Kėvinas

Vardo Kėvinas kilmė:

airių


Vardo Kėvinas reikšmė:


Kevin – angliška airiško vardo Caoimhín versija. Caoimhín sudaro senosios airių kalbos elementai coem [=geras, švelnus, dailus] ir gein [=gymis, gimimas], taigi vardas reiškia „dailaus gymio".

Panašūs ir giminingi vardai:


Keivinas, Kevenas, Kevin, Kevinas.

Vardo Kėvinas populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
*2018 metų tendencija paskaičiuota pagal 2018 m. pirmo pusmečio duomenis (pirmo pusmečio vardų skaičius daugintas iš dviejų).

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. VikaGG
  VikaGG prieš 5 m.

  as savo pilvo gyventoja jau nuo trecio menesio vadinu Kevinu. Vyras prie sito vardo taip pat priprato, gimines kam pasakom sako juokaujat? bet mums musu nuomone svarbiausia. Pripratom jau, manau kad ir vaikeliui patiks ir tiks sis vardas.

 2. Žuvytea
  Žuvytea prieš 5 m.

  Musu sunelis Kevinas jau pilvelyje taip buvo vadinamas ;) labai grazus ir puikios reiksmes vardas o kas man patinka ,kad ju nera kekvienam kieme po 10 kaip (Matu, Luku ir t.t.)

 3. judaska
  judaska prieš 2 m.

  Musu berniukas irgi Kevinas. Jau pajutusi,kad bus berniukas (nors dar nezinodama) pagalvojau koki varda reiks deti,pirma mintis atejo Kevinas,visiems labai patiko,o ir jam tiesiog tiko Nors sakiau,kad varda galvos tevelis,bet taip jau gavosi,kad pats sededamas pilvelyje issirinko Tai vat.

 4. User has not uploaded an avatar
  Aurelija1230 prieš 2 m.

  Su vyru jau 3metus sakem kad berniukas bus Kevinas, kai pastojau(32 savaites dabar) dar nezinojome kokia lytis - vyras labai norejo berniuko (turime dvi dukras) tai kai ejome ekoskopijos ir pasake " i have good news for you - it's a boy " tai apsiverkem abu ir nuo jau zinojome mazylio varda Kevinas. Dar sprendziame kaip iradyti i liudijima kadangi gyvename Londone , Kevin - Ceven - Kevinas .

 5. barbytia
  barbytia prieš 2 m.

  Mes su vyru nutarem rasyti Kevin nes gyvensme londone tai pat ☺