Panevėžio apskrities ligoninė

vedėjo tel. 8 45 50 68

Naujagimių skyrius

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

1. Povy
    Povy prieš 3 d.

Rasarasyte parašė:
    Manau dabar įrankių niekas neduos kaip karantinas, ir tokios sąlygos, po tualetinio popieriaus reikia savo turėti.

Atneša maistą su įrankiais. Prieš dvi sav draugė gimdė tai niekas nesikeitė ir kai aš gimdžiau beveik prieš 4mėn. O wc popieriaus niekur ten nemačiau😀

Vyteja prieš 3 d.

Sveikutės, kurios neseniai gimdėte, kokia situacija dabar su vyrais? Ar leidzia dalyvauti? Ir ar palatose šilta? Ar verta imtis storą chalata, kuris užima daug vietos, ar užtenka plonyčio?

sirsulyte prieš 2 d.

Vyro dalyvauti neleido. Įrankius maistui duoda, man maistus skanus buvo ir pilnai jo užteko. Labai faina moteris,visada pralinksmina kai maistą atneša. Guldo palatose po vieną, aš gulėjau toje kur nėra wc ir dušo. Turėkit maišiuką šiukšlėm nes šiukšlių dežės nėra, reikia eit išmest i bendrą wc jas. Bendrajame wc tuoletinio popieriaus nėra.
    Personalas malonus, prie manęs keitėsi 3 pamainos, visos moterys malonios ir su žiežulom nesusidūriau. Gimdžiau prie Filmanavičienės, super gydytoja, maloni. Gaila nežinau pavardės akušerės kuri priiminėjo vaikelį, bet irgi faina.
    Išleidimo dieną, vaiką reikia aprengt jau palatoje, paguldo į tą lovelę su ratukais ir palydi į tą pirmą aukštą, padeda daiktus nusinešt. Pasikartosiu, toje patalpoje labai šalta kur išleidžia, tegul vyrai jau būna pasiruošę prie durų jūsų laukt su kedutę.

sirsulyte prieš 2 d.

Man palatoje buvo šilta, buvau vien su naktiniais. Buvau savo chalatą įsidėjus, bet naudojausi ligoninės kai reikėdavo iki wc nueit.

5. gintaremaj
    gintaremaj prieš 14 val.

Sveikos as irgi jau laukiu kada teks vaziuoti