Jankauskas Dainius

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 2-as gimdymo skyrius

Atsiliepimai

uniq prieš 1 m.

Kątik su jo pagalba pagimdžiau sveiką, drūtą vyriuką. Šis gydytojas ne žmogus, o angelas, nuostabus psichologas, žmogus eruditas, mylintis savo darbą ir atliekantis viską profesionaliai. Moterys, rekomenduoju. Pas jį gimdyčiau vėl ir vėl ir vėl.
    Ačiū !!!

2. Tonydi
    Tonydi prieš 1 m.

Ar kuri tarėsi su juo?

arijanaczika prieš 2 mėn.

Gymdžiau mergaite pas jį, nuostabus žmogus ir lb giaras gydytojas tik geriausi atsilepimai.Rekomenduoju visoms busimoms mamoms bijojau nes pirmas gymdimas buvo 8 metai atgal, jau ir pasimiršo viskas, bet kai papoliau pas Jankauska baime išniko. Laibai jam esu dekinga už pagalba ir palaikima gymdymo metu kas manau kiekvenai ira labai svarbu.Tikrei išmano ir giarei atleka savo darba Didelis noširdus AČIU.

4Lucky prieš 1 mėn.

Gimdymo metu buvo zali vandenys, bet gydytojas iki galo neleido akuserei nuleisti vandenu(atrode, kad akusere norejo, kad greiciau gimdymas uzsibaigtu ir vis klausdavo, gal jau nuleidziam?). Veliau pasiskaiciau, kad kuo daugiau vandenu, tuo mazesne tikimybe, kad vaikui i plaucius pateks tirsciu, tad gerai, kad nenubego vandenys ir iki kol pilnai kaklelis neprasivere nenuleido vandenu. Po gimdymo vaikui isvale kvepavimo takus ir yra visiskai sveikas vaikas. Manau, kad gydytojo deka nebuvo jokiu komplikaciju Ir susiuvo viska puikiai, po keliu dienu galejau sedeti ir nejutau diskomforto. Bei labai malonus gydytojas. Rekomenduoju si gydytoja!

5. Kodre
    Kodre prieš 1 mėn.

Prisidedu ir as prie sio gydytojo nuostabiu atsiliepimu🙏 Jis man atliko extra cezari, iki to 12val pragulejau gimdykloje draskoma vis kitos gydytojos su nesiverenciu kakleliu. Kai atejo rytas, pradidejo jo pamaina ir tai man buvo kazkas TOKIO... jis tiek mane ramino, palaike, vis bande laukti gal pavyks kakleliui atsidaryti, nors as jau gulejau be menkiausiu jegu visomis prasmemis ir prasiau Dievo, kad man darytu ta cezari. Nors visada svajojau gimdyti pati, bet ta minute norejau tik savo vaiko ir be jokiu komplikaciju bandant paciai gimdyti. Po atliktos operacijos jauciausi labai puikiai, vaikelio ir mano susitikima dar dabar atsimenu🙏 Jau i pamainos gala atejo Gydytojas ir pasake, kad mane ir mano vaikeli apsaugojo Dievas, nes vaikutis buvo su apsisukusia virkstele aplink kakliuka ir rankutes, todel jei ne CP, neaisku kaip butu buve. Todel jis gloste mus abu ir pats dekojo Dievui, kad mes sveiki. As ir antra vaikuti tik pas ji noriu gimdyti🙏❤️