Kavaliūnienė Lina

Įstaigos, kuriose dirba:
Kauno klinikinė ligoninė
Josvainių g. 2, LT-47144, Kaunas
Skyrius: Ginekologijos skyrius
Užimamos pareigos: Akušerė ginekologė

Atsiliepimai

 1. geleleee30
  geleleee30 prieš 2 mėn.

  geleleee30 parašė:
  Linute tikrai nereali...

  Ir sveikinu jus😊😉

 2. Renatajok
  Renatajok prieš 2 mėn.

  aves parašė:
  Ka gi, sestadieni pagimdziau savo leliuka 😊 gimdziau nesitarusi prie akuseres Linos, deja gydytoja buvo kita, bet... noriu pasakyti, kad akusere superine, be jos ma…

  Jums tiesiog pasiseke,kad pataikete ant sitos akuseres.Zinau,kad ten dirba ir ne tokios saunios...Lina Rockiene istikruju auksas ne zmogus.Kam reiktu jos tel nr,rasykite pm

 3. Sardinia
  Sardinia prieš 1 mėn.

  Gal galite parasyti asmenine zinute, kiek kainuoja issikviesti gydytoja kavaliuniene ne jos darbo laiku, bet ne i kasa, o konkreciai jai?

 4. User has not uploaded an avatar
  niutee prieš 1 mėn.

  cosmo parašė:
  O merginos,kurios lankotės AveVitoj, kokia pavardė tos akušerės kur dirba su L. Kavaliūniene? Tariatės su abejomis ar tik su Kavaliūniene?

  As tariausi, superine akusere! Jei tik turit galimybe butinai su ja tarkites, nes gimdymo metu ji daug daugiau su jumis dirbs, nei gydytoja. Pas ja galeciau gimdyti ir 10 vaiku. Ir po gimdymo labai daug mumis rupinosi, patare ir padejo.

 5. User has not uploaded an avatar
  Zantula prieš 23 val.

  Gal kas nors galite parašyti gydytojos nr? Tarėmės kad rytoj kai budės ateis apžiūrėti bet netekau savo vaikelio ir jau išrašė namo. Norėčiau jai paskambinti padėkoti už tai kad viską padarė ką galėjo.
  Apie gydytoja tik geriausi atsiliepimai. Labai malonus ir rūpestingas žmogus. Ne kiekvienas tikrai gydytojas taip stengiasi!