Liepa

Vardo Liepa kilmė:

lietuvių


Vardo Liepa vardadienis:

Liepos 1 d.


Vardo Liepa reikšmė:


Iš lietuvių liepa – medžio arba mėnesio pavadinimas.

Vardo Liepa populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
*2018 metų tendencija paskaičiuota pagal 2018 m. pirmo pusmečio duomenis (pirmo pusmečio vardų skaičius daugintas iš dviejų).

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  brunete12 prieš 11 mėn.

  Na didžiausia nesąmonė yra Liepos vardą sieti su mėnesio pavadinimu, atseit jei jau negimė liepos mėnesį, tai vardas netinka. Tiesiog juokinga... Vardas Liepa yra kilęs iš medžio pavadinimo "liepa" (nors taip pat literatūroje siejamas su liepos mėnesiu, kurio pavadinimas kilęs taip pat yra būtent iš medžio "liepa" pavadinimo). Taigi vardas Liepa sietinas su medžio pavadinimu. Be to, tai tiesiog vardas kaip ir Ieva, Ramunė, Mėta, Rūta, Eglė. Tai labiau sietina su augalu, be galo gražus ir prasmingas lietuviškas vardas.

 2. User has not uploaded an avatar
  brunete12 prieš 11 mėn.

  Aš manu, kad tėvai dovanodami savo dukrytei Liepos vardą jį tapatina su medžio pavadinimu. O Liepa tam lietuviui, kuris nors kiek pažįsta savo kultūrą reiškia - Liepa – džiaugsmo, grožio ir moteriškumo simbolis. Medis, kuris saugo ir gydo… Ji dainuoja su vėju, verkia su sielom, merdi su rudeniu (B.Sruoga), šnabždasi su kaštonais (G.Tulauskaitė), kalba meilės kalba (E.Mieželaitis) – ji tikrų tikriausia moteris, - pavargusi, bet nepailstanti mylėti ir saugoti meilę…

  Pilnai sutinku Nuostabi prasmė

 3. User has not uploaded an avatar
  brunete12 prieš 11 mėn.

 4. User has not uploaded an avatar
  issvajotoji prieš 7 mėn.

  Oi ne.. nedeciau savo vaikui...

 5. User has not uploaded an avatar
  kamiliu prieš 4 sav.

  mano dukrytes vardas liepa ir puikiai tinka dziaugiuosi kad dejau sitoki varda nes dabar pagalvojus apie koki nors kitoki varda tai net netiktu jai .