Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)

Lava33
Testuotojas Lava33
Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)

Mano vertinimas ⭐⭐⭐⭐⭐ Labai apsidžiaugėme gavę išbandyti BIOB B produktų linijos gaminius, visų pirmą norėjosi išbandyti, kad paskui nuspręsti ar pratęsime draugystę su šiais produktais.😊 Atkeliavus siuntiniui į akis krito gaminių supakavimas, gražios spalvos o svarbiausia patvariai supakuoti produktai, aišku kaip kelios mamos minėjo tokia dėžutė puikiai tinka ir dovanai o ir laikymui namie labai patogi..

Šiuos gaminius bandėme šeimos rate, aš ir mano dvi dukrytės, mažajai beveik 3 mėnesiai o didžiajai 11metų. Mergaitės kaip ir aš turi problemų su galvos ir kūno oda. Mergaitės testavo prausiklį, kremą o didžioji dar ir šampūną. Šampūną norėjome išbandyti labiausiai, nes vyresnioji dukra turi žvynelinę, kuri pasireiškia niežėjimu, pleiskanomis ir žaizdelėmis įvairiose galvos vietose. Plovėm šampūnu reguliarai kas 3 dienas, ir rezultatai akivaizdūs, priemonė malonios konsistencijos, neerzinančio kvapo, problemos pilnai neišsprendė visos, nes liga linkusi atsinaujinti, bet kad padėjo tai tikrai, apmažėjo pleiskanų ir paraudimų, nesualergizavo, dukra taip pat sakė kad ir niežulys apmažėjęs.vertinu 5 balais su dideliu pliusu.

 

Mažiausiai šeimos narei naudojau kremą, tepdavomės ryte ir vakare kūnelį ir išsausėjusias vietas per apsiprausimų procedūras, kremas lengvai tepėsi, puikiai gėrėsi ir kvapas patiko 👍 rezultatai akivaizdūs prieš ir po, sausėjimas dingo odelė, prisotinta, švelni ir ilgam, rekomenduoju.

 

Aš bandžiau vonio prausiklį, ir man labai patiko, oda po vandens procedūrų prisotinta, ne tokia sausa, ir svarbiausia malonaus aromato. Apibendrinant galiu pasakyti kad esame labai patenkinti, ir pabaigę produktus bandyti nenustosime jų naudoti. Mums patiko įpakavimas, patogus naudojimas, mėgstu priemones su dozatoriais, turint mažų vaikų ir viena užimta ranka puikiai pavyksta priemones paskirstyti.

Džiugu kad gamintojai didelį dėmesį skyrė tvarumui, naudojami natūralūs ingredientai, džiugu kad ir pakuotė draugiška aplinkai, kas labai svarbu. Bendrai BIOB B vertinu penkiais balais, už drąsų ir ryškų gaminių įvaizdį kuris atkreipia dėmesį, gerus ir naudingus kiekvieno odai produktus, natūralumą ir efektyvumą.👍

Testuotojų vertinimai

Giza
2022-06-02
Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)
Labai džiugu, kad teko išbandyti kokybišką produktą ir susipažinti su BioB prekės ženklu iš arčiau. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2022-06-02
Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)
Bendras įvertinimas: rekomenduojam sau ir kaip dovaną artimiesiems! Skaityti visą
1kruopytė
2022-06-02
Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)
O tokį rinkinį rekomenduočiau įsigyti kaip dovaną šeimos pagausėjimo laukiančiai šeimai. Skaityti visą
zuvytele
2022-06-02
Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)
Pirma mintis gavus rinkinuką -puiki dovaną, einant į kūdikio palankynas. Išbandžius- ši mintis tik dar labiau įsitvirtino ? Skaityti visą
gustejur
2022-06-02
Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)
Ar pirkčiau vėl šias priemones? Taip. Skaityti visą
Chiroxy
2022-06-02
Natūrali kūno priežiūros linija vaikams „BioB Baby“ (atsiliepimai)
Nuostabi dovana! Labai estetiškas pateikimas,atrodo prabangiai. Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. Giza
  Giza prieš 2 m.

  Labai džiugu, kad teko išbandyti kokybišką produktą ir susipažinti su BioB prekės ženklu iš arčiau. Puikų pirmą įspūdį paliko labai greitas pristatymas ir dailiai supakuotos priemonės - toks siuntinukas tiktų kaip dovana!


  Šiuos produktus išbandėme tryse - keturmetis sūnus bandė šampūną, prausiklį ir kremą, mažoji keturių mėnesių sesutė tik kremą, o aš prausiklį - visi turime į išsausėjimus linkusią odą. Tad po bandymų puikiai galėčiau įvertinti šampūną ir prausiklį/putas, po jų tiek plaukai, tiek oda lieka minkšti, švelnūs, priemonių kvapai neryškūs ir neįkyrūs. Nusiprausus ir nudžiuvus odai nebuvo sausumo bei tempimo pojūčio, kaip būna po kitų prausiklių.
  Kūno kremas paliko dvejopą įspūdį. Jis malonus tepti, net primena aksomą, švelnios odos pojūtis lieka dar ir kitą dieną, oda lyg su apsauginiu barjeru, tačiau nelipni ir neriebi. Mažoji testuotoja turi išsausėjusias dėmeles, kurios kiek apmažėjo panaudojus kremą virš savaitės. Nuotraukoje skirtumas išties nemažas,dingęs paraudimas, tačiau liečiant vis dar išliko sausumo pojūtis, nors gerokai mažesnis nei prieš naudojant BioB. Kremo minusas man pasirodė kvapas - jis ganėtinai stiprus. Nenorėčiau tokios priemonės naudoti kūdikiui, kadangi mažam vaikui renkuosi kuo neutralesnio kvapo produktus.

  Visos trys pakuotės dozuojamos pompa, naudojimas patogus. Tiesa, su kremo buteliuku teko "pakovoti", kadangi pradžioje nepavyko išspausti priemonės, tačiau prapūtus vamzdelį pompa ėmė veikti.
  Be įspūdžių apie pačius produktus, smagu, kad gamintojas rūpinasi tvarumu - sudėtis natūrali, nekenkia aplinkai, neturi agresyvių cheminių medžiagų, net buteliukai pagaminti iš cukranendrių. Tai labai pagirtina!
  Bendrai vertinu 4 žvaigždutėmis. Vistik stipresnis kvapas kūno kreme skirtame vaikams nuo pat gimimo man atrodo nemenkas minusas, nors bendrai produktai ir rezultatai po jų naudojimo tikrai paliko gerą įspūdį.

 2. Lava33
  Lava33 prieš 2 m.

  Mano vertinimas ⭐⭐⭐⭐⭐
  Labai apsidžiaugėme gavę išbandyti BIOB B produktų linijos gaminius, visų pirmą norėjosi išbandyti, kad paskui nuspręsti ar pratęsime draugystę su šiais produktais.😊
  Atkeliavus siuntiniui į akis krito gaminių supakavimas, gražios spalvos o svarbiausia patvariai supakuoti produktai, aišku kaip kelios mamos minėjo tokia dėžutė puikiai tinka ir dovanai o ir laikymui namie labai patogi..


  Šiuos gaminius bandėme šeimos rate, aš ir mano dvi dukrytės, mažajai beveik 3 mėnesiai o didžiajai 11metų. Mergaitės kaip ir aš turi problemų su galvos ir kūno oda.
  Mergaitės testavo prausiklį, kremą o didžioji dar ir šampūną. Šampūną norėjome išbandyti labiausiai, nes vyresnioji dukra turi žvynelinę, kuri pasireiškia niežėjimu, pleiskanomis ir žaizdelėmis įvairiose galvos vietose. Plovėm šampūnu reguliarai kas 3 dienas, ir rezultatai akivaizdūs, priemonė malonios konsistencijos, neerzinančio kvapo, problemos pilnai neišsprendė visos, nes liga linkusi atsinaujinti, bet kad padėjo tai tikrai, apmažėjo pleiskanų ir paraudimų, nesualergizavo, dukra taip pat sakė kad ir niežulys apmažėjęs.vertinu 5 balais su dideliu pliusu.

  Mažiausiai šeimos narei naudojau kremą, tepdavomės ryte ir vakare kūnelį ir išsausėjusias vietas per apsiprausimų procedūras, kremas lengvai tepėsi, puikiai gėrėsi ir kvapas patiko 👍 rezultatai akivaizdūs prieš ir po, sausėjimas dingo odelė, prisotinta, švelni ir ilgam, rekomenduoju.


  Aš bandžiau vonio prausiklį, ir man labai patiko, oda po vandens procedūrų prisotinta, ne tokia sausa, ir svarbiausia malonaus aromato.
  Apibendrinant galiu pasakyti kad esame labai patenkinti, ir pabaigę produktus bandyti nenustosime jų naudoti.
  Mums patiko įpakavimas, patogus naudojimas, mėgstu priemones su dozatoriais, turint mažų vaikų ir viena užimta ranka puikiai pavyksta priemones paskirstyti.

  Džiugu kad gamintojai didelį dėmesį skyrė tvarumui, naudojami natūralūs ingredientai, džiugu kad ir pakuotė draugiška aplinkai, kas labai svarbu.
  Bendrai BIOB B vertinu penkiais balais, už drąsų ir ryškų gaminių įvaizdį kuris atkreipia dėmesį, gerus ir naudingus kiekvieno odai produktus, natūralumą ir efektyvumą.👍

 3. User has not uploaded an avatar
  wednesday prieš 2 m.

  Labai džiaugiamės, kad mūsų šeima turėjo galimybę išbandyti BioB Baby produktų liniją. Keturmetis sūnus ir aš sergame atopiniu dermatitu, todėl esam itin išrankūs kūno priežiūros priemonėms.
  Labai patiko stilinga, prabangi dėžutė, kurioje produktai buvo pristatyti.
  Priemonių kvapas malonus, švelnus ir neįkyrus. Įprastai naudojame bekvapes kūno priežiūros priemones, todėl šios linijos kvapą jautėm gan intensyviai. Ar jis reikalingas? Man ne, tačiau pratusiems prie kvapnių prodyktų malonus kvapas - didelis pliusas.
  Nusiprausus prausikliu, odą tuoj pat tepėme kremu, jautėsi gan intensyvys drėkinimas, nuramino sausėti linkusias vietas. Drėkinimo jausmas išliko apie pusę dienos, tuomet tepėme kremą pakartotinai.
  Produktai odos nedirgino, priešingai, nuramino.
  Panaudojus apie savaitę laiko, odos būklė pagerėjo, sumažėjo išsausėjimų.
  Labai patiko pakuotės su dozatoriais. Priemones naudoti patogu, ypač mažiesiems.
  Pakuotės pagamintos iš organinių medžiagų, tausoja gamtą. Tai neabejotina kosmetikos priemonių ateitis ir didelis privalumas zero waste šalininkams.
  Bendras įvertinimas: rekomenduojam sau ir kaip dovaną artimiesiems!

 4. 1kruopytė
  1kruopytė prieš 2 m.

  Visų pirma, dėkoju Tėvų Darželiui už suteiktą galimybę išbandyti šiuos produktus. Ačiū! ❤️
  Pagrindiniai testuotojai: 3 metukų dukra ir 1 metukų sūnus. Vaikų odelės linkusios sausėti, pleiskanoti, abiems atopinis dermatitas: vyresnėlė jau išauginėja, mažylio odelė reikalauja ypatingo dėmesio. Abiems vaikams nuo gimimo naudojama atopinį dermatitą kontroliuojanti kosmetikos linija: šampūnas, prausiklis, kremas.
  Testavimas prasidėjo nuo siuntinio išpakavimo. Pakuotė 10/10! Labai tinkama dovana gimus mažyliui! Sandari, tvirta kartoninė knygos tipo dėžutė. 3 būtiniausios mažylio kosmetikos priemonės - prausiklis, šampūnas bei kremas. Produktų pakuotės malonios, švelniai rausvos spalvos, aptakios formos buteliui su dozatoriais. Pirmą vakarą testavau visus tris produktus pati. Ypatingą įspūdį ir didelį pliusą dedu už neutralų, beveik nejaučiamą, lengvą, šiek tiek salsvą kvapą. Tiek šampūnas, tiek prausiklis kreminės konsistencijos, ne skysti. Išplovus plaukus jie nesivėlė kaip yra buvę po kitų vaikiškų šampūnų pabandymo. Kondicionierių bei aliejuką naudojau savo. Tai ekstra atveju, tikrai galėčiau išsiplauti savo plaukus šiuo šampūnu. Prausiklis - malonaus kvapo, po maudynių pojūtis, kad oda buvo labiau sudrėkinta nei po įprastos dušo želė. Kremas - tobulas! Tokio norėčiau ir sau!❤️ Labai patiko kvapas ir kad greitai susigeria į odą, stipriai drėkina, odai tokio blizgumo suteikia. Alerginių reakcijų nebuvo, tad kitas vakaras - vaikų maudynių diena! Vaikučiams labiausiai patiko, kad prausiklis gausiai putoja, putos vonelėje ilgai laikosi ir su jomis galima žaisti. Dukrytė teigiamai įvertino kvapą, sakė kaip sausainukų, kaip ledų. Išties labai malonus, neintensyviai saldus! Šampūnas mergytei kaseles išplovė puikiai. Plaukučiai liko švelnučiai, galvos odelė švari, matosi, kad sudrėkinta (blizgi), plaučiai vos vos saldžiai kvapnūs. Po maudynių tepėme kremuku visą kūnelį, mažyliui ir galvos/plaukučių sritį (tą patį darydavome ir su visada naudotu kremu po maudynių atopinei odelei). Pirmi įspūdžiai - kaip maloniai kvepia! Vėlesni įspūdžiai - puikiai pasiskirsto ant kūnelio, greitai susigeria, nepalieka lipnumo, netepa rūbelių. Dar vėlesni įspūdžiai ryte - odelė nenuberta, nepradėjo pleiskanoti, glotni, elastinga. Odelės drėgmė per naktį išlaikyta 10/10. Kitus vakarus naudojome tik prausiklį ir kremą po maudynių. Jokių šalutinių reakcijų nepastebėjome. Reikia pažymėti, kad abiejų vaikučių odelės šiuo metu yra sveikos, nėra išsausėjusių plotų. Jaudinausi, kad jei pakeisime anksčiau naudotą kosmetiką į šią, ar neatsinaujins mūsų turėtos odelių bėdos: bėrimai, išsausėjimai, niežuliai, žaizdelės. Viskas puikiai, egzaminas išlaikytas, plius dovanų malonus lengvas kvapas toks "beibi beibi". ❤️Įdomumo dėlei dar patikrinau šio gėrio kainą. Už 300 ml 31 EUR be akcijos, o šį mėnesį jis su akcija ir kainuoja 21 EUR. Mūsų šeimos naudojamas kremas 500 ml už ~25 EUR be akcijos, su akcija ~18 EUR. Labai vertinu ir stengiuosi pirkti kuo didesnes to paties produkto pakuotes. Ir pigiau, ir tvariau. Šio produkto atveju, akcijos metu visus tris produktus po 300 ml galima įsigyti už 57 EUR. Tad ateity pirkčiau visą tokį rinkinį, kad dar daugiau sutaupyti. Vartojome daugiau nei savaitę laiko kasdien, tikrai kokybiška kosmetika, jokių šalutinių poveikių, sudirginimų. Išsisaugojau šio produkto elektroninę svetainę bei "seku" Facebook'e , kad galėčiau išbandyti daugiau produktų. O tokį rinkinį rekomenduočiau įsigyti kaip dovaną šeimos pagausėjimo laukiančiai šeimai. ❤️

 5. Lava33
  Lava33 prieš 2 m.

  👍🤗

Noriu įvertinti daiktą: