Kamila

Vardo Kamila kilmė:

lotynų

Vardo Kamila reikšmė:

Dėl vardo reikšmės nesutariama: vienų tyrinėtojų manymu, vardas atsirado iš senovės romėnų pavardės Camillus, greičiausiai atkeliavusios iš etruskų kalbos (vardo reikšmė nežinoma). Kiti kildina vardą iš lotyniško žodžio cammilus (-a). Senovės Romoje kamilais būdavo vadinami religinių apeigų patarnautojai, kuriasi galėjo būti vaikai iki sulaukia brandos ir tik tuo atveju, jei jie yra gimę laisvais piliečiais, o abu vaiko tėvai yra gyvi.

Panašūs ir giminingi vardai:

Camile, Camilla, Camille, Kamėja, Kamile, Kamilė, Kamili, Kamilia, Kamilija, Kamilita, Kamiljana, Kamita, Kamylė, Khamilla, Camila, Kamilla, Camilia, Kamilya, Kamille, Kamillė.

Vardo Kamila populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
*2018 metų tendencija paskaičiuota pagal 2018 m. pirmo pusmečio duomenis (pirmo pusmečio vardų skaičius daugintas iš dviejų).

Ieškoti kito vardo

1. phoenix
    phoenix prieš 3 m.

grazus labai,surasysiu kelis patikusius ir duosiu vyrui issirinkt is ju jei bus mergaite

2. Kammy
    Kammy prieš 3 m.

vyrui pasiuliau ir labai patiko

3. saulytule
    saulytule prieš 3 m.

mes rinkomes tarp Andrejos arba Amandos, bet radau varda Kamila, ir greiciausiai taip pavadinsim mergyte, bet bijau , kad zmones nevadintu Kamile,

pagieza prieš 2 m.

Man pats gražiausias mergaites vardas;)

5. saulytule
    saulytule prieš 2 m.

pagieza parašė:
    Man pats gražiausias mergaites vardas;)

Aha. Grazus. Buvo musu sarase. Bet vis del ti pavadinom Andrea