Straševičienė Daiva

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 2-as gimdymo skyrius

Atsiliepimai

 1. zydrute.
  zydrute. prieš 7 m.

  Gimdziau pas akusere Daiva Straseviciene, ir tik geri atsiliepimai,jei antra karta gimdyciau tai tik vel pas Daivute;) Labai siltas,malonus,puikiai atliekantis savo darba zmogus,todel pagimdziau labai greitai ir tie skausmai atrodo ne tokie baisus,kaip salia tokia gera,maloni,paslaugi akusere.Mano sunus gime labai patikimose rankose;)ACIU!!!!!

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 m.

  Noriu padėkoti nuostabiam žmogui- Daivutei. Manimi rūpinosi nuo paskutinių nėštumo savaičių iki... kol išėjau po gimdymo namų duris. Be galo šiltas žmogus, visada palaikė, rūpinosi manimi. Gimdymo metu kalbėjosi su manimi, visą laiką buvo šalia. Labai geras specialistas, puikiai išmanantis savo darbą. Jeigu gimdysiu dar kartą, tikrai kreipsiuos tik į Daivutę. Tai vienas iš tų žmonių, kuris ir po darbo rūpinosi manimi, visada konsultuodavo, stebėjo kaip jaučiuosi aš ir mano vaikelis. Ačiū ačiū ačiū!

 3. Zydintipieva
  Zydintipieva prieš 3 m.

  Si akusere prieme mano gimdyma! Labai dziaugiuosi, kad butent toks puikus zmogus pasitaike ! 10 balu!

 4. User has not uploaded an avatar
  Sunnyday201 prieš 2 m.

  Mano gimdyma prieme si akusere. Tikrai labai gerai ismano savo darba, yra atidi ir ieskanti geriausiu sprendimu gimdyvei ir leliukui. Man padejo savo issamiais paaiskinimais apie stumima pries stangoms prasidedant, labai motyvavo ir palaike per pacias stangas. Jauciausi saugiai ir uztikrintai turedama toki profesionala salia.