FROSCH BABY skalbimo ir švaros priemonės

4.3
15 vertinimai(ų)
FROSCH BABY skalbimo ir švaros priemonės

TD testuotojos išbandė tris FROSCH naujoves: skalbimo priemonę vaikų rūbeliams, kūdikių skalbinių skalavimo priemonę ir ploviklį kūdikių reikmėms.

• FROSCH BABY skalbimo priemonė, 1500 ml, yra sukurtas specialiai kūdikių, mažų vaikų ir alergiškų žmonių poreikiams. Sudėtis, į kurią įeina natūralūs, odos prižiūrėti skirti ramunėlių ekstraktai, užtikrina veiksmingą, tačiau odai nekenksmingą skalbimą. Patikrintas dermatologų, hipoalerginis, be dažiklių ir konservantų.
  • FROSCH BABY skalbinių skalavimo, 750ml, audinius paverčia tokiais, prie kurių vis norisi prisiglausti. Ypač švelni priežiūros su natūraliu migdolų aliejumi sumažina odos sudirginimo tikimybę. Patikrinta dermatologų, be dažiklių ir švelnaus kvapo.
  • FROSCH BABY ploviklis kūdikių reikmenims, 500 ml, efektyviai pašalina pieno, dribsnių bei kitų maisto produktų likučius nuo įvairiausių kūdikių reikmenų, pavyzdžiui, buteliukų, kramtukų ar žaislų. Ploviklis yra hipoalerginis, be dažiklių, kvapiųjų medžiagų, lengvai nuplaunamas, be to, praturtintas odą tausojančiu pantenoliu (provitaminu B5).

Jei išbandėte šiuos produktus - parašykite, ką apie juos manote ir nepamirškite įvertinti žvaigždutėmis ⭐⭐⭐⭐⭐!

1. Attendre prieš 3 mėn.

Labai džiaugiuosi gavusi išbandyti tokią produkciją skirtą kūdikiams. Dėkoju šiam žaidimui. Man apskritai patinka Frosh produktai. Jie turi gerą aromatą, nėra agresyvūs ir tikrai verti gerų pagyrų.
    Išmėginti pradžioje norėjau skalbimo priemonės. Likau patenkinta, kad nėra aštrių kvapų ir tikrai pašalino dėmeles bei minkštiklis suteikė minkštime efektą.
    Frosh priemonė indukams plauti taip pat patiko. Ypač įvertinti tai kad besausija odos, mes šiuo metu itin daug plaukų rankas, buteliukus bei indus

2. Deimantee1
    Deimantee1 prieš 3 mėn.

Per stiprus kvapas. Dėmių neišplauna.

Saulle123 prieš 3 mėn.

Taip pat esu labai patenkinta siuo skalbykliu, plaunu rubelius nuo gimimo mazyliui bei sau. Puikiai skalbia, neelergizuoja- rekomenduoju.

fica prieš 2 mėn.

Aš ilgą laiką naudojau frosch produktus, tai indų ploviklis tikrai geras, naudoju tiek namų reikmėms tiek vaiko indams plauti, kiek esu bandžius šis labiausiai patiko iš visų, tačiau skalbimo milteliai (tiek skysti tiek kieti) plauna prastai, dėmių neišplauna visiškai. Man jis labiau tinkamas drabužių skalavimui, kai jie nėra labai stipriai sutepti, tiesiog praskalbinui, atšviežinimui, tačiau kadangi dabar toks laikas, kad po kiekvieno valgymo tenka mesti skalbti vaiko drabužius, tai dairausi kažko naujo, kažko stipresnio. Vienintelis kas skalbiklyje patibka, tai aromaras, tikrai švelnus ir malonus

5. nerute1
    nerute1 prieš 2 mėn.

Tik geriausia atsiliepimai. Svarbiausia, kad isskalbia gerai ir nealergizuoja ir kvapas neerzina visai.

Noriu įvertinti daiktą: