Visockienė Daina

Įstaigos, kuriose dirba:
Vaisingumo klinika
Laisvės pr. 64a (Širdies Chirurgijos centro I-me aukšte), , Vilnius
Vaisingumo klinika (Kaunas)
Vilniaus g 16/ J.Naugardo g. 12, , Kaunas

Atsiliepimai

 1. karolina111
  karolina111 prieš 1 m.

  eerikaa parašė:
  Sveikos, gal kas lankesi pas sia gydytoja ir galipasakyti savo nuomone, kaip si specialiste?

  Aš lankiausi visa nėštuma pas ją. Gydytoja man patiko,bendrauja maloniai,tyrimus kuriuos reikia paskiria. Echoskopuoja ne tik privalomus bet ir paplidomai. Lyti teisingai nuspėjo,svori irgi maždaug pataikė.
  Tik lankiausi pas ja saulės šeimos centre tai nepatiko darbo laikas,mažai dienų per savaite dirbdavo tai.bždavo sunku pagaut jei koks ekstra reikalas atsirasdavo.

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 1 m.

  eerikaa parašė:
  Sveikos, gal kas lankesi pas sia gydytoja ir galipasakyti savo nuomone, kaip si specialiste?

  Aš lankiausi pas šią gydytoją visą neštumą. Profesionali ir atsakinga. Tikrai nėra iš tų, kuri ciacia lelia su pacientėmis, labai konkreti ir tiesmuka. Būtent tas man ir patiko labiausiai.
  Lankiausi pas ją Vaisingumo klinikoje, Vilniuje.

 3. User has not uploaded an avatar
  nestuke_tro prieš 11 mėn.

  Šiandien lankiausi, normali ta daktarė, nesuprantu kodel apie ja tiek neigiamu komentaru rasoma. Nereik noret, kad daktaras pastoviai sypsotusi ir su jumis meilei burkuotu. Ne kiekviena diena zmones buna geros nuotaikos, jie turi savo asmenini gyvenima, kuriame gal ne visada viskas gerai, mes ir pacios darbe nesedim pastoviai geros nuotaikos. Mes nestukes ateinam euforijoj, norim kad viskas butu kaip kino filme, bet daktarui tai eiline darbo diena, rutina taip sakant. Ziurekit i viska paprasciau!:*

 4. suoma83
  suoma83 prieš 11 mėn.

  Buvau karta, tikrai nerekomenduoju, padare kraujo tyrimus sumokejau kelis simtus eu, apie kuriuos gavau pranesima trumpa sms viskas gerai, nors kraujo kresumo tyrimas visiskai buvo ne normos ribose.. bet pasake kad atsizvelgiant i kitus rodikliis yra viskas gerai ir galiu ramiai planuoti nestuma, nors turejau kelis persileidimus. Ir po puses metu nuejus i santariskes pas hematologe parodziau juos, pasake kad jie visai nera geri ko pasekoje pakartojo ir padare daugiau tyrimu ir suzinojau kad turiu igimta kraujo kresejima. Labai neatsakingai ir atmestinai dirbanti daktare.

 5. Kimmi prieš 11 mėn.

  Labai rekomenduoju! Tikrai ismananti savo darba gydytoja