukrelę Rają. Šeimyna prisiminė, kad pirmagimis daug sirgo, gydytojai jam nuolat skirdavo stiprius vaistus, tad jiedu ėmė ieškoti išeičių ir išbandė įvairias natūralias gydymo bei sveikatinimo priemones.

Šiandien stiprią vaikų sveikatą jiems padeda palaikyti visiems puikiai žinomos, tačiau kartais pamirštamos priemonės - sveika, subalansuota mityba, fizinis aktyvumas, grūdinimas.

 

Gydytojai tikrai pritartų Sergejaus ir Airinės Maslobojevų išsakytoms mintims bei patirčiai - nėra jokių didelių paslapčių, ką reikėtų daryti, kad vaikas kuo mažiau sirgtų, o susirgęs greitai pasveiktų.

Svarbiausia laikytis pagrindinių sveikos gyvensenos taisyklių bei pasirūpinti savo gyvenamąja aplinka: maitintis pilnavertiškai, gyventi aktyviai, pakankamai ilsėtis ir miegoti, vengti streso, vėdinti namus, rūpintis optimalia patalpų drėgme bei temperatūra ir t.t.

Daugiau naudingų patarimų, padėsiančių sustiprinti vaikų (o taip pat ir suaugusiųjų) sveikatą rasite šiuose straipsniuose:

„Tėvų darželio“ laidą žiūrėkite 10.00 per TV3, laida kartojama pirmadieniais 9.00 per TV8. Visus laidos įrašus rasite TV3play.lt.

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.

Naujausi komentarai

  1. Rasa1911
    Rasa1911 prieš 3 m.

    Wow idomu