Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)

Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius

Telefonai

Informacija +370 5 234 45 19
Gimdyvių ir nėščiųjų registratūra +370 5 239 14 86
Ginekologinių pacientų registratūra +370 5 234 20 58
Perinatalinių konsultacijų kabinetas +370 5 239 14 88
Ultragarsinių tyrimų kabinetas +370 5 23

Gydytojai akušeriai - ginekologai

Akušerijos ir ginekologijos operacinių poskyris

Naujagimių skyrius

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

1. aquabona
    aquabona prieš 2 d.

ashi parašė:
    Gal galite parasyti, kurios taretes su gydytojais del gimdymo, kokia suma atsidekojot gydytojui? Kalba eina apie tai, kad gydytojas atvyksta ne darbo metu.

Oficialiai kainininkai yra tam surašyti

ashi prieš 2 d.

aquabona parašė:
    Oficialiai kainininkai yra tam surašyti

As suprantu oficialia dali, bet gydytojas nemanau, kad visais atvejais nores vaziuoti nakti ne savo pamainos metu vien uz ta dali, atskaicius mokescius.

3. sauluzytee
    sauluzytee prieš 1 d.

ashi parašė:

Visi kiti atsidekojimai vadinasi KYSIS

4. giedrulisimo
    giedrulisimo prieš 22 val.

Simonaaa1993 parašė:
    Turbūt neteko nei vienai... O sako labai geras gydytojas... Pas ka Jus planuojate gimdyma, ar vaziuosite tiesiog taip?

Kai aš gimdžiau prieš 1,5 metų, jis dirbo ginekologijos skyriuje, ne gimdymo (dabar nesidomėjau, kuriame jis skyriuje). Tai su Samer dėl gimdymo galima buvo tik tartis tuo metu. Aš su niekuo nesitariau. Gimdžiau pas Jankauską.
    Samer puikus gydytojas, teko lankytis ir privačiai, ir ligoninėje susidurti su juo nėštumo metu. Ir tik jo dėka išsaugojau nėštumą ir turiu berniuką.

Linjetta prieš 18 val.

Sveikos.
    Parasysiu savo atsiliepima, esu neseniai grizusi is Antakalnio.
    Gimdziau pries 10 metu ir dabar.
    Jokiu susitarimu nebuvo.
    Profesionalumo lygis auksciausias- atvykau sestadieni ryte. Po 10 min jau buvau gimdykloje. Gimdymas truko iki 18, kol buvo nuspresta, jog visgi reikia CP. Ir uz tai esu dekinga profesionaliems medikams, kurie laiku prieme sprendima. Veliau savaite laiko gulejome su vaiku istaigoje, todel per savaite susipazinome bei susibendravome su visomis pamainomis.

Esu labai dėkinga ir labai nustebinta I-ojo gimdymo skyriaus visų darbuotojų profesionalumu, priežiūra, pagalba ir žmogišku rūpesčiu. Manau, kad tai visų pirma prasideda nuo gero vadovo, kuris yra ne tik savo srities profesionalus medikas, bet ir puikus vadovas, subūręs tikrai profesionalią komandą. Ačiū gyd. E.Jakiūnui! Ir ačiū akušerei Jolantai Plepienei bei gyd. Aistei Pinkevičiūtei už būvimą šalia pasitinkant mūsų atkeliaujantį vaiką ir laiku priimtus teisingus medicininius sprendimus.
    Gulėdama savaitę po gimdymo, jaučiausi, lyg būčiau auksčiausio lygio gydymo įstaigoje visa priežiūra - tobula.

P.s. Vienintėlis minusas klinikoje- vėdinimo sistema.