Aironas

Vardo Aironas reikšmė:


Gali būti vardo Irena/ Irenijus (Airina, Eirina, Irina, Arina) variantas. Taip pat gali būti susijęs su anglišku geležies pavadinimu – iron (airon), tačiau angliškai kalbanšiose šalyse toks vardas nėra naudojamas.

Panašūs ir giminingi vardai:


Airon, Eironas.

Vardo Aironas populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. bambatukas
  bambatukas prieš 3 m.

  Musu antrasis sunus Aironas, vadinu mazybiniais vardais Aironelis, Aironukas anksciau tokio vardo nebuvau girdejus, bet dabar skaitant mamu zurnalus vis pamatau si varda

 2. siireenaa
  siireenaa prieš 3 m.

  Mūsų sūnus Aironas, kaip kažkuri mamytė, taip ir mes išsirinkom Aroną, bet mama pasiūlė dadėti i raidelę, vardas švelniau skamba. Kai išgirdau, kad tarimas, kaip lygintuvo, bet nežinosi kokioj kalboj koks lietuviškas vardas ką gali reikšt. Tarkim Moli užsienyje populiarus, čia Lietuvoj skamba, kaip molė...sūnui greitai 8m. esam patenkinti, vaikui patinka ir niekad nesulaukiau pasakymo, kas čia per vardas, kaip tik visi giria. Na, o draugai jį jau dabar Airiu trumpina.

 3. Skaiste_
  Skaiste_ prieš 2 m.

  Mano sunus Aironas,radau laikrasti kaip "sia savaite gime vaikai" labai patiko tai ir daviau !

 4. User has not uploaded an avatar
  kotrinaaa123 prieš 2 m.

  Labas visiems norejau paklausti gal kas zino Aironas vardo reiksme ka reiskia kur rasti aprasyma

 5. User has not uploaded an avatar
  Joree prieš 1 m.

  Mes esam 2014 spali gime. Norejau konors neyprasto kad grazei skambetu ir angluskai ir lietuviskai nes gyvenam Airijoj. Daug kas is giminiu juokesi "ar cia tokiu pavadinom del to kad gyvenam Airijoj ir pan." Maziuko kriksto mama pasake bus aironas ir man tai lb patiko.