Emilis

Vardo Emilis kilmė:

lotynų


Vardo Emilis vardadienis:

Lapkričio 14 d.


Vardo Emilis reikšmė:


Vardo Emilijus variantas. Vardas Emilijus kilęs iš garsios senovės romėnų pavardės Aemilius, greičiausiai kilusios iš lotynų kalbos žodžio aemulus [= šalininkas, pasekėjas, neatsiliekantis, besivaržantis].

Panašūs ir giminingi vardai:


Emeli, Emelija, Emelijan, Emelina, Emelis, Emelita, Emiilija, Emil, Emila, Emilas, Emile, Emilė, Emili, Emilia, Emilian, Emiliana, Emilie, Emilij, Emilija, Emilijan, Emilijanas, Emilijona, Emilijonas, Emilijus, Emilina, Emilita, Emilius, Emiliuš, Emily, Emilja, Emiljan, Jemeljan, Emely, Emiliya, Emilio, Emils, Emilėja, Emilly, Emille, Emilijana, Emiliano, Emyl, Emėlija, Ėmilis, Emiljanas, Emiliia, Emmy, Emelia, Emiljana, Emiljuš, Emilee, Emilli, Emiljen, Ėmilė.

Vardo Emilis populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Statistikos duomenys iki 2020 m.
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.
Statistikos duomenys nuo 2020 m. (dėl asmens duomenų apsaugos pagal BDAR)
Populiarumo statistika nenurodoma, jei vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus.
Jei vardą sudaro du ir daugiau vardų ir jei šis vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus, į populiarumo statistiką nėra įtraukiamas nė vienas jį sudarantis vardas.

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. pelene22
  pelene22 prieš 7 m.

  Mūsų pipiriukas bus Emilis

 2. enril
  enril prieš 7 m.

  Jau nuo 14 metu visiem sakiau , kad jei turesiu mergyte - bus vardu Emilija. Taciau susilaukiau berniuko ir Emilio vardas jam iskart prilipo, tik gaila, kad dabar daug kas toki varda duoda

 3. viktorina177
  viktorina177 prieš 7 m.

  Kai laukiausi sake, jog turesim mergaite, tai labai norejau vardo Emile. Bet prie gala suzinojom jog bisgi berniukas. Tad nusprendem Emili deti. Tai dabar turim Elinga ir Emili ?

 4. User has not uploaded an avatar
  Emilis1234 prieš 4 m.

  O mano vardas Emilis jau nuo 1960 metų, sakyčiau tuo laiku buvo vienas iš retesnių. O dabar į gatvę neina išeiti, tuoj ir šaukia, Emili, Emiliuk..................ir nesuprasti, ar tai man, ar ne......

 5. User has not uploaded an avatar
  witkueta prieš 4 m.

  Antras berniukas irgi bus Emilis