Nedas

Vardo Nedas kilmė:

Persų, slavų


Vardo Nedas reikšmė:


Kaip ir kiti trumpi vardai, vardas gali turėti keletą aiškinimų. Tai gali būti persiškas vardas iš žodžio ندا (Neda) [= balsas, šauksmas, apvaizdos balsas]. Taip pat tai gali būti slaviškos kilmės vardas, reiškiantis „gimęs sekmadienį“.

Panašūs ir giminingi vardai:


Ned, Nedid.

Vardo Nedas populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
*2018 metų tendencija paskaičiuota pagal 2018 m. pirmo pusmečio duomenis (pirmo pusmečio vardų skaičius daugintas iš dviejų).

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. Snowshoe
  Snowshoe prieš 3 m.

  Nefaina, kad pravardžiuoja Minedas

 2. vaidulee2
  vaidulee2 prieš 3 m.

  Snowshoe parašė:
  Nefaina, kad pravardžiuoja Minedas

  Cia tik zmoniu neisprusimas. Protingi zmones niekada taip nepavadins! Rado kazkoki klauna tai db visi vardai susija ir kencia,nepasiziuredami i savo vaiku vardus. Apmaudu,kad suauge moka ir moko vaikus saipytis.

  As pvz lb dziaugiuos situ varduku savo mazajam o kurie bando,kazka negero primest atkertu taippat,nors ir negrazu,bet tegu supranta ir gerbia musu sprendima!

 3. Snowshoe
  Snowshoe prieš 3 m.

  Tikrai sutinku su jumis Na mano broliui Nedui dabar jau 18. Tačiau visą laiką kol mokėsi mokykloje vaikinukai tyčiojosi ir vadindavo Minedu, verkdavo vaikas grįžęs namo, tikrai skaudu būdavo. Va mandresni paaugliai tik ir ieško prie ko prisikabinti. O pats vardas tai labai gražus

 4. vaidulee2
  vaidulee2 prieš 3 m.

  Na tie sustresni vaikai taj ir tesugeba,zeminti kitus. Manau,kada nors atsisuks tai pries juos ir imsis gailetis! O mum telieka savo maziuosius ugdyti dorais ir nesielgti taip negrazei su kitais vaikais.
  Beje sveikinu belaukiant maziojo pilvuko gyventojo ar jau zinote kas bus? Koki varduka issirinkot?

 5. Snowshoe
  Snowshoe prieš 3 m.

  Tikrai taip Ačiū labai! Laukiamės sūnelio, tai vis ieškau patinkančio vardo, vienintelis patinkantis- Aras vis naršau, ieškau gal koks dar gražesnis atsiras mano kely, bet vis nesulaukiu