Vingelienė Liudmila

Įstaigos, kuriose dirba:
P. Mažylio Gimdymo Namai
Putvinskio g. 3, LT-44242, Kaunas

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  muduabudu prieš 9 m.

  Pritariu merginos Jums. Be zodziu as likau po jos prisitatymo, kad budes nakti, kai gulejau ligoninej. Atejusi nei apziurejo pilvelio, nei paklause kas kaip, tik parode i pilveli ir pasake, kad Jums visoms nestukems problema ne cia, o (tada parode i galva) cia. Sako ar supranti, sakau nea. Sako tai Tu pagalvok pagalvok, ir ziuri savo psichologiskai bandanciom paveikti akimis. Sakau nieko nesupratau. Ir isejo. Nu nei kaip zmogus, nei kaip gydytoja ji tikrai netinkanti siam darbui. Gal pati turi kazkokiu rimtu problemu... Net nezinau, bet elgesys nepateisinamas. Smulkiau ne nepasakosiu. Bjauri gydytoja.

 2. User has not uploaded an avatar
  muduabudu prieš 9 m.

  Taip leido suprasti, kad esame nusidejusios kad laukiames ar kazkas panasaus. i net siurpas eina prisiminus.

 3. anna.saka
  anna.saka prieš 7 m.

  net akys ant kaktos issoko, pries 9m labai maloni buvo

 4. Lineja
  Lineja prieš 7 m.

  Gimdziau Mazylyje, si gydytoja prieme mano gimdyma. su niekuo pries vaziuodama gimdyt nesitariau. Man ji buvo visai gera. aisku, nelabai turiu su kuo palygint, bet kadangi ir mano gimdymas nebuvo is lengvuju, tai manau, kad ji puikiai atliko savo darba.

 5. Salomėj
  Salomėj prieš 3 m.

  Man teko pas ją gimdyti. Tiksliau aš gimdžiau, o ta miegojo savo kabinete 6 val. Atėvo kai jauž kaklelis buvo pilnai atsidaręs. Elgėsi kaip su bukaprote, dar tokios nemandagios ir akiplėšiškos nesamones su vyru matę. Džiaugiuosi, kad pamaina pasikeitė ir sūnus išvydo pasaulį ne prie jos. Nes kaži ar dbr supuočiau