Orynete
Testuotojas Orynete
PHILIPS oro drėkintuvas su „NanoCloud“ technologija

Šio testavimo laukiau su didžiuliu nekantrumu. Vien dėl to, kad atėjus šildymo sezonui veido oda pasidarė it popierius. Kadangi namie trijų mėnesių kūdikis, kai pravėsta ar vėjuota diena, tenka net ir šildytuvą įsijungti.

Va tada kenčia ne tik oda, bet ir visų šeimos narių nosytės. Ir tai akivaizdžiai jaučiasi, nes pradedam visi daugiau čiaudėti, nosyje jaučiasi sausumas.

Visų pirma, pamačius atkeliavusį PHILIPS „NanoCloud“ oro drėkintuvą labai nustebau, nes tikrai tikėjausi daaaaug mažesnio. Išvaizda...wow. Labai dailus, aptakios formos, neutralių spalvų, itin profesionaliai ir nepigiai atrodantis aparačiukas.

Pridėta instrukcija, tiesa ne lietuvių kalba, tad gerai, kad visą info radau "Tėvų darželio" portale.

Philips Nano

Iš pirmo žvilgsnio pasirodė, jog laidas šiek tiek trumpokas ir kur įkurdinti „NanoClou'ą" bus sudėtinga, bet klydau. Laido buvo buvo būtent tiek kiek reikėjo, kad papildomai nesivoliotų ant žemės.

Nors iškart puoliau ieškoti instrukcijos, bet oro drėkintuvo valdymas išties itin nesudėtingas. Kadangi neradau lietuviškos, nusprendžiau išmėginti jį įjungti ir pareguliuoti pati ir man puikiai pavyko tą padaryti. Itin lengvai nustatomas laikmatis, oro drėgmės lygis, taip pat yra kelios veikimo funkcijos - auto, naktinis, taip pat pūtimo stiprumas.

Garsas? Koks garsas? Absoliučiai tylus ir draugiškas miegantiems kūdikiams aparačiukas.

Pripildyti oro drėkintuvą vandeniu taip pat paprasta lyg į kibirėlį vandens prisipilti. Vienas, du ir padaryta. O „NanoClou'as" toks gudruolis, kad netgi perspėja, kada jam to vandenuko trūksta.

Philips Nano

Kadangi oro drėkintuvo konstrukcija itin minimalistinė, labai paprasta jį valyti. Tačiau tas turi ir šiokį tokį minusiuką, nes norint pernešti drėkintuvą į kitą vietą, reikia žinoti už kurios vietos jo imti negalima. Teko kelis kartus netyčiom išrinkti savo „NanoCloud'ą", nes vis pačiupdavau jį už pilkosios dalies ir ši išsiimdavo. Būtų smagu ir saugiau jei pilkoji dalis turėtų kažkokius fiksatorius ar tiesiog užsifiksuotų lengvu pasukimu prie apatinės, baltosios drėkintuvo dalies.

Pats drėkinimo procesas su šiuo drėkintuvu vyksta itin nepastebimai. Jokio rūko, jokios nusėdusios drėgmės ant baldų ar kitų paviršių ar jausmo lyg būtum drėgnoj pelkėj. Gal tik jį įjungus po kurio laiko jaučiama šiokia tokia vėsuma.

Man ypač aktuali jo funkcija buvo ta, kad įtraukdamas sausą orą drėkintuvo filtras sulaiko stambias daleles, pvz., žmonių ar gyvūnų plaukus ir dulkes, kadangi namuose turime šunį, o ir šiaip namie kažkodėl itin dažnai tenka valyti dulkes. Panaudojus drėkintuvą išties oras lyg išskaidrėjo.

Tiesa, kartą pastačius drėkintuvą ant žemės, atėjusi aplink jį radau iš po sofos ištrauktus dulkių 'katinukus'. Buvau labai nustebinta. Vadinasi, išties šį gamintojo aprašyta funkcija veikia.

O kas turi namuose mažus vaikus manau itin džiaugtųsi funkcija, kad drėkintuvo pažangi garinimo sistema su „NanoCloud“ technologija drėkina orą į jį išleisdama vandens molekules be bakterijų ar kalkių. Mažiau bakterijų, mažiau ligų ir vargo.

Per testavimo laiką savo „NanoClou'ą" nešiojau po visą butą. Vyras juokavo, kad susiradau naują geriausią draugą. Išbandžiau netgi vonios kambaryje. Ir jei teisingai supratau, įjungus drėkintuvą jis automatiškai parodo koks drėgmės lygis yra kambaryje, kuriame yra drėkintuvas.

Philips Nano

Pavyzdžiui, vonios kambaryje, nustačiau, kad drėgmės lygis būtų 60. Vos įjungus drėkintuvą, jo ekranėlyje užsidegė 55. Drėkintuvas paveikė kelias minutes, kol 55 tapo 60 ir automatiškai išsijungė.

Vadinasi jis be reikalo nedrėkins jūsų namų, tol kol jūs atsiminsite, jog reikia jį išjungti. Mažiausias drėgmės lygis, kaip ir maniau, buvo miegamajame - 35. Tad dabar profilaktiškai, kasdien, jame darbuojasi gražuolis „NanoClou'as".

Norėčiau padėkoti PHILIPS už išties vertingą atradimą mūsų šeimai, atskiras AČIŪ nuo savęs, už gražintą normalią odos būklę. Ir tris kart valio Tėvelių darželio portalui už labai įspūdingą ir vertingą testavimą.

Neskaitant kelių nežymių minusiukų, šis aparačiukas užsitarnavo mano simpatijas ir yra vertas vertinimo žvaigždučių maksimumo.

Testuotojų vertinimai

žvaigždėbevardė
2018-12-06
PHILIPS oro drėkintuvas su „NanoCloud“ technologija
Aš vis dar negaliu patikėti, kad turiu būtent šį PHILIPS oro drėkintuvą su Skaityti visą

kamilemerkelyte19977 parašė:
    Kur galima ju rasti?

Pagooglinkt ir rasit. Praktiškai visose elektronikos prekiu parduotuvese arba internetu

[email protected] parašė:
    Nuvežėm į garantinį sakė negrąžins pinigų. Žodžiu dar kartą nupirkom filtrą, db pilsiu virintą vandenį, matysiu kaip bus.

O ka jie sako kodel filtras smirda?

3. tuktuk@
    [email protected] prieš 2 sav.

jele parašė:
    O ka jie sako kodel filtras smirda?

Ijungė durnių ir nieko nesako...tipo aparatas ne brokuotas, o jūs jau darykit kaip norit.

[email protected] parašė:

O jus i garantini vežėt?

5. tuktuk@
    [email protected] prieš 1 sav.

Na pilu tik virintą vandenį, ir neprarūgsta, jau 3sav, išvalau kas savaite filtrą. Tai db daug geriau.🍑🌿
    O vasarą manau nenaudosim.

Noriu įvertinti daiktą: