R.Šemetos Nėščiųjų sveikatingumo mokykla (Vilnius)

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  PBPB prieš 2 m.

  Andza parašė:
  O nuo kurio menesio reiktu lankyti siuos kursus? Gal kaina pamenat?

  Kuo anksčiau,tuo geriau. Gimdyma reikia prisijaukinti ir tas ankstyvas nuejimas pasiteisina. Supranti,kiek komercijos yra visame kame,kas yra susije su nestumu,gimdymu ir naujagimio prieziura ir po kursu daug lengviau suprasti,ką ir kaip tėvai turi daryti vardan sklandaus savo vaiko gimimo ir kaip ta gimdymo kokybe turi itakos visam vaiko gyvenimui. Aš esu labai patenkinta ziniomis,kurias gavau.

 2. User has not uploaded an avatar
  ilonavizgirdaite prieš 1 m.

  marcipana parašė:
  Mes lankėmės prieš 9 metus, dabar užsirašėm nepilniems kursams ir esam labai patenkinti. Prisiminėm, kas užmiršta, sužinojom ir naujų dalykų. Tik ten būtina eiti su…

  Gal turite Kristinos kontaktus?

 3. agni84
  agni84 prieš 1 m.

  ilonavizgirdaite parašė:
  Gal turite Kristinos kontaktus?

  Ar jau gavote?

 4. User has not uploaded an avatar
  Rita01 prieš 1 m.

  Ne uz ka jos nekviesciau

 5. User has not uploaded an avatar
  Gedasst prieš 1 m.

  Skaitau moteru komentarus apie vyrus ir galvoju ta pati, kaip visada, kai moterys kalba apie vyru-vaiku santyki - "Ka jus suprantat apie tevo sirdi???"
  Nesupykite, brangiosios, bet didzioji dalis moteru pacios sugadina normalu jauno tevo santyki su vaikais. Pazistu visokiu seimu - ir kur tevai nesikelia nuo teliko su alumi, ir kur tevas turi geresni santyki su vaikais, nei mama.

  Esu 2-ju berniuku tevas. Visai nenorejau eiti i kursus, maniau "ka as ten isgirsiu naujo?!".
  Bet nuejes labai dziaugiuosi. Nors esu laaaabai kritiskas, radau daug naudingos ir netiketos informacijos. Zinoma - informacija reikai atsirinkti. Taciau patyres kosmarus ir gydytoju savivale per pirmus du gimdymus, zinau, kad tokios informacijos Lietuvoje nerasite.