Ainė

Vardo Ainė kilmė:

lietuvių

Vardo Ainė reikšmė:

Iš lietuvių ainis (palikuonis).

Panašūs ir giminingi vardai:

Aine.

Vardo Ainė populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
*2017 metų tendencija paskaičiuota pagal 2017 m. pirmo pusmečio duomenis (pirmo pusmečio vardų skaičius daugintas iš dviejų).

Ieškoti kito vardo

1. ausrel_e
    ausrel_e prieš 4 m.

labai gražus vardas jei gims mergaite būtinai bus Ainė

2. ais-ty
    ais-ty prieš 3 m.

Turim Ainę Gimė prieš tris mėnesius. Vaikai ir vyras įkalbinėjo pavadinti Upe - man šis vardas taip pat labai patinka. Bet Ainė nugalėjo prieš Upę todėl, kad turi daugiau gražesnių ir priimtesnių mažybinių formų. Vadinu ją Ainute, Ainyte, Ainele, Ainuže Man be galo gražu.

3. malva
    malva prieš 2 m.

Mes taip pat turim Ainę, bet kolkas vadiname Ainyte Prieš tai nebuvau girdėjusi tokio vardo. Labai džiaugiuosi, kad atradom tokį vardą.

Aistty prieš 2 m.

Mūsų mergytė taip pat Ainė Išgirdau šį vardą maždaug prieš 3 metus, jis mane tiesiog užbūrė, sakiau, jei turėsiu dukrą, ji bus Ainė. Štai ir turim savo Ainę. Buvo labai smagu, kai laukiausi, nekilo nei menkiausios abejonės dėl vardo, nesvarstėm jokio kito varianto, mums tai pats gražiausias vardas

sauluxe prieš 5 mėn.

Musu dukryte irgi gavo Aines varda. Ieskojome lietuvisko ir retesnio, kad nebutu 4 tokiu paciu vardu klaseje