Naujas „Kakės Makės“ serialas per TV3 Play

Kakė Makė serialas „Kakė Makė“ serialas

Mūsų bičiuliai TV3 Play skelbia džiugią žinią visiems mažiesiems (ir ne tokiems mažiems) Kakės Makės gerbėjams - naująjį serialą apie išdykėlę mergaitę Kakę Makę ir jos draugus nemokamai žiūrėkite per TV3 Play!

Kakės Makės istorijos pradžia: „Mama, papasakok man apie...“

Trejų metų berniukas Karolis kartą paprašė mamos Linos jam papasakoti istoriją apie mergaitę vardu Kakė Makė... Taip prasidėjo jau daugiau nei dešimtmetį besitęsianti Kakės Makės istorija - pirmoji Kakės Makės paveikslėlių knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ buvo išleista 2010-aisiais. Akimirksiu radusi kelią į skaitytojų širdis knyga Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos apdovanojimuose pripažinta kaip geriausia knyga vaikams.

Metams bėgant mamos Linos papasakota istorija apie Kakę Makę tapo margu ir linksmybių kupinu pasauliu - biblioteka prisipildė knygelėmis skirtingo amžiaus vaikams, ant vaikų lovų įsitaisė minkšti žaisliukai, šeimos ėmė skubėti į spektaklius...

Britų kurtas serialas apie Kakę Makę per TV3 Play ir TV8

Jungtinėje Karalystėje veikianti kūrybinė studija „3Megos“ sukūrė animacinį serialą apie Kakę Makę, kurį jau galite nemokamai žiūrėti per TV3 Play. Serialo scenaristų komandai vadovauja „Emmy“ apdovanojimą pelnę scenaristai Laura Beaumont ir Paulas Larsonas, dirbę su „Disney“ ir „Dreamworks“ kino studijomis.

Seriale Kakės Makės gerbėjai išvys 8 nuotykius, kuriuose Kakė Makė ieškos prapuolusių ausų, švęs savo svajonių gimtadienį, keps blynozaurus, susitiks su netvarkos pabaisa Tingiu-nė-krust, keliaus į Dantukų fėjos puotą ir patirs daugybę kitų smagių bei pamokančių istorijų.

Serialas „Kakė Makė“ taip pat rodomas per TV8 - nuo kovo 19 dienos kiekvieną vakarą 20 val.

Kviečiame žiūrėti pirmąją „Kakės Makės“ seriją:

 

Daugiau „Kakės Makės“ serijų per TV3 Play:

Susiję straipsniai

Popieriniai moliūgai (nuotraukos žingsnis po žingsnio)

Kviečiame pasigaminti smagius moliūgus Helovinui ir ne tik! Jums reikės vos kelių labai paprastų priemonių.

Rudeniniai darbeliai: lapai, kaštonai, gilės ir dar daugiau (su nuotraukomis)

Rudenį smagu su vaikučiais rinkti įvairias gamtos dovanas: lapus, giles, kaštonus, kankorėžius, uogas ir sėklas, o vėliau iš jų gaminti darbelius.

Žiūrėkite filmukus vaikams nemokamai per TV3 Play

Mūsų bičiuliai TV3 Play kviečia žiūrėti šauniausius filmukus vaikams visiškai NEMOKAMAI!