Mia

Vardo Mia kilmė:

hebrajų


Vardo Mia reikšmė:


Mija (Mia) – vardo Marija mažybinė forma, paplitusi Skandinavijoje. Dėl vardo Marija kilmės ir reikšmės nesutariama. Versijos yra tokios: iš hebrajų מִרְיָם (Miryam) [=kartėlio jūra]; pagal kitas versijas šaknis מר (mr) gali reikšti „maištingoji", „norėjusi kūdikio", „Dievo Motina". Labiausiai tikėtina versija, kad vardas yra iš egiptietiškos šaknies mry [=mylimoji].

Panašūs ir giminingi vardai:


Mija, Mijūnė, Mya, Myja, Miya, Miiia, Myah, Mari, Maria, Mariah, Mariam, Marie, Mariela, Mariėlė, Mariella, Marieta, Mariya, Marija, Marijam, Marijami, Marijka, Marika, Marilė, Mariola, Mariolia, Marita, Mary, Maryam, Maryja, Marytė, Marja, Marjam, Marzena, Masha, Maša, Mažena, Merė, Meri, Meriam, Meriem, Merion, Miriam, Mirija, Mirja, Molly, Mareta, Marylia, Mariami, Merilė, Mariama, Mariette, Maryia, Mariia, Meryem, Marisa, Meryam, Mirian, Marion, Maryan, Merian, Marė, Marijeta, Mirjam.

Vardo Mia populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
*2018 metų tendencija paskaičiuota pagal 2018 m. pirmo pusmečio duomenis (pirmo pusmečio vardų skaičius daugintas iš dviejų).

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. simalailis
  simalailis prieš 5 m.

  Mag2ula parašė:
  Nesamone. Lietuvoje neraso i registrus tik dvigubu raidziu kaip pvz Elle, tai jau butu Ele ir neraso raidziu kuriu nera lietuviskam alfabete, kaip pvz W. Tai jei su…

  Tikiuosi kad jum pavyks iskovoti kaip norit ,bet abejoju ar leis ...

 2. Barskobra
  Barskobra prieš 5 m.

  Jei vienas is tėvų ne lt pilietis tuomet registruoja, taip pat registruoja jei pvz MIA buvo registruota pirmą sykį ne LT, tuomet įrašo paraidžiui lietuviškomis raidėmis. Pvz gime UK, tai nuo UK dokumento perrašys ir bus "MIA".

 3. User has not uploaded an avatar
  Miap prieš 5 m.

  as gimiau 2000 ir mano vardas Mia taip iseina as viena gimiau?!

 4. User has not uploaded an avatar
  eleonorutaa prieš 5 m.

  mums darant gimimo liudijimą Lietuvoje įrašė Mia Darėm 2008 metais berods

 5. User has not uploaded an avatar
  markosas prieš 3 m.

  Laba diena...Musu dukra Mia gimusi airijoje lietuviskame gimimo liudijime irase su lietuvindami i Mija.mums pradejus aiskintis kodel taip pasielge,atsake viskas grai.kreipemes i advokata jie nusiunte laiska i CM skyriu ju atsakymas buvo toks pats jie teisus pagal kalbininkus....advokatas sake jog viena iseitis kreiptis i teisma....gal kas nors esate susidure su sia situacija????