Apelsininis-šokoladinis keksas

Ingredientai: Apelsinas - 1 vienetas, Tirpintas sviestas - 0.5 stiklinės, Kiaušiniai - 3 vienetai, Cukrus - 1 stiklinė, Miltai - 1.5 stiklinės, Kepimo milteliai - 10 gramai, Kakava - 1 valgomasis šaukštas, Apelsinų sultys - 0.5 stiklinės, Cukraus pudra - 2.

Išplakite kiaušinius su cukrumi, supilkite sviestą, suberkite miltus ir kepimo miltelius. Tešlą padalinkie į dvi dalis. Į vieną dalį įmaišykite kakavos. Apelsiną įdėkite į šaltą vandenį ir užvirinkite, nupilkite ir pakartokite. Atvėsinkite, kartu su žievele supjaustykite skiltelėmis. Pertrinkite smulkintuvu, sumaišykite su kita tešlos dalimi. Sluoksniuokite formoje ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 20 minučių. Kai atvės, apipilkite sirupu: sultis sumaišykite su cukraus pudra ir užvirinkite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.