Grybauskaitė Rasa

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 1-as gimdymo skyrius
Užimamos pareigos: akušerė ginekologė

Atsiliepimai

 1. iloniote
  iloniote prieš 3 mėn.

  Sveikos aš pas šią gydytoja pirma gimdžiau nesitarant tiesiog papuoliau🖒labai patiko noriu ir antra gimdyt idomu kiek kainuoja jai tartis? Ir kaip papult?

 2. User has not uploaded an avatar
  Laura_89 prieš 2 mėn.

  iloniote parašė:
  Sveikos aš pas šią gydytoja pirma gimdžiau nesitarant tiesiog papuoliau🖒labai patiko noriu ir antra gimdyt idomu kiek kainuoja jai tartis? Ir kaip papult?

  Kadangi ji antakalnio gn dirba tai oficialiai 200€ gydytojo pasirinkimas kainuoja sioje istaigoje.

 3. Agniete Do prieš 1 mėn.

  Si gydytoja priziuri mano nestuma nuo pat pradziu. Kol kas neturiu del ko skustis, visi tyrimai paskirti, ju reultatai aptariami, nusiskundimai isklausomi. Kur gimdyti dar negalvoju, taciau butu saunu, jei papulciau pas sia specialiste. Jau vien del to, kad zmogus zinomas.

 4. User has not uploaded an avatar
  rasita.b prieš 3 sav.

  Pas sia gydytoja nesitarusi visiskai atsitiktinai papuoliau ir su antru gimdymu, tai tik labai labai apsidziaugiau, viskas vel vyko gerai, greitai, sklandziai. Vien tik patys geriausi zodziai apie sia gydytoja, puiki gydytoja ir kaip specialiste, ir taktiska ir konkreti 👍👍👍.

 5. Agniete Do prieš 3 sav.

  rasita.b parašė:
  Pas sia gydytoja nesitarusi visiskai atsitiktinai papuoliau ir su antru gimdymu, tai tik labai labai apsidziaugiau, viskas vel vyko gerai, greitai, sklandziai. Vien…

  as ir labai dziaugiuosi, kad pas ja stebiu nestuma. galbut nusisypsos laime ir gimdyti pas ja apie asmenini tarimasi kol kas nemastau, manau, antakalny visi specialistai neblogi, tad papildomai moneyti nemaza suma nesinori. Bet labai noreciau pas ja