Elija

Vardo Elija kilmė:

hebrajų


Vardo Elija reikšmė:


Iš hebrajų אליהו, (Elijahu) [= mano dievas yra Jahvė].

Panašūs ir giminingi vardai:


Eliana, Elias, Elij, Elijah, Elijahu, Elijana, Elijas, Elijotėja, Elijus, Ėlijus, Elijuš, Eliot, Eliotas, Elis, Ilia, Ilija, Ilijas, Ilijus, Ilja, Iljana, Iljas, Elajus, Iljan, Iljanas, Iljus, Elia, Eliaš, Ellia, Elliot, Ilya, Eliya, Ilias, Illya, Ilyas, Eljana, Ilijana, Illia, Elaja, Ėlija, Elya, Elajas, Eliasz, Elijan, Eljotas, Elijanta, Iliya, Elius, Eliyahu, Elai, Elian, Elianas, Elyas, Elaj, Elyana, Eliyana, Eliyah, Elijius.

Vardo Elija populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Statistikos duomenys iki 2020 m.
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.
Statistikos duomenys nuo 2020 m. (dėl asmens duomenų apsaugos pagal BDAR)
Populiarumo statistika nenurodoma, jei vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus.
Jei vardą sudaro du ir daugiau vardų ir jei šis vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus, į populiarumo statistiką nėra įtraukiamas nė vienas jį sudarantis vardas.

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 m.

  ruthie parašė:
  Lb patinka sis vardas ir nelimpa joks kitas. Vadinu savo mergyte pilvelyje Eli, Eliukas, Elyte. Noriu registruoti Kaip Elija.

  Man labai patiko šis vardas, labai norėjau duoti. Bet atsisakiau šios minties, nes užsienyje tai vyriškas vardas. Ir tai žinant, man pasirodė, egoistiška duoti tokį vardą.

 2. iza_bella prieš 3 m.

  Jelena. parašė:
  Man labai patiko šis vardas, labai norėjau duoti. Bet atsisakiau šios minties, nes užsienyje tai vyriškas vardas. Ir tai žinant, man pasirodė, egoistiška duoti tokį…

  Egoistiška išsigalvoti tokias nesamones ir kritikuoti svetimą vardą 😏 Elija yra begalo gražus mergaitiškas vardas kaip ir Elijas yra labai gražus berniukiškas vardas. Turiu dukrą vardu Elija, gyvenam ne Lietuvoje ir niekas tokių nesamoniu net neužsimini ir ne viena mergaite čia žinom Elijos vardu. Tomos vardas Prancūzijoj yra vyriškas vardas, tai ką man mama reiktų vadinti egoiste todėl kad nepagalvojo kur aš gyvensiu? Nors Tomos vardą nešančių yra begalės.

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 m.

  iza_bella parašė:
  Egoistiška išsigalvoti tokias nesamones ir kritikuoti svetimą vardą 😏 Elija yra begalo gražus mergaitiškas vardas kaip ir Elijas yra labai gražus berniukiškas varda…

  Egoistiška galvoti apie tai, kad dabar kai visi kur emigruoja, ir mergaitei turėti vyrišką vardą? Suprasčiau, kad nežinai ir duodi. Bet jeigu tai egoistiška, tada taip. Tad man tai yra nesąmonė.
  Jeigu jums mano nuomonė, kuri priešinga Jūsų, yra nesąmonė, tai ir man nesąmonė tokios sapalionės, kad čia neegoistiška ir viskas ok.
  Jūsų mamos laikais, niekas nevažinėjo, sienos uždarytos buvo, taip spėju, ir apie tai net minties nebuvo. Elija daugumoje šalių yra vyriškas vardas, o ne vienoje ;)
  Taip, sutinku, Elija labai gražus vardas.

 4. ruthie
  ruthie prieš 3 m.

  As ilgai dvejojau ar duoti sita varda bet jis man labai patiko ir dabar turiu savo mazaja Elyte (Elija) na o draugai is uzsienio tiesiog vadina ir raso jos varda Kaip Ellie . Visiems vardas labai patinka . 🌸💕

 5. User has not uploaded an avatar
  Liepa vakarė rusne prieš 1 m.

  Negražus Amelijos Trumpinis