Tvarijonavičienė Eglė

Įstaigos, kuriose dirba:
Vaisingumo klinika (Kaunas)
Vilniaus g 16/ J.Naugardo g. 12, , Kaunas

Atsiliepimai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  Mano atveju ši medikė siūlė tik dirbtinį, be mano pritarimo iškart paskyrė datą atvykti pas ją į jos kliniką. Sakiau, kad norim pagalvoti, galiausiai nežinau ar iškart turėsim pinigų dirbtiniam, tai tik atkirto, kad natūraliai aš nepastosiu ir pinigus krapštytume, jei norim turėti vaikų. Ką gi, pastojau natūraliai po rimto gydymo hormonais ir antro susilaukėm netgi be vaistų pagalbos.

 2. grazuolee
  grazuolee prieš 4 m.

  sveiki, gal kas turit kontaktus gydytojos, as lankaiusi pas ja ir gymdziau pries tris metus

 3. lina.lina
  lina.lina prieš 2 m.

  Matau, kad komentarai seni, todėl norėčiau pasidalinti savo patirtimi. Niekada nei vienai moteriai nelinkiu susidurti su šia gydytoja. Abejinga, įžeidinėja, žemina, praktiškai tyčiojasi iš paciento.Tarkime aš buvau asmeniškai žeminama kaip žmogus visiškai nesusijusiai su mano problema. Užduodami klausimai yra išjuokiami ir į juos neatsakoma. Nesiplėsiu aprašydama situacijos, bet visiems kam papasakoju, ką išgirdau iš šios moters tiesiog atvimpa žandikaulis. Per tiek metų jos bendravimas nepasikeitė, neigiami komentarai yra teisingi, jeigu turite galimybę nesirinkite šios "gydytojos".

 4. Rausve1
  Rausve1 prieš 2 m.

  lina.lina parašė:
  Matau, kad komentarai seni, todėl norėčiau pasidalinti savo patirtimi. Niekada nei vienai moteriai nelinkiu susidurti su šia gydytoja. Abejinga, įžeidinėja, žemina…

  Keista...mano komentaras taip pat "šviežias" ir pažintis su p.Egle - dabartinė. vasarį bus metai kaip lankausi. Nei karto negirdėjau piktos replikos, primygtinai siūlomo dirbtinio apvaisinimo ar pan. Taip, ji geba būti šalta ir pikta, jei pvz darant tyrimą sugedo koks aparatas ar kažkas kažko neparuošė. Ji pakels vėją.. bet man- pacientei- tai atrodo net labai puiku. Bendravimas su manimi nebuvo nei prastas, nei šaltas, nei jaučiaus įžeidinėjama ar išjuokta. tiesiog eidama pas gydytoją žinau - esu ne viena tokia. ir per dieną jai tenka 5, o gal ir 15 verkiančių moterų, kurios nooori pastoti ir jų bėda joms pačioms didžiausia. Aš einu pas ją ir žiūriu kaip į tos srities profesinalą- su pagarba. Tuomet ir ji į pacientę žiūri pagarbiai.

 5. User has not uploaded an avatar
  auli prieš 2 m.

  Teko ir man susidurti su šia gydytoja...tačiau paliko ne kokį įspūdį. Paklausus, gal reikia kažka daugiau patirti man, ji atsakė, kam tau tie tyrimai??? Tai juk mes moterys neiname pas gydytojus, jai viskas ok tik kai susiduriame su sveikatos problemomis...tada kreipiamės....