SwaddleMe® vystyklai: testuojame ir vertiname

Partnerio turinys
4 vertinimai(ų)
SwaddleMe® vystyklai: testuojame ir vertiname

Kodėl vystymas yra naudingas kūdikiui?

Mamos įsčiose kūdikis įpranta prie nedidelės erdvės, jo judesių laisvė yra apribota. Judesių apribojimas vystant suteikia kūdikiui tą saugumo jausmą, prie kurio jis buvo įpratęs.

Pastebėta, kad nevystomi kūdikiai būna dirglūs, neramūs, nes mojuodami rankutėmis ir kojytėmis jie išsiblaško, jiems sunkiau sekasi užmigti, o užmigus jie lengvai išsibudina.

Tyrimai rodo, kad kūdikio vystymas teigiamai veikia jo miego kokybę: suvysčius kūdikį, jis lengviau nurimsta, greičiau užmiega, rečiau prabunda, pailgėja kūdikio greitojo miego fazės trukmė.

Amžius iki kurio kūdikis bus vystomas, kiekvienam yra skirtingas (yra kūdikių, kuriems vystymo visai nereikia). Paprastai vystymas yra veiksmingas iki apytiksliai 6 mėn. amžiaus, ypač jei kūdikis miego metu dažnai krūpčioja.

Kuo ypatingi SwaddleMe vystyklai?

SwaddleMe® vystyklai - tai modernus ir praktiškesnis vystymo metodas, gaminys sukonstruotas taip, kad jį būtų paprasta naudoti.

• Paprasta, greita ir patogu. Vystymas SwaddleMe® vystyklais labai paprastas: tereikia sutvirtinti tik 3 lipukus. Sauskelnes galima pakeisti neišvystant kūdikio rankučių (mažesnė tikimybė išbudinti).
  • Patikima: lipukai patikimai prilaiko vystyklą ir neleidžia mažyliui išsivystyti.
  • Patogu kūdikiui: net neįgudusi mama su SwaddleMe® vystyklais kūdikį suvystys taisyklingai: taisyklingai suvystytas kūdikis neturi būti suveržtas, tačiau vystyklas turėtų nuraminti jo refleksinius judesius. Kūdikis turi galėti šiek tiek judinti kojytes.

swaddleme

Šį kartą testavome vystyklus SwaddleMe®Summer Infant 5 iš panorusių juos išbandyti, SwaddleMe® atstovai nusiuntė juos nemokamai. Išbandykite, įvertinkite ir parašykite savo nuomonę!

Šio testavimo bandytojos buvo atrinktos taip:

swaddleme vystyklai

• Bandančioms SwaddleMe® 3.2-6.4 kg buvo atsiųsti nemokamai.
  • Bandyme dalyvavo mamos, kurių mažyliams yra 0-5 mėn. amžiaus (didesni į vystyklus tiesiog nebetilps, maksimalus kūdikio svoris - 6.4 kg). Iš užsiregistravusių atrinktos 5 laimėtojos: Rasa K., Samanta S., Lina N., Ernesta A., Diana.
  • Po 3 savaičių bandymo mama komentaruose po šiuo pristatymuparašė atsiliepimą (kas patiko, kas – nelabai, kokie daikto privalumai ar trūkumai)

1. Rit_ka
    Rit_ka prieš 3 mėn.

Mano sunui jie labai patiko, naudojom prieš beveik 7m užmigdavo iš kart susuktas. Aš duodu 10balu.

2. Rit_ka
    Rit_ka prieš 3 mėn.

Gal dėl to gana greitai pradėjo išmiegoti visa naktį maždaug nuo mėnesio amžiaus.. Paskutinis maitinimas apie 23val ir ryte valgydavo 8-9val. Sėkmės naujoms mamytėms 😉

Gin84 prieš 2 mėn.

Mano mergytei labai patikdavo ,naudojau nuo 1men iki 3.ismiegodavo visa nakti,tik pradejom nebenaudoti prasidejo naktiniai valgymai

Ryma prieš 1 mėn.

Puikus dalykas. Neįsivaizduoju nakties miego be jo. Vaikas jaučiasi saugesnis , ramesnis kai suvystau. Labai patenkinta. Isbandziau ir kitu firmu ,taciau tik siuos galiu rekomenduoti 100%

[email protected] prieš 4 val.

Mum reiktu tokio

Noriu įvertinti daiktą: