FROSCH BABY skalbimo ir švaros priemonės

4.3
22 vertinimai(ų)
FROSCH BABY skalbimo ir švaros priemonės

TD testuotojos išbandė tris FROSCH naujoves: skalbimo priemonę vaikų rūbeliams, kūdikių skalbinių skalavimo priemonę ir ploviklį kūdikių reikmėms.

• FROSCH BABY skalbimo priemonė, 1500 ml, yra sukurtas specialiai kūdikių, mažų vaikų ir alergiškų žmonių poreikiams. Sudėtis, į kurią įeina natūralūs, odos prižiūrėti skirti ramunėlių ekstraktai, užtikrina veiksmingą, tačiau odai nekenksmingą skalbimą. Patikrintas dermatologų, hipoalerginis, be dažiklių ir konservantų.
  • FROSCH BABY skalbinių skalavimo, 750ml, audinius paverčia tokiais, prie kurių vis norisi prisiglausti. Ypač švelni priežiūros su natūraliu migdolų aliejumi sumažina odos sudirginimo tikimybę. Patikrinta dermatologų, be dažiklių ir švelnaus kvapo.
  • FROSCH BABY ploviklis kūdikių reikmenims, 500 ml, efektyviai pašalina pieno, dribsnių bei kitų maisto produktų likučius nuo įvairiausių kūdikių reikmenų, pavyzdžiui, buteliukų, kramtukų ar žaislų. Ploviklis yra hipoalerginis, be dažiklių, kvapiųjų medžiagų, lengvai nuplaunamas, be to, praturtintas odą tausojančiu pantenoliu (provitaminu B5).

Jei išbandėte šiuos produktus - parašykite, ką apie juos manote ir nepamirškite įvertinti žvaigždutėmis ⭐⭐⭐⭐⭐!

1. Queen11
    Queen11 prieš 7 mėn.

Skalbiu naujagimio drabužius,vaikelis dar negimė,dėl to su oda reakcijos nezinau.Bet mano manymu kad tas ramunėlių kvapas yra per stiprus,ir kažkaip sunkiai nusiskalauja skalbiklis.

2. Juljana
    Juljana prieš 4 mėn.

Naudoju skalbiklį drabužiams skalbti. Visai šeimai tinka ir patinka. Rimtesnių dėmių ne išplauna.

3. Alina M.
    Alina M. prieš 1 mėn.

Man patinla, kad hipoalergeniniai ir kvapas nėra aitrūs.
    Nededu didelių vilčių rimtų dėmių išplovimui ( tenka naudoti Vanish) ir tada praskalbti gerai, bet kaip milteliai frosh ( skysti ir minkštiklis) man vieni geriausių.

4. Sofija 2
    Sofija 2 prieš 1 mėn.

Kur perkat frosch būtent buteliukams plauti?

5. Queen11
    Queen11 prieš 1 mėn.

Sofija 2 parašė:
    Kur perkat frosch būtent buteliukams plauti?

Aš pirkau maximoje

Noriu įvertinti daiktą: