KONKURSAS: laimėkite interaktyvų savęs pažinimo rinkinį (rekomenduoja psichologai!) (91)

Reklaminis partnerio turinys
Interaktyvus, lavinantis žaidimas šeimai ir grupėms Interaktyvios priemonės emocijoms valdyti ir save pažinti

Šeima – svarbiausia kiekvieno žmogaus gyvenime. Deja, nuolat skubėdami, dažnai neturime laiko nei kokybiškam laikui kartu, nei prasmingiems pokalbiams ar pasisėdėjimams. O juk taip norėtųsi kažko, kas suburtų šeimą prie bendro stalo ir padėtų suartėti...

Skubame jus pradžiuginti: turime net du tokius šeimą puikiausiai suburiančius įrankius. Ir norime padovanoti juos jums! Nors įrankiai – du, laimėtojų – net keturi!

Dalyvaukite konkurse ir net keturiems laimėtojams atiteks po vieną pozityvų, terapinį arba stalo kortų žaidimą, arba emocijų ugdymo rinkinį visai šeimai: pasirinkite, kurio norite, komentaruose!

Kodėl tai – ypač naudinga dovana sau ir šeimai bei artimiesiems?

Nes tai skatina pažinti save ir artimą, kurti glaudesnį ryšį tarp šeimos narių, geriau vieniems kitus suprasti. Be to, šį įrankį rekomenduoja psichologai!

1. Kortų žaidimas „Pasitikiu savimi“: stipriname šeimos ryšius žaisdami

„Pasitikiu savimi“ − tai stalo kortų žaidimas visai šeimai, skatinantis savęs ir artimo pažinimą, abipusio ryšio stiprinimą, pasitikėjimą savimi. Tai puikus įrankis ne tik santykiams užmegzti ar prasmingiems pokalbiams pradėti, bet ir apmąstyti savo stipriąsias puses, augimo galimybes ir pozityvaus požiūrio į save kūrimą. O svarbiausia, kad terapinis poveikis pasireiškia be spaudimo ir negatyvių emocijų, o smagiai leidžiant laiką su artimaisiais ar draugais!

PUIKI DOVANA. Įsigyti „Pasitikiu savimi“ stalo žaidimą iki balandžio 18 d. net su –20 % NUOLAIDA galite čia.

Stalo žaidimas „Pasitikiu savimi“ − tai net 76 atvirų klausimų ir žaidybinių elementų, kurie padės:

 • įvertinti savo ir artimųjų socialinius įgūdžius, gebėjimus spręsti problemas;
 • geriau pažinti vienam kitą;
 • auginti šeimos ar grupės sąmoningumą;
 • kartu priimti sprendimus;
 • matyti, kaip žaidėjams sekasi laikytis eilės, užmegzti akių kontaktą, laikytis taisyklių ir jas suprasti, palaikyti pokalbį, susigyventi su pralaimėjimu (arba laimėjimu), planuoti į priekį, padrąsinti kitus, išreikšti savo nuomonę, parodyti empatiją, prisitaikyti, pasitikėti kitais, išreikšti savo jausmus, prašyti pagalbos, bendrauti ir t. t.

Psichologai rekomenduoja šį žaidimą kiekvienai šeimai!

2. Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis VISAI ŠEIMAI...

Tai nuostabus savireguliacijos ugdymo rinkinys, skirtas jau nuo pat kūdikystės lavinti emocijų pažinimą ir tinkamą jausmų reiškimą.

Rinkinyje rasite:

 • jausmų valdymo plakatą (angl. „mood board“), kuris padeda pastebėti ir mokyti vaiką suvaldyti bei tinkamai paleisti apėmusius jausmus jų neneigiant, neskirstant į blogus ir gerus ( A1 dydžio, standus);
 • 27 LAMINUOTAS emocijų ir jausmų korteles, kurios moko tiek vaikus, tiek pačius suaugusiuosius atpažinti ir įvardyti savo ir aplinkinių emocijas bei jausmus;
 • 18 LAMINUOTŲ nusiraminimo kortelių, kurios padeda vaikui ne tik vizualiai matyti jausmų paleidimo galimybes, išsirinkti tuo metu tinkamiausią būdą, bet ir skatina savarankišką savireguliaciją;
 • 5 LAMINUOTAS tuščias korteles jūsų atrastiems naujiems nusiraminimo būdams ar emocijoms;
 • lininį maišelį, prireikus, kortelėms susidėti;
 • daugkartinius „velcro“ dvipusius lipdukus kortelėms ant plakato priklijuoti.

PUIKI DOVANA. Įsigyti „Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelį“ visai šeimai iki balandžio 18 d. net su –20 % NUOLAIDA galite čia.

Išbandžiusiųjų atsiliepimai:

Mes šeimoje jausmų korteles naudojome nuo pat gimimo, tad 1,5 metukų dukrytė jau gerai atskyrė pagrindinius savo ir kitų jausmus. Šiuo metu jai 3,5 metų, kiekvienas atpažįstame apie pusę plakate išvardytų jausmų, esame atradę savo nusiraminimo būdą užėjus pykčiui, liūdesiui (dirbant intensyviai su plakatu užtrukome apie porą savaičių), tačiau visa tai darome KARTU. Mažiems vaikams būtina koreguliacija, padedant kitam žmogui, tėvams, todėl „Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis“ pirmiausia padeda mums, TĖVAMS ir GLOBĖJAMS, nurimti ir taip palaikyti jiems, mūsų mažiesiems, saugią ramybės erdvę savyje, pasitikėti, kad jie galėtų pereiti per savo jausmus, ugdyti tinkamą pavyzdį, emocijų įveikos būdus. Tai ypač svarbu, kai vaikai kartais nori pabūti vieni ar mes negalime būti šalia, kad padėtume jiems nurimti.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite stalo kortų žaidimą „Pasitikiu savimi“ arba „Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelį“ visai šeimai!

Kaip tai padaryti? Paprasta!

 • Komentaruose apačioje nurodykite, kurį iš šių dviejų prizų norėtumėte laimėti. Ir viskas – jūs jau dalyvaujate konkurse. 4 laimėtojai gaus po vieną pasirinktą prizą!
 • Skirkime laiko kokybiškam poilsiui su šeima. Juk tai ne tik žaidimas, bet ir sąmoningumo ugdymo įrankis, kurį psichologai rekomenduoja turėti kiekvienuose namuose! O galbūt ieškote tikrai naudingos dovanos?..

Žaidimo taisyklės

 1. Žaidimo pavadinimas (toliau – Žaidimas): „KONKURSAS: laimėkite interaktyvų savęs pažinimo rinkinį (rekomenduoja psichologai!)“.
 2. Žaidimo organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, 09132 Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą.
 3. Žaidimo rėmėjas (toliau – Rėmėjas): Aurelija Pultinevičienė, J. Balčikonio g. 7, 08314 Vilnius (el. paštas [email protected], mob. + 370 602 00 227).
 4. Laimėtojų skaičius: 4 (keturi) laimėtojai.
 5. Žaidimo prizas (toliau – Prizas): 1 (vienas) stalo kortų žaidimas  „Pasitikiu savimi“ arba 1 (vienas) „Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis“ visai šeimai. 
 6. Žaidimo prizas į piniginį ekvivalentą ar kitus daiktus nekeičiamas.
 7. Žaidimo prizą steigia ir už jį atsako Žaidimo Rėmėjas.
 8. Žaidimo Rėmėjas rūpinasi prizo perdavimu. 
 9. Žaidimo trukmė: 2022 04 12–04 18.
 10. Žaidimo laimėtojų paskelbimo data žaidimo komentarų skiltyje apačioje: 2022 04 19, iki 19.00 val. 
 11. Su išrinktais laimėtojais susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt paskyroje.
 12. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas laimėtojas.
 13. Konkurso užduotį galite atlikti tiek kartų, kiek norite.
 14. Tevu-darzelis.lt pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti Žaidimo taisykles. 
 15. Skaityti Žaidimo taisykles.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Katys prieš 2 m.

  Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis VISAI ŠEIMAI...

 2. Dinomit
  Dinomit prieš 2 m.

  Pasitikiu savimi būtų labai smagu išbandyti šeimoje ❤️

 3. User has not uploaded an avatar
  Aistux16 prieš 2 m.

  Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis VISAI ŠEIMAI

 4. Laimingoji
  Laimingoji prieš 2 m.

  Labai labai norėčiau - Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis VISAI ŠEIMAI!

 5. tevudarzelis. prieš 2 m.

  Konkursas baigtas! Sveikiname nugalėtojas!

  Prizą nr. 1 laimėjo:

  Niagara..
  Ma-ja

  Prizą nr. 2 laimėjo:

  Satyra
  vsokolovskaja

  Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusiems dalyviams linkime neliūdėti, laukti kitų mūsų konkursų ir, be abejo, juose aktyviai dalyvauti

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.