PEONIA stangrinamasis paakių serumas

User has not uploaded an avatar
Testuotojas Žieminė_fėja
PEONIA stangrinamasis paakių serumas

Pamačiusi atranką į PEONIA produkcijos testuotojų atranką nutariau pabandyti. Kodėl? Atsakymas paprastas – visada įdomu išbandyti kažką nauja, o čia dar ir lietuvių kuriama produkcija, tai noro atsiranda dar ir daugiau

Man pasisekė ir turėjau galimybę išbandyti PEONIA stangrinamąjį paakių serumą. Taigi, ką apie jį manau?

Pakuotė

Pirmiausiai labai maloniai nustebino gautas siuntinukas. Atidarius man skirtą dėžutę, patogiai ir saugiai įpakuotas gulėjo stangrinamasis paakių serumas ir ... jauninančio drėkinančio kremo mėginukas bei specialus PEONIA produkcijos lankstinukas. Dedu Jums pliusą – tikrai maloniai nustebinote, juk netikėtumai žmonėms patinka

Serumo pakuotė originali, pastelinės spalvos „nerėžia“ akies ir neatrodo iššaukiančiai, tad norisi apžiūrėti atidžiau. Išorinėje pakuotės dalyje informacija pateikiama 2 (lietuvių ir anglų) kalbomis – didesnės susidomėjimo ir pardavimo galimybės. Taip pat pateikiama informacija, kad serume yra natūralus SPF, tačiau nenurodoma apsaugos nuo saulės faktoriaus dydžio. Minusas, kad taip ir lieka neaišku, kokios apsaugos galima tikėtis.

PEONIA išorinė pakuotė

Atidarius pakuotę ir išėmus serumo buteliuką, pastebėjau, kad informacija pateikiama ir vidinėje pakuotės dalyje. Lietuviškas smalsumas padarė savo, tad pakuotę išardžiau pakuotė suklijuota tvirtai, tačiau išardyti nebuvo labai sunku, bet... neatsargiai atplėšiant suklijuotą kraštelį galima nuplėšti ir dalį informacijos. Tai galima nurašyti mažam minusui arba žmogiškam neapdairumui ir nekantrumui kuo greičiau pamatyti viduje esančią informaciją

Taigi, kas viduje? Ogi informacija apie kitas „PEONIA“ veido priežiūros priemones. Ką gi, pliusas už apgalvotą kitų produktų pristatymą, tačiau dažnas to nepastebėtų, nes ant išorinės pakuotės dalies nėra užsiminta apie esančią informaciją viduje.

PEONIA vidinė pakuotė

Stangrinamojo paakių serumo buteliukas patogus paimti, lengvai telpantis į delną. Buteliukas higieniškas – su dozatoriumi, tad dozuoti serumą lengva, tačiau minusas, kad išsispaudžia kiek per daug serumo.

Sudėtis

Aukštojo išsilavinimo chemijos srityje neturiu, todėl kažkokios plačios serumo sudėties ir veikliųjų medžiagų vertinimo analizės atlikti negaliu. Tačiau mane, kaip vartotoją, maloniai nustebino, kad sudėtyje šalia drėkinančių ir stangrinančių serumo komponentų yra ir vitaminas A.

Tad, inovatyvūs mokslo sprendimai, kurie prisideda prie kiekvieno iš mūsų grožio – visada sveikintini, o dar kai jie moksliškai pagrįsti ir įvertinti – reikia dėti „riebų“ pliusą.

Pojūčiai

O dabar apie pojūčius Išsispaudus reikiamą kiekį serumo, pasklinda švelnus ir malonus kvapas, kuris nėra erzinantis. Pliusas, kad nėra aštrių kvapų.

Patrynus tarp pirštų pasijaučia maloni ir lengva serumo konsistencija, tad norisi jį išmėginti. Pasitepus paakių serumo pasijaučia malonus drėgnumo jausmas, kuris pradžioje net pasirodė vėsinantis. Serumo kvapas pasklinda aplink ir po kelių minučių jo jau nesijaučia.

Susigeria lėtai, maždaug po pusvalandžio, tačiau lipnumas jaučiasi dar apie kelias valandas, tad norint greitai darytis makiažą tas nelabai pavyks. Gal per daug buvo pasitepta? Galbūt (taip vėl sugrįžtama prie serumo dozavimo kiekio, nes išmesti nesinori. Juk geriau kelis kartus paspausti ir gauti reikiamą serumo kiekį, nei vienu paspaudimu gauti per daug). Taip pat ilgai išlieka ir jaučiasi drėgnumo bei stangrumo jausmas.

Pliusas, kad po serumo naudojimo jaučiasi ir poveikis, t.y. stangresnė paakių zona.

Kaip vertinu išbandytą stangrinamąjį paakių serumą? Serumas malonios ir lengvos konsistencijos, švelnaus ir malonaus kvapo, tad vertinu teigiamai, net 4 žvaigždutėmis, nes pliusų pavyko rasti ne vieną, tačiau ir minusų yra – tad yra kur tobulėti. 

Testuotojų vertinimai

2018-10-26
PEONIA jauninantis drėkinamasis kremas
Vos tik gavus siuntinį maloniai nustebino PEONIA kremo įpakavimas. Jis neperkrautas, subtilus, primena medicininę priemonę. Skaityti visą
2018-11-10
PEONIA stangrinamasis paakių serumas
Kiek netikėta, bet po paslaptinguoju PEONIA pavadinimu slepiasi lietuviška kosmetikos linija. Nors pastaraisiais metais... Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-11-04
PEONIA jauninantis drėkinamasis kremas
Ryte atvykęs kurjeris įteikė dėžutę ir štai tau, ogi atkeliavo žavingo pavadinimo kremukas veidui Skaityti visą
karina999
2018-11-10
PEONIA stangrinamasis paakių serumas
Lietuviškas PEONIA paakių stangrinamasis serumas išties nustebino. Kaip? Gavusi siuntinį, likau maloniai nustebinta patogia... Skaityti visą
Būsima mamytė 1
2018-11-12
PEONIA jauninantis drėkinamasis kremas
PEONIA kremą lyginau su BIODERMA drėkinamuoju serumu, kuris irgi be galo šaunus savo sudedamosiomis dalimis... Skaityti visą
Jugasinka
2018-11-15
PEONIA jauninantis drėkinamasis kremas

Naujausi komentarai

 1. karina999
  karina999 prieš 1 m.

  Lietuviškas PEONIA paakių stangrinamasis serumas išties nustebino. Kaip? Gavusi siuntinį, likau maloniai nustebinta patogia jo pakuote. Serumas įdėtas į mažą kartoninę dėžutę, kuri yra labai lengva.

  Pats serumo buteliukas patogus, nes telpa delne ir jį galima gabentis net lėktuve. Ir pakuotės, ir buteliuko išvaizda maloniai traukia pirkėją, nes dominuoja balta ir rožinė pastelinė spalvos.

  Didelį pliusą dedu, nes pakuotėje nėra informacinio lapelio, o vietoje jo – visa informacija parašyta ne tik išorėje, bet ir ant kartotinės dėžutės sienelių. Taip tausojama gamta ir nenaudojamas papildomas popierius.

  Minusas tas, kad, išardžius dėžutę, jos forma nebeišsilaiko. Dar kliuvo tai, kad serumo buteliuko negalima perdirbti.

  Skaityti visą »»»

 2. Būsima mamytė 1
  Būsima mamytė 1 prieš 1 m.

  Na, kaip smagu sulaukti dovanų! Ruduo, orai vėsta, nuotaika bjūra, o savimi rūpintis ir save mylėti vistiek reikia! Ypač mums, mamoms, todėl be galo smagu sulaukti ir dovanų - drėkinamojo kremo veidui. Taigi, vos tik gavusi dėžutę ją išpakavau, jog susipažinčiau su prizu.

  Iškart galiu pasakyti, jog man labai patiko kremo išvaizda - paprastas, bet labai švelnus ir moteriškas dizainas, neperkrautas. Kremo dėžutė kėlė gaivos pojūtį ir maloniai nuteikė jo išbandymui, tačiau prieš išbandant kremą užmečiau akį į jo sudedamąsias dalis.

  Skaityti visą »»»

 3. Jugasinka
  Jugasinka prieš 1 m.

  "Peonia" - tai lietuviškos kosmetikos ženklas su ode mūsų darželių puošmenoms - bijūnams. Ir ne veltui, nes būtent bijūnų hidrolatas yra naudojamas kosmetikos gamybai.

  Aš pati šią kosmetiką pastebėjau ne taip jau ir seniai, bet neturėjau progos išbandyti. bet Fortūna mane apdovanojo sėkme ir laimėjau būtent šį jauninantį veido kremą. Na tai bandom.

  Skaityti visą »»»

 4. User has not uploaded an avatar
  Viktorija Igliukaitė prieš 1 m.

  PEONIA stangrinamasis paakių serumas. Išmėginau, patiko, rekomenduoju.

  Paakių priežiūra - viena reikalingiausių kasdieninės veido priežiūros procedūrų. Paakių oda yra keturis kartus plonesnė, nei veido oda, tad priemonė jai turėtų būti ypač lengva ir stipriai drėkinanti. Būtent toks man pasirodė lietuviško PEONIA prekės ženklo stangrinamasis paakių serumas.

  LOGOTIPO DIZAINAS
  Prekės ženklo PEONIA logotipas - pirmas dalykas, kas man krito į akis sužinojus apie šią veido priežiūros priemonių liniją. Jis yra labai subtilus, lengvas ir labai patrauklus. Skoningai įlietas lietuviško bijūno (arba Pivonijos) grafinis žiedo sprendimas. Logotipo elementai turi ir lietuviško tautinio charakterio bruožų.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo paakių kremo pakuotė yra itin daili, su dozatoriumi ir permatomu plastikiniu dangteliu. Pats buteliukas yra metalinis, dėl to vėsesnis už įprastai naudojamą plastiką. Pakuotė labai patogi, malonu ją liesti, stabiliai stovi ant paviršiaus, be to ji yra 20 ml talpos. Dozatorius patogus naudoti, veikia be jokių priekaiįtų. Nepilnai spustelėjus vieną kartą, gaunamas reikalingas serumo kiekis abioems paakiams vienam kartui.
  Paakių priežiūros priemonės labai dažnai būna mažesnės talpos, o pakuotės plastikinės, siauros, retai turi dozatorių.
  PEONIA stangrinamojo serumo buteliuko dizaino spalvos yra balta ir švelniai rožinė. Tai labai moteriškas, švelnus spalvinis derinys. Šriftas yra juodos spalvos, aiškiai įskaitomas, neįkirus, neperkraunantis buteliuko savo informacija. Visa papildoma reikalinga informacija apie produktą pateikta ant popierinės buteliuko pakuotės.

  PRODUKTAS
  Paakių serumas PEONIA yra pieno spalvos kremo konsistensijos, lengvos tekstūros. Maloniai dengiasi ant odos ir greitai įsigeria, švelniai vėsina bei efektyviai drėkina paakius ir vokus. Jaučiama produkto kokybė. Produkte esantys ingredientai natūralūs, nėra cheminių odai kenkiančių komponentų, tokių kaip konservantų, kvapų ir pan. įdomu tai, kad naudojami biologiškai aktyvūs odos ląsteles atkuriantys komponentai: ožkų priešpienis, hialurono rūgštis ir kiti. Taip pat yra natūralus SPF.
  PEONIA stangrinamasis paakių serumas yra labai gaivus, švelnaus ir malonaus kvapo.

  REZULTATAS
  Naudojau produktą tris savaites ryte ir vakare. Užtepdavau jo ne tik ant paakių ir vokų zonos odos, bet ir ant smulkių veido raukšlelių. Oda tose vietose jau tapusi elstingesnė, pamaitinta, stangresnė, minkštesnė, atsinaujinimo jausmas, raukšlelės jau yra mažiau pastebimos, oda lygesnė, tikrai skaistesnė.

  PEONIA stangrinamasis paakių kremas puikus lietuviškas produktas tiek savo pateikimu, tiek savo veiksmingumu. Labai šiuolaikiškas ir patrauklus dizainas, bei malonus produktas naudoti. Ačiū

 5. User has not uploaded an avatar
  Viktorija Igliukaitė prieš 1 m.

  PEONIA ACI stangrinamasis serumas veidui

  Išmėginau jau antrą PEONIA kosmetikos produktą. Serumas veidui taip pat nenuvylė kaip ir stangrinamasis paakių kremas. Ypač džiugina tai, kad ši kosmetika yra lietuviška.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotė man taip pat labai patogi, nors serumo buteliukas ir itin mažas, produkto jame yra tik 15ml. Buteliuko dangtelis yra kartu su pipete, kuri reikalinga skystos konsistencijos serumui paskirstyti ant odos. Pipetė veikia puikiai, dozuoja pakankamą serumo kiekį vieno karto panaudojimui.
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotės dizainas sakyčiau labai profesionalus, malonus akiai, neerzina. Vyrauja rausva ir balta spalvos, buteliukas tamsaus rudo stiklo, dangtelis metalinis. Buteliuką malonu liesti.
  Tiesa, trūko informacijos apie serumo naudojimą. Nebuvo aišku, kada geriau naudoti šį serumą: ryte, vakare, ar abiem atvejais.
  Užrašai pakuotės paviršiuje aiškūs, lengvai įskaitomi, suprantami, šriftai puikiai suderinti.

  PRODUKTAS
  Serumo veidui spalva yra pieno baltumo. Konsistencija labiau skysta, šiek tiek primena rūgpienį. Labai lengvai įsigeria į odą.
  Šiuo metu yra šildymo sezonas, kuris ypač sausina veido odą. Naudoju šį PEONIA serumą veidui jau dvi savaites, ir nejaučiu jokio sausumo požymio veido odoje. Mano oda puikios būklės. Tepant šį serumą ant veido, jaučiamas gaivumas, vėsumas, lengvumas, labai malonus jausmas. Kvapas neutralus. Sudėtyje nėra ingredientų, kurie kenktų odai.

  REZULTATAS
  Po dviejų savaičių stangrinamojo PEONIA serumo naudojimo, mano oda neišsausėjo, nepatyrė jokios alerginės reakcijos ir pan. Sakyčiau atvirkščiai, norėčiau pratęsti tokio produkto naudojimą, nes mano veido oda atrodo skaisčiai, elastinga, pridrėkinta ir pamaitinta. Aš jaučiuosi tikrai komfortabiliai. Man labai patinka ši linija. Tikrai norėsiu rekomenduoti kitiems.
  Smalsu išmėginti ir kitus šios kompanijos produktus. Ačiū

Noriu įvertinti daiktą: