Pija

Vardo Pija kilmė:

lotynų


Vardo Pija reikšmė:


Iš lotynų pius [=pamaldus, dievobaimingas].

Panašūs ir giminingi vardai:


Pia.

Vardo Pija populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. etugriv
  etugriv prieš 7 m.

  Manau,kad Tavo kūdikėlis ir Tau rinktis kokį vardą duoti.Na ir tėčiui turi patikti žinau tą jausmą ,kaip kiti kišasi ne į savo reikalus..........

 2. Barskobra
  Barskobra prieš 5 m.

  Man jis irgi be galo mielas vardas..vis dar svarstau.kazkaip man kliuna kad jis trumpas.dar maciau Pijos tarptautini varianta Pia. Galbūt gerai skambetu kaip vienas is vardu. pvz. Pia Patricia, arba Erika Pia? Bet šiaip retas ir gražus man šis vardas. asmeniskai man tik jo lietuviska rašyba kliūna, nes užsienyje tikrai tardami iškraipys jį.

 3. etugriv
  etugriv prieš 5 m.

  tikrai,kad graziai skambetu du vardai

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  O kaip su reiksme - pamaldi? Ar reiksme jum nesvarbi? Del iskraipymo - jei toki trumpa varda kas iskraipys ar negales perskaityti - tai yra to zmogaus intelekto problema. Keturiose raidese susigaudyti turetu bet koks bent 3 klases lankes europietis.

 5. Barskobra
  Barskobra prieš 5 m.

  mildamor parašė:
  O kaip su reiksme - pamaldi? Ar reiksme jum nesvarbi? Del iskraipymo - jei toki trumpa varda kas iskraipys ar negales perskaityti - tai yra to zmogaus intelekto pro…

  Vardo reikšmė kažkiek itakoja pasirinkimą. Neesu per daug tikinti, bet kažkaip neužkliuvo ji man labai. O del iškraipymo turbūt mažiau kreipt dėmesio reik, ania o vardą rinkt toki koks mieliausias. Visiems juk visvien neitiksi.