numis® med SENSITIVE kietasis ir intymios higienos prausiklis keliaus kartu su manim į ligoninę

Orynete
Testuotojas Orynete
numis® med SENSITIVE kietasis ir intymios higienos prausiklis keliaus kartu su manim į ligoninę

Po pusantros savaitės intensyvaus testavimo, siunčiu savo atsiliepimus- pastebėjimus apie gautus produktus.

Numis med kosmetiką naudoju pirmą kartą, tad buvo išties smalsu ir įdomu. Testavau galvos odą raminantį šampūną, kietąjį prausiklį be muilo ir intymios higienos prausiklį.

Iš šių trijų produktų didžiausią įspūdį paliko kietasis prausiklis be muilo. Bet apie visus iš pradžių:

numis® med GALVOS ODĄ RAMINANTIS ŠAMPŪNAS.

Pakuotė atrodo išties labai profesionaliai ir rimtai. Liežuvis neapsiverčia šio produkto vadinti kosmetiniu, greičiau gydomasis ar prevencinis.

Visa reikiama informacija patogiai ir aiškiai išdėstyta jau ant kartoninės pakuotės, tad nereikia papildomai ieškoti jokių informacinių lapelių viduje.

Šampūno talpa 200 ml. Pats tas vasarai, kai šampūną reikią įsimesti į kelioninį krepšį - nesunku, neužima daug vietos.

Kadangi pasitaikė itin karštos testavimo savaitės, tad labai patiko, kad šampūno kvapas nėra sintetinis, prisotintas kažkokių gėlių ar saldžių kvapų. Išsiplovus juo plaukus, plaukai dvelkdavo gaiva ir švara. Neerzino uoslės intensyviu kvapu. Putojo vidutiniškai.

Kadangi didelių problemų su galvos oda šiuo metu neturiu, šampūną rekomendavau išbandyti vyrui, kurio galvos oda nuolat riebi, pleiskanoja, rausta. Po savaitės kasdieninio naudojimo pasimatė akivaizdus pagerėjimas. Mažiau pleiskanų, oda mažiau riebi.

Aš 5 žvaigždučių skalėje šampūną vertinčiau 3,5, vyras davė visas 5, nes buvo itin juo patenkintas.

numis® med GALVOS ODĄ RAMINANTIS ŠAMPŪNAS

numis® med INTYMIOS HIGIENOS PRAUSIKLIS

Vėl gi informatyvi ir patraukli pakuotė. Prausiklis su patogiu dozatoriumi. 200 ml talpa man pati ta. Būtent šios paskirties prausiklius, kurie būdavo didesnių talpų tekdavo išmesti, nes nespėdavau sunaudoti.

Tekstūra ir kvapas ne itin kuo skiriasi nuo daugumos intymios higienos prausiklių. Gaivos ir švaros pojūtis garantuotas. Patiko, kad prausiklis pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis.

Vertinčiau 2,5 žvaigždutės. Viskas su tuo prausikliu yra gerai. Tiesiog ir niekuo neišsiskyrė iš kitų. Didžiausias pliusas mano akiai, tinkamo dydžio talpa. 

numis® med INTYMIOS HIGIENOS PRAUSIKLIS

numis® med KIETASIS PRAUSIKLIS BE MUILO

Man labiausiai patikęs ir labiausiai nustebinęs produktas. Iš pirmo žvilgsnio - muilas, bet tai ne muilas. Dydis pats tas patogiai laikyti rankoje. Kvapas labai gaivus ir malonus.

Putoja negausiai, kūną įtrynus padengia kremine puta. Nuplovus vandeniu ant odos juntama lyg apsauginė plėvelė. Oda nesausėja, jausmas lyg būtų sudrėkinta. Nesinori net papildomai teptis losjonu.

5 žvaigždutės iš 5 galimų. Vienintelis minusas - pakuotė. Išėmus iš kartono pakelio, reikia ieškoti kur padėti, kad išdžiūtų. Norėtųsi viduje kokio plastiko užsidarančios pakuotės, kurioje po prausimosi būtų galima įkurdinti kietąjį prausiklį, nes jį tikrai norėtųsi vežtis ir į keliones ir į svečius su nakvyne.

numis® med KIETASIS PRAUSIKLIS BE MUILO

numis® med - apibendrintai

Na o bendras visų produktų įvertinimas 4 žvaigždutės. Produkcija atrodo profesionali, informatyvi, gauti produktai neerzina savo kvapu. Labai dėkoju jums ir rėmėjams už galimybę testuoti, o kietasis prausiklis ir intymios higienos prausiklis keliaus kartu su manim į ligoninę, nes skaičiuojam paskutines diena prieš susitinkant su nauju šeimos nariu. Tam reikalui labai patogios pakuotės ir sumažintas mano galvos skausmas.

Testuotojų vertinimai

2018-08-02
numis® med SENSITIVE: dėl SLS skiriu 4*
numis® med sensitive dušo želė 2 in 1:kūno oda po plovimo net nepatepus kremu nepleiskanoja, nėra tempimo jausmo. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-10
numis® med pH 5.5 SENSITIVE: du iš 4 išbandytų produktų tikrai įsigysiu ir ateityje
Numis med pH 5.5 dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas. Puikiai tepasi ir greitai susigeria, nesukuria “kaukės“ efekto... Skaityti visą
1000ir1naktis
2018-08-11
numis® med SENSITIVE: patiko, kad kvapas neutralus
Patiko, kad kvapas neutralus. Po vartojimo jaučiasi, kad oda sudrėkinta, nebėra sausos odos tempimo pojūčio. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-13
numis® med SENSITIVE kremas: po dviejų savaičiu vartojimo, oda pastebimai drėgnesnė
Pirmas pora testavimo dienu, uzsitepus krema, jautesi lengvas tempimo jausmas, vartojant toliau visi nemalonus pojuciai isnyko. Skaityti visą
Šilo_uoga
2018-08-13
numis® med SENSITIVE produktų kvapas man asocijuojasi su švaros ir gaivos kvapu
Kūno kremas (numis® med SENSITIVE skin protection balm) Turbūt labiausiai patikęs produktas iš visų testuotų Skaityti visą
2018-08-15
numis® med vonios ir dušo želė - kiek mažiau patikęs gaminys
Taip pat lengvo, malonaus kvapo. Lengvai nusiplauna, mažai putoja, nesausina odos. Ko pasigedau aš?... Skaityti visą
mech23
2018-08-15
Man labai patikęs dalykas - numis® med produktų tekstūros lengvumas
Išbandžiau NumisMed dieninį/naktinį drėkinantį veido kremą, kūno losioną bei šampūną. Mano vertinimas – 5 žvaigždutės. Skaityti visą
olly530
2018-08-16
numis® med SENSITIVE kremą vertinčiau 4*: patiko neutralus kvapas, lengvai įsiskverbianti tekstūra.
Po kremo naudojimo ypatingų pokyčių nepajutau, tačiau kremas odą pakankamai drėkino, kas kaip tik aktualu šilto sezono metu. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-29
numis® med SENSITIVE intymios higienos prausiklis: patiko, pirkčiau, rekomenduočiau
Tekstūra gali būti ir skystesnė, bet visumoj labai patiko. Jokio kvapo. Labai vertinu tai, kad be muilo šarmo. Skaityti visą
Fibukas
2018-08-22
numis® med SENSITIVE dušo ir vonios želė: priekaištų nėra, tačiau įspūdžio nepaliko
Pradėsiu nuo to, kad mano oda yra atopiška ir šiuo metu ypatingai jautri ir reikalaujanti dažno drėkinimo. Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. Vaida_Kurpienė
  Vaida_Kurpienė prieš 2 m.

  Išbandžiau kelis „Numis Med“ jautrios ir sausos odos priežiūrai skirtus produktus.
  1️⃣️Kelioninė pakuotė Numismed. Ne tik pabandžiau, bet ir sunaudojau, skridome trumpų atostogų – nereikėjo piltis į buteliukus kremų, ko labai nemėgstu. Nes man paskui problema tuos buteliukus išplauti, pamirštu, kur ką susipyliau, etc. 😊Be to, sunaudojus lieka vietos rankiniame bagaže mažoms lauktuvėms parsivežti.
  2️⃣️Numis Med šampūnas https://www.eurovaistine.lt/numis-med-sampunas-mazinantis-stresa-ph-5-5-sensitive-200-ml
  • Kvapas: patiko tai, kad jis neerzinantis ir natūralus ir nėra nieko „nereikalingo“.
  • Patogu: svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi šampūnai, skirti jautriai odai, gali būti naudojami kasdien. Šis šampūnas tinkamas kasdieniam vartojimui – patogu ir namie, ir kelionėje.
  • Privalumai: naudojant išnyksta sausi odos ploteliai (tad užkertamas kelias ir pleiskanoms), oda nuraminama, neniežti. Galva atrodo „lengva ir gaivi“, plaukai tampa švelnūs ir apima malonus švaros jausmas.
  • Sudėtinės dalys: sudėtyje nėra muilo, tad galvos oda nesausinama. Veikia priešuždegimiškai, raminančiai dėl esančio pantenolio, šlapalo ir kt. Tiesa, sudėtyje yra keletas alergiją galinčių sukelti ingredientų, tad, alergiški žmonės turėtų įsitikinti, kad jų šampūnas nealergizuos.
  • Gal ne pats svarbiausias kriterijus, bet man patinka, kai pakuotė yra patogi ir kompaktiška.
  3️⃣️Numis Med losjonas
  https://www.eurovaistine.lt/numis-med-apsauginis-kuno-prieziuros-losjonas-ph-5-5-sensitive-200-ml
  • Kvapas: labai natūralus, nesintetinis, sakyčiau, švelnus. Mane kvapai erzina - tai man pliusas. Dvelkia gaivumu ir švara.
  • Tekstūra lengva. Losjonas gerai ir tolygiai tepasi ir, svarbiausia, greitai įsigeria – o tai labai svarbu tokiems nekantriems kaip aš ir branginantiems kiekvieną savo laiko minutę. Net pasitepus padus, jie nelieka riebūs ir greitai susigeria, nereikia ilgai vengti vaikščioti namie basomis, kad neslidinėtum ir „nepripėduotum“ ką tik išplautų grindų
  • Odą pastebimai sudrėkina ir nelieka tempimo pojūčio ir jausmas ilgokai išlieka.
  • Sudėtinės dalys: papildomai įdėtas vitaminas B5, kad oda būtų elastinga, apsaugota ir sudrėkinta.
  • Santykinai maža kaina – kas svarbu turinties odos ligas, nes teptis reikia dažnai. Įsiminiau vienos dermatologės pasakymą: geriau pigesnio kremo bet pakankamai dažnai, nei brangaus- kartą per dieną. Tai galioja turintiems labai sausą – atopišką odą. Būna, kam teptis reikia kas valandą dvi ir didelius odos plotus. Aš daug šio kremo sunaudoju savo kojoms, jau nuo pavasario pradžios tepu, pilu kiek reikia, "netaupau" :))) Sausos odos "savininkai" supras mane.

Noriu įvertinti daiktą: