Jakiūnas Egidijus

Įstaigos, kuriose dirba:
Klinika "Narmeda"
Konarskio 4b, , Vilnius
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 1-as gimdymo skyrius
Užimamos pareigos: Skyriaus vedėjas

Atsiliepimai

 1. Rasytė12
  Rasytė12 prieš 3 sav.

  Agnile parašė:
  Čia gal reiktų Rasytė12 papildymo, ar ją siuntė iki genetikų, nes aš kažkodėl supratau, kad nesiuntė, o ji pati vyko savo noru tikrintis.

  Nebekiškite mano istorijos. Išreiškiau savo nuomonę vienu atsiliepimu ir to pakanka.
  Pridursiu,kad pas genetikus aš ėjau savo noru,nes nepirma nelaimė. Jis žinojo apie vizitą. Kaip ir minėjau, visi žmones ir visi klysta.
  O,kad pas jį nebeičiau tai ne del to,kad jis nuslėpė nuo manęs situaciją (apie kurią jis tikrai nebuvo tikras) o del to, kad man nepatinka tolie vizitai ,kuriu metu tera sakoma,kad viskas gerai. Ir pati visko turi klausineti. Kaip žmogus jis auksinis, patinka man spinduliuojanti ramybe iš jo pusės. Bet ta ramybe dar džiaugčiausi jeigu tai būtų pirmas nėštumas, rožiniais drugeliais o ne ketvirtas ir nei vieno sekmingo. Juk aš būsima mama, turiu viską žinoti.
  Taigi esamos ir būsimos mamos, geras jis žmogus kaip asmenybė. O kaip del specialisto -visada bus ir gerų ir blogų pusių. Tik nereikia tyleti.
  Manau visos įšsakeme aiškią savo nuomonę. Kiekviena sprendžiame kokį sprendimą priimti gyvenime. 🙂

 2. User has not uploaded an avatar
  Labela prieš 2 sav.

  Merginos, gal galite pasidalinti informacija tos kurios tarėtės dėl gimdymo su pačiu Jakiūnu. Ar mokėjote per kasą ar atsidėkojote gydytojuj po visko?

 3. User has not uploaded an avatar
  Klaudia. prieš 2 sav.

  Sveikos, merginos. Yra kuri nors gimdziusi dvynukus pas Jakiūna? 🙂

 4. Jumel
  Jumel prieš 1 sav.

  Gimdžiau pas šį gydytoją. Viskas puikiai, kaip ir tikėjausi. Sekantį kartą būtinai rinksiuosi vėl nedvejodama šį gydytoją. Akušerei Jurgitai iš 1-ojo gimdymo skyriaus gaip pat didžiausi komplimentai. Nuostabi moteris.

 5. marakuja
  marakuja prieš 1 sav.

  Jumel parašė:
  Gimdžiau pas šį gydytoją. Viskas puikiai, kaip ir tikėjausi. Sekantį kartą būtinai rinksiuosi vėl nedvejodama šį gydytoją. Akušerei Jurgitai iš 1-ojo gimdymo skyria…

  Aš taip pat prie šio dueto gimdžiau tokie patys įspūdžiai