FROSCH BABY skalbimo ir švaros priemonės

4.2
21 vertinimai(ų)
FROSCH BABY skalbimo ir švaros priemonės

TD testuotojos išbandė tris FROSCH naujoves: skalbimo priemonę vaikų rūbeliams, kūdikių skalbinių skalavimo priemonę ir ploviklį kūdikių reikmėms.

• FROSCH BABY skalbimo priemonė, 1500 ml, yra sukurtas specialiai kūdikių, mažų vaikų ir alergiškų žmonių poreikiams. Sudėtis, į kurią įeina natūralūs, odos prižiūrėti skirti ramunėlių ekstraktai, užtikrina veiksmingą, tačiau odai nekenksmingą skalbimą. Patikrintas dermatologų, hipoalerginis, be dažiklių ir konservantų.
  • FROSCH BABY skalbinių skalavimo, 750ml, audinius paverčia tokiais, prie kurių vis norisi prisiglausti. Ypač švelni priežiūros su natūraliu migdolų aliejumi sumažina odos sudirginimo tikimybę. Patikrinta dermatologų, be dažiklių ir švelnaus kvapo.
  • FROSCH BABY ploviklis kūdikių reikmenims, 500 ml, efektyviai pašalina pieno, dribsnių bei kitų maisto produktų likučius nuo įvairiausių kūdikių reikmenų, pavyzdžiui, buteliukų, kramtukų ar žaislų. Ploviklis yra hipoalerginis, be dažiklių, kvapiųjų medžiagų, lengvai nuplaunamas, be to, praturtintas odą tausojančiu pantenoliu (provitaminu B5).

Jei išbandėte šiuos produktus - parašykite, ką apie juos manote ir nepamirškite įvertinti žvaigždutėmis ⭐⭐⭐⭐⭐!

MamaB prieš 11 mėn.

Naudojam skysta skalbikli dabar. Deja, rimtesniu demiu neisplauna. Jei nelabai susitepe rubeliai, tai ok juo perskalauti.

2. GM66
    GM66 prieš 10 mėn.

Man patinka, turim skalbinių skalavimo skystį, man patinka, nealergizuoja vaikučio.

3. Karlee
    Karlee prieš 7 mėn.

Sutapimas ar ne, bet pradėjus rūbus skalbti su Frosh baby skalbikliu, vaiko rūbelius, taip pat vyro ir savo apatinį trikotažą, man atsirado pienlige...

4. Queen11
    Queen11 prieš 4 mėn.

Skalbiu naujagimio drabužius,vaikelis dar negimė,dėl to su oda reakcijos nezinau.Bet mano manymu kad tas ramunėlių kvapas yra per stiprus,ir kažkaip sunkiai nusiskalauja skalbiklis.

5. Juljana
    Juljana prieš 1 mėn.

Naudoju skalbiklį drabužiams skalbti. Visai šeimai tinka ir patinka. Rimtesnių dėmių ne išplauna.

Noriu įvertinti daiktą: