Grybauskaitė Rasa

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 1-as gimdymo skyrius
Užimamos pareigos: akušerė ginekologė

Atsiliepimai

Piestuke prieš 1 m.

SueGarbane parašė:
    Ačiū už pasidalinimą. Mąstau pas ją gimdyti, bet dabar sudvejojau. Gal kitą gydytoją galit rekomenduoti Antakanyje?

Manau, kad absoliuti dauguma gydytojų nori priimti kūdikį, kai gimdyvė guli užverstom ant pilvo kojom. Iki šio savo gimdymo to nezinojau, bet kiek beklausiu morerų visos taip gimdė ir visoms kirpo (tik vienai ne), kai kurios plyso. Mano nestuma priziurejusios gydytojos klausiau, kaip pas ja gimdo, tai sake, kad dauguma irgi taip ir sutiko, kad gydytojams truksta lankstumo siuo klausimu. Tad neturiu ka rekomenduot. Matyt iskart reikia tiesiai sviesiai klaust gydytojo(s), ar leistu stumti taip, kaip sako kunas, ar uzverstu aukstielninka kaip dauguma.

2. s_ta
    s_ta prieš 1 m.

As pas ja tikrai negimdyciau, visiskai nepatiko jos prieziura Lazdynu poliklinikoje. Nerekomenduoju.

rasita.b prieš 1 m.

Gimdžiau pas ją abu kartus, nesitarusi, tiesiog taip pasitaikė. Kadangi mano gimdymas taip pat vyko greitai, tai epidiuro taip pat nedarė, nes nėra prasmės, kai vyksta greitas gimdymas. Pirmu gimdymu kirpo, antru galvojo, kad reikės, bet kažkaip pavyko be kirpimo ir plyšimu pagimdyti. Poza gimdymo buvo tokia pat, kaip aprašė ankstesnė mama, nelabai patogi, kai pilvas didžiausias, bet gal taip lengviau išstumti vaikeli, nežinau.. Man nėštumo pabaigoj visaip buvo nepatogu, tai kažkaip labai ne analizuoju to momento, juk čia gimdymas, o ne atpalaiduojantis masažas, jie visi skirtingi, net tos pacios moters.. Aišku smagu ir gerai, kai viskas dar ir patogiai gaunasi, bet man labiau rūpėjo, kad tai patyrusi gydytoja. Man asmeniškai ji labai patiko, gal mano tipo žmogus, juk visi mes skirtingi 🙂. O gydytoją vertinu labai gerai.

4. K.V.
    K.V. prieš 1 m.

Lankausi 10metų, visada buvau patenkinta jos darbu Lazdynų poliklinikoje. Prižiūri ir antrą mano nėštumą. Gimdyti neteko pas ją, tad čia nieko negalėčiau pasakyti.

Ash_Banga prieš 11 mėn.

Nerekomenduočiau šios gydytojos 😳 Suprantu, kad ji man katik tiesiog per apziura padare dangalu atidalinima, kad suskatinti gimdyma. Nieko nesake, nesiule, neispejo. Pyktis ir liudesys begalinis.. ketvirtas nestumas. Visi anksciau naturalus be jokiu intervenciju. Dbr >40sav. Tik tik data paskaiciuota, bet mano nei vienas vaikas pagal ale “nustatyta data” negimes, ir dar galejom graziai isbut bent iki pilnaties manau kelias dienas. Viskas ok visi tyrimai ok iki siol. Tik mano ginekologei uzkliuvo vaikelio sirdies tonai per apziura siryt, kad labai kritineja, nusiunte todel dar i gimdymo namus tyrimui. Tai atvykus Antakalni padare kardiograma ir viskas ok nieko nekimba pasirode. Visu savijauta ok. Atejo si gydytoja ir as neatsisakiau vaginalines apziuros;( ir va. skaudejo apziurint, ilindo giliai ir pajutau kaip pasuko pirstus. Po aptikau, kad tepa krauju... Maudzia dbr. Bet labiausiai tai emociskai bloga!!!! Kaip taip vis dar galima! Nuspresti gydytojui uz tave pati, ir net nepasakyti, kad daro mechanine intervencija!! .. isvaziavau namo. Laukti. Sako jau tuoj grisit, nelaukit ilgai.. tiketina siandien jau ir pagimdysiu.. Nesuvokiama tiesiog, vis dar soke ir pyktyje.
    Apie dangalu atidalinima galima cia: www.informuotaspasirinkimas.lt/2013/10/gimdymo-skatinimo-budai-I-dalis.html?showComment=1560523054776&m=1#c4358778798234698094