P. Mažylio Gimdymo Namai

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  kristuteee25o prieš 10 val.

  Noriu padėkoti,visam Mažylio gimdimo namų kolektyvui,už nuoširdumą,gerą darbą ir už viską didelis Ačiū.Jūs visi nuostabūs.

 2. User has not uploaded an avatar
  kristuteee25o prieš 10 val.

  Mune93 parašė:
  Sveikos, mamos, gal kam nors buvo skatinamas gimdymas? 15 dieną sueina terminas ir jokių požymių, kad jau turėtų kas prasidėti, o pagimdyti jau labai noriu. Dar vis…

  Sveikute,man buvo skatinimas ,nes buvo nubėgę vandenys o veikla nieko nesidarė,tai galiu pasakyti ,kad nuo vaistų didinimo priklauso skausmas.Bet man vistiek nepaskatino ir darė extra cp.Bet už tai dabar jau turiu sūnelį. Sekmės ir nebijok skatinimo,nes kuo daugiau lauksi tuo daugiau narvuosiesi.Sekmės

 3. linelemmm
  linelemmm prieš 8 val.

  kristuteee25o parašė:
  Noriu padėkoti,visam Mažylio gimdimo namų kolektyvui,už nuoširdumą,gerą darbą ir už viską didelis Ačiū.Jūs visi nuostabūs.

  Kas prieme gimdyma jei ne paslaptis?🤗

 4. User has not uploaded an avatar
  kristuteee25o prieš 4 val.

  Galiu pasakyti kad aš gulėjau ligoninei apie 10 dienų,teko su visais pabendrauti.Tiek su Sutkumi,tiek su Biržiečiu,Kapūstienę,tik bėda ta kad atsimenu akušerytės varda Felicija,o gyditoja tą naktį budėjo tai neatsimenu jos nei vardo nei pavardės,bet atliko savo darbą tikrai nuoširdžiai,ir operavo dvi gyditojos,o personalas ir buvo nemazas jei gerai pamenu operacinei buvo apie 8 moteris.Labai dziaugiuosi,ir tik geriausios sekmės,linkiu visam Mažylio kolektyvui.

 5. User has not uploaded an avatar
  simcia prieš 3 val.

  Aš taip pat noriu padėkoti visam P. Mažylio gimdymo namu personalui. Esu labai patenkinta savo pasirinkimu! Visi atlieka savo darba super! Esu dėkinga gydytojams, naujagimiu skyriaus personalui, akušerėms ir visiems!