Tvarijonavičienė Eglė

Įstaigos, kuriose dirba:
Vaisingumo klinika (Kaunas)
Vilniaus g 16/ J.Naugardo g. 12, , Kaunas

Atsiliepimai

 1. Gandrė
  Gandrė prieš 3 m.

  maggija parašė:
  pasidalinkite patirtimi plačiau, jei galite...

  Du metus darė tyrimus, žiūrėjo, šypsojosi, bet nieko daugiau ir nedarė. Niekad neskyrė jokio gydymo (vaistų) (hormonai vos tilpdavo į ribas) vis siūlydavo dar palaukti ir pastebėti, tas galbūt labiausiai ir laikė pas ją, kad nu kažkaip į normas lyg ir telpa. Tačiau perėjus pas kitą gydytoją - iškarto buvo skirti vaistai ir vietoj 2 metų užteko 3 mėnesių gydymo.... Tai ar verta gaišt laiką?

  Tiesa, LP padarė, ir vėl laukėm....

 2. Missandei
  Missandei prieš 3 m.

  Gandrė parašė:
  Du metus darė tyrimus, žiūrėjo, šypsojosi, bet nieko daugiau ir nedarė. Niekad neskyrė jokio gydymo (vaistų) (hormonai vos tilpdavo į ribas) vis siūlydavo dar palau…

  po tų 3 mėnesių pastojot ? na taip... niekada neverta pasikliauti vienu gydytoju... viena vertus jos gal tikisi, kad pavyks natūraliai... kita vertus kiek galima laukti..

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 m.

  Mano atveju ši medikė siūlė tik dirbtinį, be mano pritarimo iškart paskyrė datą atvykti pas ją į jos kliniką. Sakiau, kad norim pagalvoti, galiausiai nežinau ar iškart turėsim pinigų dirbtiniam, tai tik atkirto, kad natūraliai aš nepastosiu ir pinigus krapštytume, jei norim turėti vaikų. Ką gi, pastojau natūraliai po rimto gydymo hormonais ir antro susilaukėm netgi be vaistų pagalbos.

 4. grazuolee
  grazuolee prieš 2 m.

  sveiki, gal kas turit kontaktus gydytojos, as lankaiusi pas ja ir gymdziau pries tris metus

 5. lina.lina
  lina.lina prieš 3 mėn.

  Matau, kad komentarai seni, todėl norėčiau pasidalinti savo patirtimi. Niekada nei vienai moteriai nelinkiu susidurti su šia gydytoja. Abejinga, įžeidinėja, žemina, praktiškai tyčiojasi iš paciento.Tarkime aš buvau asmeniškai žeminama kaip žmogus visiškai nesusijusiai su mano problema. Užduodami klausimai yra išjuokiami ir į juos neatsakoma. Nesiplėsiu aprašydama situacijos, bet visiems kam papasakoju, ką išgirdau iš šios moters tiesiog atvimpa žandikaulis. Per tiek metų jos bendravimas nepasikeitė, neigiami komentarai yra teisingi, jeigu turite galimybę nesirinkite šios "gydytojos".