Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)

Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius

Telefonai

Informacija +370 5 234 45 19
Gimdyvių ir nėščiųjų registratūra +370 5 239 14 86
Ginekologinių pacientų registratūra +370 5 234 20 58
Perinatalinių konsultacijų kabinetas +370 5 239 14 88
Ultragarsinių tyrimų kabinetas +370 5 23

Gydytojai akušeriai - ginekologai

Akušerijos ir ginekologijos operacinių poskyris

Naujagimių skyrius

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. renamart
  renamart prieš 2 sav.

  Kaip tik siandien buvau apziuroje, ir uzejo apie planini kalba. Kadangi randai neskausmingi , Tai pagal data planinio bus 39 savaite prasidejus, ir nuo tada rinksimes data.
  Lapkricio pradzioj skirs data.
  Nemanau istikruju kad sulsuksiu tu 39sav.
  Pirmagymiai perlipe truputi 38sav gime. O sis nestumas visiskai kitoks, sunkesnis, tai kaip sakau svarbu isnesioti, o tada jau bet kada

 2. Guaca
  Guaca prieš 2 sav.

  man su dvynukais planini cp paskyre 38sav ir 2d

 3. Bridget
  Bridget prieš 2 sav.

  Manes dabar laukia planinis cp, tai jau gine įrašė mane į planą, sakė pasirinkti dieną nuo 39sav, tai dieną prieš atvažiuosiu, kitą diena ryte atliks cp taip pat kaip ir su antru cp buvo.

 4. nataliux84
  nataliux84 prieš 10 val.

  Sveikos nestukes ir jau pagimdziusios...kadangi esu visai pasimetusi, kur geriAu gimdyti, pirmas kartas su siaubinga patirtimi buvo VGN, tai i ta puse bijau ir bepaziureti. Dabar svarstau del Santaros kliniku ir Antakalnio gimdymo namu..... kadangi su pirmu nestumu buvo ivairiausiu komplikaciju, tai gimdymas galiausiai po viskobaigesi CP, tai noreciau dabar jau iskart cp. Kadangi po nestumo dar buvo atliktos dvi gimdos operacijos, tai noreciau tikrai cp, dabar gavau is poliklinikos ginekologo siuntima i perinatalini skyriu, sake galiu i santariskes vaziuoti arba antakalni, galvoju gal antakalnis lengviau paskiria cp nei santaros, nes jie ten uzsuke fabrikeli uz naturaluma...gal kuri kreipesi i antakalnio perinatalini skyriu ir turi numeriuka?

 5. AndrėjaM
  AndrėjaM prieš 10 val.

  nataliux84 parašė:
  Sveikos nestukes ir jau pagimdziusios...kadangi esu visai pasimetusi, kur geriAu gimdyti, pirmas kartas su siaubinga patirtimi buvo VGN, tai i ta puse bijau ir bepa…

  . Tikiuosi sitas numeriukas