numis® med SENSITIVE produktų kvapas man asocijuojasi su švaros ir gaivos kvapu

Šilo_uoga
Testuotojas Šilo_uoga
numis® med SENSITIVE produktų kvapas man asocijuojasi su švaros ir gaivos kvapu

Pirmiausia norėčiau bendrai aptarti beveik visų testuotų produktų labiausiai patikusią savybę - kvapą. Kvapai man asmeniškai yra labai svarbus rodiklis, kadangi turiu migreną, esu jiems labai jautri.

Tačiau labai nemėgstu ir parduodamų "bekvapių" produktų, nes dažniausiai jie vistiek turi kvapą ir jis būna nekoks. Kvapas toks jau dalykas, kad turi užuost, gana sunku apibūdinti.

Šių produktų kvapas man asocijuojasi su švaros ir gaivos kvapu, toks "kremiškas", šiek tiek primena visiems gerai žinomą nivea kremo (skardinėj apvalioj mažoj dėžutėj) kvapą. Man asmeniškai tai yra vienas geriausių kvapų kokie egzistuoja kosmetikos pasaulyje.

O jums jeigu toks kvapas nepatinka, gali būt, kad nepatiks ir pats produktas, nes jis gana ryškus.

O dabar apie kiekvieną produktą atskirai:

Kūno kremas (numis® med SENSITIVE skin protection balm)

Turbūt labiausiai patikęs produktas iš visų testuotų. Be anksčiau minėto kvapo, kremas yra labai lengvos tekstūros, labai greitai ir gerai įsigeria į odą.

Daugiausiai testavau ant kojų odos, nes ši vieta sausiausia. Kremas užtektinai sudrėkina odą ir nepalieka riebumo pojūčio nei ant kojų, nei ant rankų po užtepimo.

Pakuotė patogi, spaudžiama (be pompos), neužima daug vietos todėl patogu keliaut su juo (kremo tūris 100 ml, pats tas į rankinį bagažą). Tikrai pirksiu ir toliau. 5 iš 5.

numis® med dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas

Veido kremas (numis® med SENSITIVE day&night face care cream)

Visomis savo savybėmis labai panašus į kūno kremą. Reikia labai nedidelio kiekio ant odos, todėl pakuotės užteks ilgam. Užtepus ant odos akimirksniu susigeria ir nebelieka pojūčio, kad ant odos kažkas tepta.

Labai patogu, kai turi mažą vaiką ir tenka dažnai laikyti ant rankų, o vaikas nuolat dalina bučiniais Turbūt šitam produktui man asmeniškai labiausiai trūko laiko testavimui ir iki šiol dar gerai nesupratau ar mano veido odai jis patinka.

Na bet šitą dalyką jau turi kiekviena išsitestuoti asmeniškai. Rekomenduočiau visoms, kas neturi didelių bėdų su veido oda (pvz jeigu veido odai reikia tik drėkinimo) ir gali sau leisti naudoti nebrangią produkciją.

Pakuotė standartinė kaip ir didžiosios dalies kremų, bijantiems mikrobų tokia pakuotė kels stresą, nes kremas paimamas pirštais iš indelio. Aš rekomenduočiau naudoti kokią mentelę, kad sumažėtų tikimybė užveisti bakterijų.

Ar pati pirksiu? Bus matyt, kai sunaudosiu visą indelį, šiai dienai dar nesu tuo tikra. 4 iš 5.

numis® med dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas

Rutulinis dezodorantas

Daugiausiai vilčių teikęs produktas. Taip pat turi tą nuostabų aukščiau aprašytą kvapą (bekvapiai dezodorantai man patys baisiausi), neturi sudėtyje aliuminio, bespalvis, netepa drabužių, atrodo ko gali daugiau norėti. Ogi, kad atlaikytų prakaitą.

Deja šių metų vasarinių karščių šis produktas neatlaikė, jau po kelių valandų judėjimo (buvimo mama) karštyje iš pažastų pradėdavo sklisti nemalonus kvapas ir eidavau praustis. Todėl kuriam laikui griebiau kitus produktus į pagalbą, nes ne visuomet turi galimybe pasinaudoti tualetu, o smirdėti mažų mažiausia norisi

Na, bet tenka pripažinti, kad tokie karščiai ir ilgos vasaros Lietuvoje būna kartą per dešimtmetį, todėl būtinai šį produktą naudosiu atvėsus orams ir pratestuosiu ar nebekyla tų pačių problemų. Šiai dienai 3 iš 5.

numis® med dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas

Veido ir kūno prausiklis (numis® med SENSITIVE face & body wash)

Nesužavėjo. Kvapas kitoks, ne "kreminis", labiau jaučiasi sintetinis kvapas primenantis silpnus kvepalus, o ne natūralią švarą ar gaivą. Pats prausiklis skaidrus, turi pompą, dėl to patogu naudoti.

Vieno išspaudimo veido zonai yra per daug, rekomenduočiau kontroliuoti paspaudimą, taip sutaupysit produkto. Kadangi dažniausiai neturiu laiko papildomai skirti makiažo nuvalymui, tą darau su prausikliais, šiuo aspektu prausiklis sunkiai plovė makiažą.

Suprantu, kad jo funkcija nėra makiažo valymas, tačiau tikiu, kad ne aš viena esu tokia šiame pasaulyje, kuri norėtų tokio papildomo produkto bonuso Iš pradžių kaip kūno ploviklio šio produkto nebandžiau, bet kadangi jis man nepaliko įspūdžio kaip veido prausiklis, tai sunaudosiu kūnui.

Iš esmės produktas nėra blogas, bet pati šio produkto nepirksiu, nes esu atradus pigesnių ir geriau veikiančių alternatyvų (plius gerai nuplaunančių makiažą). O kaip kūno prausimosi priemonės mano nuomone produkto tūris yra per mažas. 3 iš 5.

Bendras linijos vertinimas - 4 iš 5.

numis® med dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas

Testuotojų vertinimai

Orynete
2018-08-01
numis® med SENSITIVE kietasis ir intymios higienos prausiklis keliaus kartu su manim į ligoninę
Testavau galvos odą raminantį šampūną, kietąjį prausiklį be muilo ir intymios higienos prausiklį. Skaityti visą
2018-08-02
numis® med SENSITIVE: dėl SLS skiriu 4*
numis® med sensitive dušo želė 2 in 1:kūno oda po plovimo net nepatepus kremu nepleiskanoja, nėra tempimo jausmo. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-10
numis® med pH 5.5 SENSITIVE: du iš 4 išbandytų produktų tikrai įsigysiu ir ateityje
Numis med pH 5.5 dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas. Puikiai tepasi ir greitai susigeria, nesukuria “kaukės“ efekto... Skaityti visą
1000ir1naktis
2018-08-11
numis® med SENSITIVE: patiko, kad kvapas neutralus
Patiko, kad kvapas neutralus. Po vartojimo jaučiasi, kad oda sudrėkinta, nebėra sausos odos tempimo pojūčio. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-13
numis® med SENSITIVE kremas: po dviejų savaičiu vartojimo, oda pastebimai drėgnesnė
Pirmas pora testavimo dienu, uzsitepus krema, jautesi lengvas tempimo jausmas, vartojant toliau visi nemalonus pojuciai isnyko. Skaityti visą
2018-08-15
numis® med vonios ir dušo želė - kiek mažiau patikęs gaminys
Taip pat lengvo, malonaus kvapo. Lengvai nusiplauna, mažai putoja, nesausina odos. Ko pasigedau aš?... Skaityti visą
mech23
2018-08-15
Man labai patikęs dalykas - numis® med produktų tekstūros lengvumas
Išbandžiau NumisMed dieninį/naktinį drėkinantį veido kremą, kūno losioną bei šampūną. Mano vertinimas – 5 žvaigždutės. Skaityti visą
olly530
2018-08-16
numis® med SENSITIVE kremą vertinčiau 4*: patiko neutralus kvapas, lengvai įsiskverbianti tekstūra.
Po kremo naudojimo ypatingų pokyčių nepajutau, tačiau kremas odą pakankamai drėkino, kas kaip tik aktualu šilto sezono metu. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-08-29
numis® med SENSITIVE intymios higienos prausiklis: patiko, pirkčiau, rekomenduočiau
Tekstūra gali būti ir skystesnė, bet visumoj labai patiko. Jokio kvapo. Labai vertinu tai, kad be muilo šarmo. Skaityti visą
Fibukas
2018-08-22
numis® med SENSITIVE dušo ir vonios želė: priekaištų nėra, tačiau įspūdžio nepaliko
Pradėsiu nuo to, kad mano oda yra atopiška ir šiuo metu ypatingai jautri ir reikalaujanti dažno drėkinimo. Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. Vaida_Kurpienė
  Vaida_Kurpienė prieš 2 m.

  Išbandžiau kelis „Numis Med“ jautrios ir sausos odos priežiūrai skirtus produktus.
  1️⃣️Kelioninė pakuotė Numismed. Ne tik pabandžiau, bet ir sunaudojau, skridome trumpų atostogų – nereikėjo piltis į buteliukus kremų, ko labai nemėgstu. Nes man paskui problema tuos buteliukus išplauti, pamirštu, kur ką susipyliau, etc. 😊Be to, sunaudojus lieka vietos rankiniame bagaže mažoms lauktuvėms parsivežti.
  2️⃣️Numis Med šampūnas https://www.eurovaistine.lt/numis-med-sampunas-mazinantis-stresa-ph-5-5-sensitive-200-ml
  • Kvapas: patiko tai, kad jis neerzinantis ir natūralus ir nėra nieko „nereikalingo“.
  • Patogu: svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi šampūnai, skirti jautriai odai, gali būti naudojami kasdien. Šis šampūnas tinkamas kasdieniam vartojimui – patogu ir namie, ir kelionėje.
  • Privalumai: naudojant išnyksta sausi odos ploteliai (tad užkertamas kelias ir pleiskanoms), oda nuraminama, neniežti. Galva atrodo „lengva ir gaivi“, plaukai tampa švelnūs ir apima malonus švaros jausmas.
  • Sudėtinės dalys: sudėtyje nėra muilo, tad galvos oda nesausinama. Veikia priešuždegimiškai, raminančiai dėl esančio pantenolio, šlapalo ir kt. Tiesa, sudėtyje yra keletas alergiją galinčių sukelti ingredientų, tad, alergiški žmonės turėtų įsitikinti, kad jų šampūnas nealergizuos.
  • Gal ne pats svarbiausias kriterijus, bet man patinka, kai pakuotė yra patogi ir kompaktiška.
  3️⃣️Numis Med losjonas
  https://www.eurovaistine.lt/numis-med-apsauginis-kuno-prieziuros-losjonas-ph-5-5-sensitive-200-ml
  • Kvapas: labai natūralus, nesintetinis, sakyčiau, švelnus. Mane kvapai erzina - tai man pliusas. Dvelkia gaivumu ir švara.
  • Tekstūra lengva. Losjonas gerai ir tolygiai tepasi ir, svarbiausia, greitai įsigeria – o tai labai svarbu tokiems nekantriems kaip aš ir branginantiems kiekvieną savo laiko minutę. Net pasitepus padus, jie nelieka riebūs ir greitai susigeria, nereikia ilgai vengti vaikščioti namie basomis, kad neslidinėtum ir „nepripėduotum“ ką tik išplautų grindų
  • Odą pastebimai sudrėkina ir nelieka tempimo pojūčio ir jausmas ilgokai išlieka.
  • Sudėtinės dalys: papildomai įdėtas vitaminas B5, kad oda būtų elastinga, apsaugota ir sudrėkinta.
  • Santykinai maža kaina – kas svarbu turinties odos ligas, nes teptis reikia dažnai. Įsiminiau vienos dermatologės pasakymą: geriau pigesnio kremo bet pakankamai dažnai, nei brangaus- kartą per dieną. Tai galioja turintiems labai sausą – atopišką odą. Būna, kam teptis reikia kas valandą dvi ir didelius odos plotus. Aš daug šio kremo sunaudoju savo kojoms, jau nuo pavasario pradžios tepu, pilu kiek reikia, "netaupau" :))) Sausos odos "savininkai" supras mane.

Noriu įvertinti daiktą: