LUPILU sauskelnės: 3 žvaigždutės iš penkių

Būsima mamytė 1
Testuotojas Būsima mamytė 1
LUPILU sauskelnės: 3 žvaigždutės iš penkių

Sveikos, mamos!

Štai ir mes baigėme testuoti 4 dydžio LUPILU sauskelnes. Na, tai pradėkim

Visų pirma, išvardinsiu svarbiausius kriterijus pagal ką renkuosi sauskelnes (eilės tvarka nesvarbi) : patogumas, sugeriamasis sluoksnis, švelnumas, drėgmės indikatorius ir paprastumas bei kvapas.

Kadangi namuose turėjau dar dviejų rūšių sauskelnių, nusprendžiau paeksperimentuoti ir palyginti jas tarpusavy (skirtingos PAMPERS firmos 2 rūšys).

Kvapas

Pirmiausia gavus siuntą iškarto praplėšiau sauskelnių pakelį, man labai svarbu kvapas. Nemėgstu aitrių ar chemijos kvapų, sauskelnės turi būti paprastos ir neskleisti aitraus kvapo.

Šiuo atveju kvapas buvo, suprantu, jog sauskelnės „kvepia“ vienaip ar kitaip, tačiau šis kvapas buvo nemalonus, truputį priminė chemijos kvapą ir iškart pagalvojau ar noriu šias sauskelnes dėti savo vaikui?

Kūdikiui renkuosi tik tai, kas geriausia, todėl mamos, kurios renkasi taip pat, irgi praplėšusios pakelį, užuodusios kvapą, gali likti nemaloniai nustebintos. Taigi, minusas už chemijos kvapą.

Šiuo atveju, turimos PAMPERS abi rūšys skleidė kvapą, tačiau jis buvo ne toks aitrus, šiek tiek „vaikškas“, nedirgino nosies ir nekėlė bereikalingų klausimų.

Važiuojam toliau

Paprastumas

Na, sauskelnės yra sauskelnės - dviračio neišrasi

Užsisega taip pat, kaip ir daugelis sauskelnių - priekyje, lipukai geri, tvirti, sauskelnių išvaizda - keli piešinukai, tačiau neperkrautos sauskelnės, kam patinka paprastumas, tai „mirgu margu" daug nerasite. Dedu pliusą.

Lyginant su 2 PAMPERS rūšimis, kurias turėjome, viena buvo tikrai su daug piešinukų ir rėžė akį, kita buvo paprasta, spalva balta ir man labai patiko. Paprastumas - klasika

Sugeriamasis sluoksnis

Iškart dedu pliusą! Labai geras. Vaikui padarius sysiuką, mėgstu sauskelnes keisti iškart. Tiesiog neįsivaizduoju, kaip pati galėčiau vaikščioti „apsisysinus“, todėl nepraktikuoju to ir su savo vaiku (žinoma, viskas remiasi ir į finansus).

Taigi, kodėl didelis pliusas? Sauskelnes dėjome ir naktį ir dieną. Dienos metu, vaikui padarius sysį, keičiant sauskelnes, paliesdavau jų vidų, jis būdavo sausas, o tai reiškia, jog ir mano vaikas buvo sausas. Šaunu!

Po naktinio miegelio kartais sulaukiame sauskelnių „bombų“, todėl sugeriamumas yra ypač svarbu, tačiau šią misiją irgi atlaikė ir gan puikiai. Vaikas taip pat buvo sausas ir patenkintas, na, ko daugiau reikia mamai? :).

Turimos PAMPERS sauskelnės, tiksliau viena rūšis, misijos neatlaikė, vaikui pasysiojus, jos apsunko, tapo kietos, o tai rodo ženklą, jog sauskelnės nėra labai geros, kita rūšis susidorojo puikiai.

Švelnumas

Tikrai švelnios sauskelnės, vienos iš švelniausių, kurias esame bandę. Už vidinę sauskelnių pusę su kuria liečiasi vaiko užpakaliukas, tikrai dedu pliusą.

Vidus minkštas it šilkas, tiesa vidaus spalva ne balta, todėl man nelabai patiko, norėtųsi paprastos baltos spalvos, tačiau juk svarbiausia vaiko komfortas - šiuo atveju jis buvo užtikrintas.

Turimos PAMPERS - viena rūšis buvo labai kieta, pradėjau mąstyti, kodėl jas pirkau, bet vyras priminė, jog pirkom tai per klaidą, žodžiu, visiškai nepatiko, kita rūšis buvo minkšta, tačiau ne tokia, kaip LUPILU. Šiuo atžvilgiu LUPILU tikrai pirmauja

Drėgmės indikatorius

Jo nėra, o gaila, patikėkite, daug mamyčių naudoja sauskelnes su indikatoriumi (tarp jų ir mūsų šeima), kaip jau minėjau, man be galo svarbu sausas vaikas, todėl pamačius, kaip pasikeičia drėgmės indikatorius, keičiu sauskelnes, kitos mamos naudoja indikatorių, jog stebėtų, kiek vaikutis sysioja, skaičiuoja sysiukus, ne taip paprasta be drėgmės indikatoriaus.

Tačiau, tai galėtų tapti šių sauskelnių privalomu, jeigu atsirastų drėgmės indikatorius. Patikėkite, daug mamyčių noriai pirktų LUPILU sauskelnes, jeigu būtų indikatorius, tarp jų ir aš.

Kitos turimos PAMPERS rūšys - viena turi indikacinę juostelę, kita ne, suprantama, geriausia yra su

Išvados

3 žvaigždutės iš penkių. Kodėl TIK trys? Aš sakyčiau NETGI trys - paprastos, švelnios, lengvai sugeriančios - šios savybės sauskelnėms yra labai svarbios. LUPILU jas turi.

Mano mėgstamiausia sauskelnių rūšis surenka 4 žvaigždutes, man trūksta minkštumo jų viduje.

TAČIAU, jeigu LUPILU pagerintų kvapą (tos aitrios chemijos) ir atsirastų indikatorius, (galbūt vidus būtų baltas), tai būtų super! Tikrai pirkčiau, be jokių kalbų.

O ir toms mamytėms, kurios neieško priekabių, kaip aš - na tai tikrai rekomenduoju.

Kaina - nereali, minkštumas - labai geras. Mūsų sauskelnės dvigubai brangiau kainuoja, o šios tikrai atitinka kokybės ir kainos santykį!

Payginimui: Lupilu ir Pampers sauskelnių nuotraukos:

Lupilu sauskelnės Lupilu sauskelnės

Testuotojų vertinimai

Būsima mamytė 1
2018-05-25
4* su dideliu + (paliekame vietos dar tobulėti)
Sauskelnes testavome savaitę laiko, bendras įspūdis labai geras, labai patiko, nuo šiol tikrai naudosime ir ateityje. Skaityti visą
Komzale
2018-05-23
Mano pastebėjimai dėl LUPILU sauskelnių
Dizainas patrauklus su spalvotais paveiksliukais. Atitinka dydis (gal kiek didintos). Svarbu, kad vaikui būtų patogu. Skaityti visą
hanka
2018-05-28
LUPILU sauskelnės: matyt, naudosime ir ateityje
Medžiaga kokybiška, užpakaliuko odelės nebėrė. Sugeria gerai, pratekėjimo nebuvo. Lipukai laiko labai gerai. Skaityti visą
Šilo_uoga
2018-05-28
Vertinu 5*, bet būtų smagu, kad būtų baltas vidus
Nelabai ką nusimanau apie sauskelnių medžiagų kokybę, nesu jų ekspertė, todėl galiu vertint tik lygindama vaiko odos būklę. Skaityti visą
Ieva.Z
2018-05-29
LUPILU sauskelnės-puikus kainos ir kokybės santykis!
LUPILU sauskelnės bekvapės. Net ir pilnos šlapimo jos neskleidžia erzinančio, pašalinio kvapo. Skaityti visą
garbanuciuke95
2018-05-30
Džiaugiamės išbandę LUPILU sauskelnes, manau, naudosim jas ir toliau
Nors esam dar mažutės, 2 mėnesiukų, bet mum jos tiko ir nenuvylė, užpakaliukas neraudonavo, nors nuo kai kurių firmų... Skaityti visą
Bacio
2018-06-01
LUPILU nesudirgino nei vieno vaiko užpakaliuko
Patiko, kad plonos, priglunda gerai. Ne visada visą naktį išlaiko, bet mano vyresnėlis labai labai daug geria vandens. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-06-01
LUPILU sauskelnių-kelnaičių kaina pakankamai didelė
Pirmas įspūdis išėmus jas iš pakuotės nekoks - juntamas stiprus nemalonus kvapas (naudojame ir paprastas LUPILU sauskelnes). Skaityti visą
Doleriuxx
2018-06-01
Mane tikrai sužavėjo, jog LUPILU bekvapės
Kas liečia sugeriamumą, dienos metu, kai jos dažnai keičiamos, sauskelnių sunkumas labai nepasijaučia, tik po nakties... Skaityti visą
Strawberry147
2018-06-01
Po nakties miego, likdavo šiek tiek drėgnas užpaliukas
Su šiomis sauskelnėmis nebuvo jokių pratekėjimų, jos puikiai priglunda bei gerai laiko lipdukai. Skaityti visą
slapukeb
2018-06-01
LUPILU sauskelnės-kelnaitės mane nustebino savo puikiu prigludimu
Anksčiau galvodavau, kad jos taip puikiai nepriglunda, kaip įprastinės sauskelnės. Šios pasirodė tamprios. Skaityti visą
Neringa20
2018-06-05
Labai patiko tai, kad sauskelnės bekvapės
Labai patiko tai, kad sauskelnės bekvapės, minkštos ir plonos, kas labai gerai, manau ypač vasarą. Skaityti visą
avietuke
2018-06-05
LUPILU pakuotės norėtųsi didesnės
Mano merginos nebėrė nuo LUPILU bei neraudo užpakaliukas, tad jai tiko ir manau patiko. Skaityti visą
ūkana
2018-06-06
Vienas didelis minusas: drėgmė vidiniame sluoksnyje nėra sulaikoma
Vienas didelis minusas, kad drėgmė vidiniame sluoksnyje nėra sulaikoma, tad paviršius išlieka drėgnas. Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. Greta_aa
  Greta_aa prieš 2 mėn.

  O kiek vienetu vienoje pakuoteje bei kokia kaina?

 2. bertucia
  bertucia prieš 2 mėn.

  Greta_aa parašė:
  O kiek vienetu vienoje pakuoteje bei kokia kaina?

  50 vnt. Virs 8eur

 3. braške25
  braške25 prieš 2 mėn.

  Pirmiausia labai ačiū už suteiktą galimybę išbandyti šį prekės ženklą. Gavome nr2 sauskelnes, tačiau kol kas jų neišbandėme, nes mažasis testuotojas dar tik pakeliui (nebedaug liko laukti) 🙂 Taip pat įsigijome ir naujagimiams skirtas sauskelnes (nr1) ir jas vešimės į ligoninę, todėl išbandysime nuo pirmų dienų, ir tikėsimės geriausio 🙂 pačios sauskelnės pasirodė minkštos, be kvapo, turi indikatorius kurie parodo kada laikas keisti sauskelnes 🙂 kaina taio pat labai gera.

 4. Eelli
  Eelli prieš 1 sav.

  1numerio sauskelnės mažo sugerimo. Vaikui pasisiojus jaučiasi dregmė. Todėl reikia dažnai keisti išauga sauskelnių poreikis.

 5. Wolfi
  Wolfi prieš 2 d.

  Neturėjome kito pasirinkimo ir teko pirkti Lupilu sauskelnes. Labai nuvylė lyginant su Pampers. Nepatiko medžiaga, pagamintos lyg iš celofano ar kažko panašaus. Užpakaliukas likdavo drėgnas, dažnai pratekėdavo, nors dydis puikiai atitiko. 👎

Noriu įvertinti daiktą: