Pledukas

Prisiregistravo: 2019.12.04 (1 m.)
Miestas Kretinga

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Apklausa Pagaminta Lietuvoje. Kūdikių ir vaikų drabužiai Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Pirkimas iš amazon.com. Kaip susimokėti? Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.
  3. Tema uždaryta TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite „Lupilu“ sauskelnes ir „Lupilu“ sauskelnes-kelnaites Parašė prieš: 6 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 mėn.
  4. Žindymas ir jonažolės preparatų vartojimas Parašė prieš: 6 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  5. Kokias sauskelnes naudoti nakčiai? Parašė prieš: 7 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.

Sukurtos temos

1. Apklausa Pagaminta Lietuvoje. Kūdikių ir vaikų drabužiai Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Oro valytuvai Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  3. Žindymas ir jonažolės preparatų vartojimas Sukurta prieš: 6 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  4. Kokias sauskelnes naudoti nakčiai? Sukurta prieš: 7 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  5. Kulinarijos kursai internetu Sukurta prieš: 7 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.