5 įpročiai gražios odos puoselėjimui

 Būna moterų, kurios net ir gamtoje, nė kiek nepasidažiusios atrodo neįtikėtinai gaiviai, jaunatviškai, tampa sunku patikėti jų tvirtinimais, kad jos nesinaudojančios nei brangiais kremais, nei profesionalių paslaugomis... Odos lygumas ir grožis priklauso nuo paveldėjimo, tačiau labai didelį darbą galime padaryti ir pačios, tereikia nepamiršti sveikos gyvensenos principų ir susigyventi su keliais naudingais įpročiais.

VISADA nusivalykite makiažą prieš eidamos miegoti. Miegas su makiažu užkemša poras, o tai skatina inkštirų, spuogų susidarymą. Tai taip pat trukdo odai normaliai kvėpuoti, sutrinka jos naturalus drėkinimas, tad, nors miegas su makiažu raukšlių nepridės, tačiau, dėl išsausėjimo, esančios raukšlelės atrodys gilesnės ir bus labiau matomos. Žinoma, akių tušas arba akių šešėliai gali sukelti alergines reakcijas, niežulį, tiikėtina, kad pabusite paraudusiomis akimis.

Neišeikite iš namų nepasitepusios apsauginiu kremu nuo saulės. Saulė savo spinduliais Lietuvoje gal ir nelepina, tačiau prisiminkite, kad apie 80% kenksmingų UV spindulių prasiskverbia ir pro debesis. Šie spinduliai itin kenkia kolagenui, kuris atsakingas už mūsų odos stangrumą, tolygią spalvą.

Nepamirškite grožio miego. Miego metu mūsų oda, visą dieną pakankamai pasyviai kovojusi su neigiamu aplinkos poveikiu, pradeda aktyviai šalinti toksinus, atsinaujinti. Medikai pabrėžia, kad būtina miegoti 8-9 valandas, kadangi paskutiniosiomis miego valandomis išskiriamas augimo hormonas. Jis skatina kraujotaką į odą, būtent todėl geriau išsimiegojusios atrodome labiau švytinčios, mūsų oda įgauna gaivesnę ir skaistesnę spalvą.

Nuo 30-35-erių pradėkite naudoti produktus su retinoliu (vitaminu A). Perkopus į kervirtąją dešimtį mūsų organizmai sunaudoja daugiau kolageno nei pagamina, tad per metus jo prarandame apie 2%. Tai mažina odos elastingumą, atsiranda raukšlių. Vitaminas A stimuliuoja kolageno sintezę, tačiau reikia prisiminti, kad retinolis pradeda veikti palaipsniui, tai labiau prevencijos priemonė, tad nepražiopsokite ir užkirskite kelią raukšlėms.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!