Vienkartinė išmoka nėščiai moteriai (158)

Vienkartinė išmoka nėščiai moteriai George Rudy|Shutterstock.com

Kam skiriama vienkartinė išmoka nėščiajai?

Vienkartinė išmoka nėščiai moteriai skiriama tuo atveju, jei nėščioji neturi teisės gauti motinystės išmokos, pavyzdžiui, besimokančiai ar neturinčiai pakankamo darbo stažo.

Ši išmoka skiriama likus 70 kalendorinių dienų iki numatomos gimdymo datos (tai yra, kai nėštumui sueina 30 nėštumo savaičių).

Jos dydis priklauso nuo bazinės socialinės išmokos dydžio. Nuo 2020.01.01 metų išmoka yra lygi 6.43 bazinių socialinių išmokų, iki to laiko - 2 bazinės socialinės išmokos.

Vienkartinės išmokos dydis

 Nuo 2020.01.01 bazinė socialinė išmoka yra 39 Eur, tad vienkartinės išmokos dydis yra 6.43x39 = 250.77 Eur (iki 2020.01.01 vienkartinės išmokos dydis buvo 76 Eur).

Kur kreiptis dėl išmokos nėščiajai?

Dėl šios išmokos reikia kreiptis į savo savivaldybės administraciją per 12 mėnesių nuo nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimo išdavimo dienos.

Kreipiantis dėl vienkartinės išmokos nėščiai moteriai, sprendimas dėl išmokos skyrimo priimamas ir išmokos išmokamos per 10 darbo dienų.

Jei jūsų savivaldybė yra pradėjusi vykdyti elektroninių prašymų apdorojimą, prašymą dėl šios išmokos galite pateikti ir elektroniniu būdu per www.spis.lt sistemą (patogiausias ir greičiausias būdas).

Savivaldybių sąrašą ir nuorodas į savivaldybių svetaines rasite www.lsa.lt.

Prašymų pateikimo tvarka paprastai skelbiama poskyriuose Paslaugos arba Gyventojams .

Taip pat skaitykite:

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  laurutytee prieš 3 mėn.

  blond parašė:
  Per kiek laiko po patvirtinimo pervedė pinigus jums?

  Po 10 dabo dienų ;)

 2. Gustuko. Mama
  Gustuko. Mama prieš 3 mėn.

  Daktare minejo man apie toki , kad ar reikes dekreto , pasakiau kad ne nes neturiu stazo , bet minejo kad kitam vizitui duos dokumenta su kuriuo galesiu tvarkytis išmokas , tai nesuprantu man reikia prašyti gydytojos dekreto kazkokio ar uztenka tik to lapo ? 🤔 Kaip tik rytoj vizitas

 3. Jolanta-K@J mama
  [email protected] mama prieš 3 mėn.

  Gustuko. Mama parašė:
  Daktare minejo man apie toki , kad ar reikes dekreto , pasakiau kad ne nes neturiu stazo , bet minejo kad kitam vizitui duos dokumenta su kuriuo galesiu tvarkytis i…

  Vistiek turi isleisti i dekreta, nesvarbu turit jus stazo ar neturit, ne del ismoku jis isduodamas, o del to, kad esat nescia, t.y nestumo ir gimdymo nedarbingumas.

 4. User has not uploaded an avatar
  Karolina99 prieš 1 mėn.

  Sveiki, norėjau pasiteirauti kokio didumo yra vienkartinė išmoka? rašo 250€ bet priklauso 2 bazinės soc. Išmokos, tai mokės du kartus ar kaip?

 5. User has not uploaded an avatar
  Laura86S prieš 1 mėn.

  Karolina99 parašė:
  Sveiki, norėjau pasiteirauti kokio didumo yra vienkartinė išmoka? rašo 250€ bet priklauso 2 bazinės soc. Išmokos, tai mokės du kartus ar kaip?

  Moka vieną kartą 250€
Skelbimai

16,00 €
10,00 €
74 | 6-9 mėn.