Grybauskaitė Rasa

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 1-as gimdymo skyrius
Užimamos pareigos: akušerė ginekologė

Atsiliepimai

rasita.b prieš 2 m.

Gimdžiau pas ją abu kartus, nesitarusi, tiesiog taip pasitaikė. Kadangi mano gimdymas taip pat vyko greitai, tai epidiuro taip pat nedarė, nes nėra prasmės, kai vyksta greitas gimdymas. Pirmu gimdymu kirpo, antru galvojo, kad reikės, bet kažkaip pavyko be kirpimo ir plyšimu pagimdyti. Poza gimdymo buvo tokia pat, kaip aprašė ankstesnė mama, nelabai patogi, kai pilvas didžiausias, bet gal taip lengviau išstumti vaikeli, nežinau.. Man nėštumo pabaigoj visaip buvo nepatogu, tai kažkaip labai ne analizuoju to momento, juk čia gimdymas, o ne atpalaiduojantis masažas, jie visi skirtingi, net tos pacios moters.. Aišku smagu ir gerai, kai viskas dar ir patogiai gaunasi, bet man labiau rūpėjo, kad tai patyrusi gydytoja. Man asmeniškai ji labai patiko, gal mano tipo žmogus, juk visi mes skirtingi 🙂. O gydytoją vertinu labai gerai.

2. K.V.
    K.V. prieš 2 m.

Lankausi 10metų, visada buvau patenkinta jos darbu Lazdynų poliklinikoje. Prižiūri ir antrą mano nėštumą. Gimdyti neteko pas ją, tad čia nieko negalėčiau pasakyti.

Ash_Banga prieš 1 m.

Nerekomenduočiau šios gydytojos 😳 Suprantu, kad ji man katik tiesiog per apziura padare dangalu atidalinima, kad suskatinti gimdyma. Nieko nesake, nesiule, neispejo. Pyktis ir liudesys begalinis.. ketvirtas nestumas. Visi anksciau naturalus be jokiu intervenciju. Dbr >40sav. Tik tik data paskaiciuota, bet mano nei vienas vaikas pagal ale “nustatyta data” negimes, ir dar galejom graziai isbut bent iki pilnaties manau kelias dienas. Viskas ok visi tyrimai ok iki siol. Tik mano ginekologei uzkliuvo vaikelio sirdies tonai per apziura siryt, kad labai kritineja, nusiunte todel dar i gimdymo namus tyrimui. Tai atvykus Antakalni padare kardiograma ir viskas ok nieko nekimba pasirode. Visu savijauta ok. Atejo si gydytoja ir as neatsisakiau vaginalines apziuros;( ir va. skaudejo apziurint, ilindo giliai ir pajutau kaip pasuko pirstus. Po aptikau, kad tepa krauju... Maudzia dbr. Bet labiausiai tai emociskai bloga!!!! Kaip taip vis dar galima! Nuspresti gydytojui uz tave pati, ir net nepasakyti, kad daro mechanine intervencija!! .. isvaziavau namo. Laukti. Sako jau tuoj grisit, nelaukit ilgai.. tiketina siandien jau ir pagimdysiu.. Nesuvokiama tiesiog, vis dar soke ir pyktyje.
    Apie dangalu atidalinima galima cia: www.informuotaspasirinkimas.lt/2013/10/gimdymo-skatinimo-budai-I-dalis.html?showComment=1560523054776&m=1#c4358778798234698094

4. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 6 mėn.

Man asmeniskai labai maloni ir uzjaucianti gydytoja, pas ja ilgiausios eiles uzsirasyti sunku. Todel manau jau ir tai daug ka reiskia Lankausi jau keleta metu viskas tenkina

gtaraskeviciute prieš 3 mėn.

As šios gydytojos nerekomenduoju. Lankiausi nėštumo metu, grubi, arogantiška, normaliai nepadaro echoskopo, teko kelis kartus nėštumo metu kreiptis i privačias klinikas dėl šios gydytojos neprofesionalumo. Jau pas šiá gydytojá negimdyčiau nė už ká!