Kristijanas

Vardo Kristijanas kilmė:

graikų


Vardo Kristijanas reikšmė:


Iš senovės graikų vardo Χριστός (christos) [=pateptasis, išrinktasis]. Vardas reiškia„Kristaus sekėjas, krikščionis“.

Panašūs ir giminingi vardai:


Christian, Christianas, Cristian, Kristanas, Kristas, Kristian, Kristianas, Kristijan, Kristijonas, Kristinas, Kristis, Kristjan, Kristjanas, Krystian, Krystjan, Christiano, Christijan, Kristians, Kris, Christiaan, Christos, Cristiano.

Vardo Kristijanas populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
*2018 metų tendencija paskaičiuota pagal 2018 m. pirmo pusmečio duomenis (pirmo pusmečio vardų skaičius daugintas iš dviejų).

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 m.

  Man iskart pries akis tas "Grozio peilio" personazas Kadangi jis man patiko, tai ir vardas grazus, tik LT siek tiek neiprastas.

 2. Ryto saule
  Ryto saule prieš 6 m.

  Sermuonelis parašė:
  Man iskart pries akis tas "Grozio peilio" personazas Kadangi jis man patiko, tai ir vardas grazus, tik LT siek tiek neiprastas.

  cia toks vardas daugiau Svedams tinka,nes cia svedijoje pilna ju...o man tai seipsau,nes as pirma zmogu tokiu vardu sutikau vyro bendradarbi,tai jis biski isgerentis o ir be priekiniu virsutiniu dantu(issimuse vaziuodamas motociklu)
  vienu zodziu-ne Lietuviskas vardas ir tiek...

 3. giedruska
  giedruska prieš 6 m.

  tikrai nekoks

 4. Rasa M.
  Rasa M. prieš 6 m.

  Hansas Kristijanas Andersenas,tai grazi uzuomena,jog sis zmogus isgrazino ir isgarsino si varda ir jei jis jums patinka,dekit ir neklausykit ka kiti pasakys

 5. jurshenas
  jurshenas prieš 6 m.

  Daugiau gal iprastas pas mus Kristijonas. Bet kodel gi ir ne Kristijanas? Vis ne koks kristinas, sabinas ar armandas (armanduku mamos nepykit)