Artėjančio „Tėvų darželio“ gimtadienio proga kviečiame dalyvauti KAKĖS MAKĖS žaidime! (1174)

Reklaminis partnerio turinys

Jau greitai – gegužės 31 dieną – „Tėvų darželis“ švęs 10 metų gimtadienį!

Likus 10 dienų iki gimtadienio pradedame KAKĖS MAKĖS žaidimą - dešimt dienų iš eilės, kiekvieną dieną, laimėkite vieną iš dešimties KAKĖS MAKĖS knygelių.

Beje, labai gražus sutapimas - jau 10 metų praėjo nuo tada, kai Kakė Makė apsigyveno pirmoje savo knygelėje! O kartu švęsti gimtadienį daug smagiau, juo labiau, kai Kakės Makės dovanų gaunate JŪS!

Kaip dalyvauti žaidime?

Komentaruose apačioje parašykite, kurią KAKĖS MAKĖS knygelę norite laimėti.

Pastebime, kad visų knygelių turime po vieną, todėl prieš komentuodami, kurią knygelę norite laimėti, pažiūrėkite į laimėtojų ir jų pasirinktų knygelių sąrašą, pateiktą apačioje. 

KAKĖS MAKĖS knygelės

 

KAKĖ MAKĖ IR NETVARKOS NYKŠTUKAS Žaismingai, panaudojant vaikų literatūroje įprastą sapno-pasakos principą, ugdomas vaiko įprotis tvarkytis, rūpintis savo daiktais. Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

NETVARKOS NYKŠTUKAS IR NETIKĖTAS SVEČIAS Jaukiame namelyje, mėnulyje, ramiai gyveno Netvarkos nykštukas. Bet vieną dieną į jo namus atklydo mucis. Dabar jau perpus teko DALYTIS ne tik vonia, virtuve ar lovele, bet ir SAVO geriausiais draugais. Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

KAKĖ MAKĖ IR PABĖGUSIOS AUSYS Ak, ta Kakė Makė! Negirdėjo mamos, negirdėjo tėčio, nesiklausė senelės. Ir taip kasdien, mažiausiai po tris kartus! Tad nieko nuostabaus, kad vieną kartą nutiko neįtikėtinas dalykas.... Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

KAKĖ MAKĖ IR DIDELĖ TAMSA Tamsa. Ji atsliūkina kas vakarą, gąsdina mažus, kartais ir didelius. Ji tiesiog yra ir viskas, ir jos nei padėsi kur, nei išvarysi... Bet Kakei Makei atrodo kitaip. Ji nusprendžia išvyti bjauriąją Tamsą iš namų – į Pipirų žemę! Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

KAKĖ MAKĖ IR SVAJONIŲ GIMTADIENIS Tai knyga, padedanti tėvams patikėti vaikų, o vaikams – tėvų svajonėmis! Toks pokalbis – tiltas tarp dviejų pasaulių, leidžiantis vaikams jaustis svarbiems ir mylimiems. Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

KAKĖ MAKĖ IR PAVOGTAS LAIKAS Kartais nutinka tokių dienų, kai visi namuose būna labai užsiėmę ir niekas neturi laiko žaidimams su Kake Make. Tuomet nori nenori kyla klausimas – kur dingsta laikas, kad jo neturi nei mama, nei tėtis ir netgi senelė? Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

KAKĖ MAKĖ IR DANTUKŲ FĖJOS PUOTA Valytis dantis – NUO-BO-DU! – taip manė Kakė Makė. Kai mamai, tėčiui ir senelei nepavyksta įtikinti Kakės Makės, kad dantis valytis reikia, Netvarkos nykštukas murmteli pačią smagiausią priežastį, kodėl tą daryti tiesiog būtina. Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

KAKĖ MAKĖ IR SUPERTĖČIO DIENA Nuo senų senovės ypatingą vietą šeimoje užima mamos. Net pirmasis žodis, kurį ištaria kūdikis, būna „mama“. Tačiau šeima – tai ne tik mama, tai ir tėtis, todėl šįkart – apie jį. Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

 

KAKĖ MAKĖ IR DRAYGYSTĖS ŠLUOTA Kakė Makė labai mėgsta lankytis miesto parke. Ten jos laukia draugai Agnė ir Jonas ir, žinoma, pats įdomiausias pasaulyje žaidimas „Kuris pirmas?“ Bet... Kas svarbiau draugaujant – tarp draugų būti pirmam ar veikti kartu su draugais? Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt.lt

 

MONSTROPEDIJA SU KAKE MAKE Ar pamenate Kakės Makės gimtadienio svajonę? Kai ji labai labai norėjo, kad į gimtadienį ateitų MONSTRAI? Šioje Monstropedijoje Kakė Makė ieško atsakymų į paslaptingo monstrų pasaulio klausimus. Plačiau skaitykite www.knyguklubas.lt

Laimėtojai bei jų pasirinktos KAKĖS MAKĖS knygelės

 1. Gegužės 22 d. laimėtoja - Alatėja. Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR DANTUKŲ FĖJOS PUOTA
 2. Gegužės 23 d. laimėtoja - Beatik 82 Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR NETVARKOS NYKŠTUKAS
 3. Gegužės 24 d. laimėtoja - Ner26 Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR PAVOGTAS LAIKAS
 4. Gegužės 25 d. laimėtoja - origamiyou Pasirinkta knyga - NETVARKOS NYKŠTUKAS IR NETIKĖTAS SVEČIAS
 5. Gegužės 26 d. laimėtoja - creative_soul Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR SVAJONIŲ GIMTADIENIS
 6. Gegužės 27 d. laimėtoja - rimshiuks Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR SUPERTĖČIO DIENA
 7. Gegužės 28 d. laimėtoja - zabukas Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR DRAYGYSTĖS ŠLUOTA
 8. Gegužės 29 d. laimėtoja - Sayonara Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR PABĖGUSIOS AUSYS
 9. Gegužės 30 d. laimėtoja - Ditutea Pasirinkta knyga - KAKĖ MAKĖ IR DIDELĖ TAMSA
 10. Gegužės 31 d. laimėtoja - Margarita. Pasirinkta knyga - MONSTROPEDIJA SU KAKE MAKE

Apie žaidimą

 1. Žaidimas vyksta nuo 2020 m. gegužės 22 d. iki gegužės 31 d.
 2. Žaidimo nugalėtojai bus skelbiami tik darbo dienomis viršuje pateiktoje laimėtojų skiltyje.
 3. Su laimėtojais susisieksime asmenine žinute „Tėvų darželis“ paskyroje. Jei laimėtojas neatsilieps per žinutėje nurodytą laiką, į jo vietą bus renkamas kitas laimėtojas.
 4. Visi prizai bus išsiųsti pasibaigus žaidimui, bet ne vėliau kaip iki 2020 m. birželio 5 dienos. 
 5. Žaidime kviečiame dalyvauti kiekvieną dieną. Pastebime, kad dienos laimėtojo burtų traukime dalyvauja tik paskutinis per parą pateiktas žaidimo dalyvio komentaras.

Sėkmės!!!

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.