numis® med SENSITIVE: dėl SLS skiriu 4*

Testuotojas Ssvajone
numis® med SENSITIVE: dėl SLS skiriu 4*

numis® med sensitive šampūnas anti-stress

Lengvai ir gausiai suputoja, nestipraus ir malonaus kvapo, plaukai plaunant tampa švelnūs ir slidūs. Išplovus galvą nesijaučia galvos odos sausumo ir niežėjimo jausmo.

Pastebėjau, kad greičiau susiriebaluoja plaukų šaknys po plovimo, o gal tai lėmė karštos dienos.

Kas nepatiko, tai sudėtyje pačioj pradžioj SLS, kuris skatina stipriai putoti produktą, dėl ko yra patogiau plauti plaukus, bet šis ingridientas nėra sveikas ir skatina sausėti galvos odą, nors pats šampūnas skirtas kaip tik drėkinti.

Kadangi aš kreipiu dėmesį į sudėtį pirkdama, tai ieškočiau be SLS, arba kad būtų sudėties gale, kas reiškia, kad mažiau įdėta. Skiriu 4*.

numis® med GALVOS ODĄ RAMINANTIS ŠAMPŪNAS ir dušo želė 2 in 1

numis® med sensitive dušo želė 2 in 1

Tai labiausiai patikęs kvapas, nes gaivus, nestiprus, prausiantis primena melionus, atpalaiduoja. Labai patogi pakuotė, kad galima plauti plaukus ir visą kūną. Putoja labai gausiai, nereikia daug pilti produkto.

Kūno oda po plovimo net nepatepus kremu nepleiskanoja, nėra tempimo jausmo. Dėl SLS skiriu 4*.

numis® med sensitive dieninis ir naktinis veido kremas

Lengvos tekstūros, gerai tepasi, greit susigeria, nelieka lipnumo jausmo, oda atrodo lygi ir švelni, kvepia skaniai ir neerzinančiai.

Jausmas puikus, nesijaučia joks kaukės ar sunkumo jausmas ir nelieka tempimo pojūčio, be arti akių netepu ir ant vokų, nes man peršti jas ir ašaroja po to. Skiriu 4.5*.

numis® med dieninis ir naktinis veido kremas

numis® med sensitive kūno balzamas

Labiausiai patikęs produktas. Lengvo kvapo, gerai tepasi ir lieka drėgnumas ant odos, oda tampa švelni, sudrėkinta, blizgi, negu prieš tai buvusi sausa, šiurkšti. Ilgai išsilaiko švelni ir maloni liesti oda. Odos būklė tikrai gerėja.

Pakuotė galėtų būti ne 100ml, o didesnė, nes paprastai viso kūno kremai greičiau naudojasi ir baigiasi, nors jei reikia pasiimti su savimi ir kažkur vežtis tada patogiau.

Šį produktą tikrai pirkčiau ir rekomenduočiau (kaip ir prieš tai visą laiką naudojau ir visiems rekomendavau numis med kūno pienelį su 10% šlapalo). Skiriu 5*.

numis® med sensitive kūno balzamas

Jausmas puikus, nesijaučia joks kaukės ar sunkumo jausmas ir nelieka tempimo pojūčio, be arti akių netepu ir ant vokų, nes man peršti jas ir ašaroja po to. Skiriu 4.5*.

numis® med sensitive - bendras vertinimas

Bendras vertinimas 4*.🤗

Testuotojų vertinimai

Orynete
2018-08-01
numis® med SENSITIVE kietasis ir intymios higienos prausiklis keliaus kartu su manim į ligoninę
Testavau galvos odą raminantį šampūną, kietąjį prausiklį be muilo ir intymios higienos prausiklį. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-10
numis® med pH 5.5 SENSITIVE: du iš 4 išbandytų produktų tikrai įsigysiu ir ateityje
Numis med pH 5.5 dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas. Puikiai tepasi ir greitai susigeria, nesukuria “kaukės“ efekto... Skaityti visą
1000ir1naktis
2018-08-11
numis® med SENSITIVE: patiko, kad kvapas neutralus
Patiko, kad kvapas neutralus. Po vartojimo jaučiasi, kad oda sudrėkinta, nebėra sausos odos tempimo pojūčio. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-13
numis® med SENSITIVE kremas: po dviejų savaičiu vartojimo, oda pastebimai drėgnesnė
Pirmas pora testavimo dienu, uzsitepus krema, jautesi lengvas tempimo jausmas, vartojant toliau visi nemalonus pojuciai isnyko. Skaityti visą
Šilo_uoga
2018-08-13
numis® med SENSITIVE produktų kvapas man asocijuojasi su švaros ir gaivos kvapu
Kūno kremas (numis® med SENSITIVE skin protection balm) Turbūt labiausiai patikęs produktas iš visų testuotų Skaityti visą
2018-08-15
numis® med vonios ir dušo želė - kiek mažiau patikęs gaminys
Taip pat lengvo, malonaus kvapo. Lengvai nusiplauna, mažai putoja, nesausina odos. Ko pasigedau aš?... Skaityti visą
mech23
2018-08-15
Man labai patikęs dalykas - numis® med produktų tekstūros lengvumas
Išbandžiau NumisMed dieninį/naktinį drėkinantį veido kremą, kūno losioną bei šampūną. Mano vertinimas – 5 žvaigždutės. Skaityti visą
olly530
2018-08-16
numis® med SENSITIVE kremą vertinčiau 4*: patiko neutralus kvapas, lengvai įsiskverbianti tekstūra.
Po kremo naudojimo ypatingų pokyčių nepajutau, tačiau kremas odą pakankamai drėkino, kas kaip tik aktualu šilto sezono metu. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-29
numis® med SENSITIVE intymios higienos prausiklis: patiko, pirkčiau, rekomenduočiau
Tekstūra gali būti ir skystesnė, bet visumoj labai patiko. Jokio kvapo. Labai vertinu tai, kad be muilo šarmo. Skaityti visą
Fibukas
2018-08-22
numis® med SENSITIVE dušo ir vonios želė: priekaištų nėra, tačiau įspūdžio nepaliko
Pradėsiu nuo to, kad mano oda yra atopiška ir šiuo metu ypatingai jautri ir reikalaujanti dažno drėkinimo. Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. Vaida_Kurpienė
  Vaida_Kurpienė prieš 2 m.

  Išbandžiau kelis „Numis Med“ jautrios ir sausos odos priežiūrai skirtus produktus.
  1️⃣️Kelioninė pakuotė Numismed. Ne tik pabandžiau, bet ir sunaudojau, skridome trumpų atostogų – nereikėjo piltis į buteliukus kremų, ko labai nemėgstu. Nes man paskui problema tuos buteliukus išplauti, pamirštu, kur ką susipyliau, etc. 😊Be to, sunaudojus lieka vietos rankiniame bagaže mažoms lauktuvėms parsivežti.
  2️⃣️Numis Med šampūnas https://www.eurovaistine.lt/numis-med-sampunas-mazinantis-stresa-ph-5-5-sensitive-200-ml
  • Kvapas: patiko tai, kad jis neerzinantis ir natūralus ir nėra nieko „nereikalingo“.
  • Patogu: svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi šampūnai, skirti jautriai odai, gali būti naudojami kasdien. Šis šampūnas tinkamas kasdieniam vartojimui – patogu ir namie, ir kelionėje.
  • Privalumai: naudojant išnyksta sausi odos ploteliai (tad užkertamas kelias ir pleiskanoms), oda nuraminama, neniežti. Galva atrodo „lengva ir gaivi“, plaukai tampa švelnūs ir apima malonus švaros jausmas.
  • Sudėtinės dalys: sudėtyje nėra muilo, tad galvos oda nesausinama. Veikia priešuždegimiškai, raminančiai dėl esančio pantenolio, šlapalo ir kt. Tiesa, sudėtyje yra keletas alergiją galinčių sukelti ingredientų, tad, alergiški žmonės turėtų įsitikinti, kad jų šampūnas nealergizuos.
  • Gal ne pats svarbiausias kriterijus, bet man patinka, kai pakuotė yra patogi ir kompaktiška.
  3️⃣️Numis Med losjonas
  https://www.eurovaistine.lt/numis-med-apsauginis-kuno-prieziuros-losjonas-ph-5-5-sensitive-200-ml
  • Kvapas: labai natūralus, nesintetinis, sakyčiau, švelnus. Mane kvapai erzina - tai man pliusas. Dvelkia gaivumu ir švara.
  • Tekstūra lengva. Losjonas gerai ir tolygiai tepasi ir, svarbiausia, greitai įsigeria – o tai labai svarbu tokiems nekantriems kaip aš ir branginantiems kiekvieną savo laiko minutę. Net pasitepus padus, jie nelieka riebūs ir greitai susigeria, nereikia ilgai vengti vaikščioti namie basomis, kad neslidinėtum ir „nepripėduotum“ ką tik išplautų grindų
  • Odą pastebimai sudrėkina ir nelieka tempimo pojūčio ir jausmas ilgokai išlieka.
  • Sudėtinės dalys: papildomai įdėtas vitaminas B5, kad oda būtų elastinga, apsaugota ir sudrėkinta.
  • Santykinai maža kaina – kas svarbu turinties odos ligas, nes teptis reikia dažnai. Įsiminiau vienos dermatologės pasakymą: geriau pigesnio kremo bet pakankamai dažnai, nei brangaus- kartą per dieną. Tai galioja turintiems labai sausą – atopišką odą. Būna, kam teptis reikia kas valandą dvi ir didelius odos plotus. Aš daug šio kremo sunaudoju savo kojoms, jau nuo pavasario pradžios tepu, pilu kiek reikia, "netaupau" :))) Sausos odos "savininkai" supras mane.

Noriu įvertinti daiktą: