PHILIPS oro drėkintuvas su „NanoCloud“ technologija (atsiliepimai)

PHILIPS oro drėkintuvas turi trijų etapų pažangią garinimo sistemą su „NanoCloud“ technologiją. Skaityti apie produktą
Komentuoti
 1. 2018.11.29 08:39 (prieš 6 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Šio testavimo laukiau su didžiuliu nekantrumu. Vien dėl to, kad atėjus šildymo sezonui veido oda pasidarė it popierius. Kadangi namie trijų mėnesių kūdikis, kai pravėsta ar vėjuota diena, tenka net ir šildytuvą įsijungti.

  Va tada kenčia ne tik oda, bet ir visų šeimos narių nosytės. Ir tai akivaizdžiai jaučiasi, nes pradedam visi daugiau čiaudėti, nosyje jaučiasi sausumas.

  Visų pirma, pamačius atkeliavusį PHILIPS „NanoCloud“ oro drėkintuvą labai nustebau, nes tikrai tikėjausi daaaaug mažesnio. Išvaizda...wow....
  Skaityti visą »»»

 2. Ir vėl berniukas 3 m. 4 mėn.
  Berniukas 12 m. 7 mėn.

  2018.11.29 23:33 (prieš 6 mėn.)

  Gaila, kad neparasete techniniu parametru ir kokio dydzio patalpoms jis skirtas. Panasias funkcijas turi visi galingesni drekintuvai.

 3. Berniukas 2 m. 1 mėn.
  Mergaite 5 m. 8 mėn.
  Berniukas 9 m. 4 mėn.

  2018.12.01 05:02 (prieš 6 mėn.)

  Mano namuose gana sausa, tad drėkinam kiekvieną žiemą, praktiškai 3 aparatai dirba kas kelias dienas po parą.
  Philips nanocloud nebandžiau, tačiau išsyk užkliuvo tik 2 litrų talpykla vandeniui. Tai yra tikrai mažai. Mano turimi aparatai apie 10h padirbę jau būna išsekinę savo 5 litrų talpą (keliant drėgnumą nuo 55 iki 60 proc). Tad su 2 litrų jau tektų namie vien aptarnavimu užsiimti.
  Kaip šitų philips filtrai? Kaip dažnai reik keisti? Kaip švariai išvalomas oras? Va šitie klausimai turėtų būti svarbiausi renkantis techniką.
  Savų naudojamų neminėsiu, nes jų kaina 3-4 kartus didesnė, nei nanocloudo. Bet tikrai ir už philipso kainą yra ne viena pasirinkimo galimybė. Tačiau pradėjus domėtis giliau, kyla noras investuoti daugiau, patogumui ir darbo kokybei.

 4. 2018.12.01 15:31 (prieš 6 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Anndora parašė:
  Gaila, kad neparasete techniniu parametru ir kokio dydzio patalpoms jis skirtas. Panasias funkcijas turi visi galingesni drekintuvai.

  50 su trupučiu kvadratų butui mano nuomone pats tas. Nuo galingesnių tapetai žemėn čiuožtų turbūt. Man patiko. Kiek ten tą orą išvalo tiksliai skaičių išraiška nesidomėjau, bet namuose itin kaupiasi dulkės. Gal dėl blokinio namo nedandarumo, gal dėl kaimynų daromo remonto, bet į dieną dulkes galiu valyti ryte ir vakare. Naudojant drėkintuvą dulkių akivaizdžiai sumažėjo. Man to pakako.
  Kadangi drėkintuvas veikia tik tuomet kai esam namie, tai papildyti vandens talpą nesudaro jokio nepatogumo. Stovėt šalia tikrai nereikia.

 5. Ir vėl berniukas 3 m. 4 mėn.
  Berniukas 12 m. 7 mėn.

  2018.12.02 17:09 (prieš 6 mėn.)

  Musu renovuotame name sildymo sezonu oras issauseja iki 22%, tai dvieju litru talpos drekintuvas tikrai butu per mazas. Su savo drekintuvu per para isgarinu apie 6 litrus vandens ir tai pasiekiant 55% dregnuma, kuri reikia pastoviai palaikyti. Del filtro, taip pat aktualu koks naudojamas, kokie dar papildomi garu dezinfekavimo budai. Kai oras nera labai issausejes, tai jis tikrai butu puikus pagalbininkas ir oro atsviezintojas, bet, mano nuomone, didziausias minusas yra maza vandens bakelio talpa.

 6. 2018.12.03 09:21 (prieš 6 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Anndora parašė:
  Musu renovuotame name sildymo sezonu oras issauseja iki 22%, tai dvieju litru talpos drekintuvas tikrai butu per mazas. Su savo drekintuvu per para isgarinu apie 6…

  Man asmeniškai tas vandens papildymas tai mažesnis minusas nei drėkintuvo dydis, nes automatiškai didesnė talpa, didesni ir drėkintuvo gabaritai. O gyvenant bute itin norisi kad tokie prietaisai kažkur 'įsipaišytų', o ne stovėtų didžiulės dėžės pavidalu. Čia jau matyt vienos tiesos nėra ir kiekvienaa renkasi atsižvelgdamas į savo norus ir gyvenamąją aplinką.

  3
 7. 2018.12.06 19:21 (prieš 6 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Aš vis dar negaliu patikėti, kad turiu būtent šį PHILIPS oro drėkintuvą su "NanoCloud" technologija!

  Drėkintuvo dairėmės jau senai, nes gyvenam name, kuris reikalauja daug nuolatinio šildymo, todėl labai apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad galėsiu išbandyti šį oro drėkintuvą.

  Labai svarbu tai, kad šis oro drėkintuvas drėkina natūraliai pernešdamas vandens molekules ir neperneša bakterijų, nes namuose auga mažas vaikas ... Skaityti visą »»»


 8. 2018.12.14 20:44 (prieš 6 mėn.)

  Man irgi jis labai patiko...bet vienas didelis BET.
  Po 1.5mėn kasdieninio naudojimo, filtras prarūgo. Pučia ora prarūgusio skudurėlio kvapo. Išėmiau, filtro viršus net pageltes, o palietus dar labiau smirda. Bei pradėjo pelyti...

 9. Berniukas 2 m. 1 mėn.
  Mergaite 5 m. 8 mėn.
  Berniukas 9 m. 4 mėn.

  2018.12.14 23:16 (prieš 6 mėn.)

  [email protected] parašė:
  Man irgi jis labai patiko...bet vienas didelis BET.
  Po 1.5mėn kasdieninio naudojimo, filtras prarūgo. Pučia ora prarūgusio skudurėlio …

  Apie ką ir kalbėjau...kai pradedi domėtis kai kurie prietaisai greit atkrenta. Mano naudojamiems drėkintuvams/ oro valytojams filtrų keisti nereikia 5-10 metų priklausomai nuo naudojimo intensyvumo. O su tuo philipsu nespėsit filtrų pirkti. Spėju filtro kaina bent 10-20proc prietaiso kainos.

  1
 10. 2018.12.14 23:25 (prieš 6 mėn.)

  dorotte parašė:
  Apie ką ir kalbėjau...kai pradedi domėtis kai kurie prietaisai greit atkrenta. Mano naudojamiems drėkintuvams/ oro valytojams filtrų keisti nereikia 5-10 metų prik…

  Dar nesidomėjau kainos, bet taip nervuoja.. topo centras sako filtra reik keisti, o dėl kažkokio kaip broko, tylu..
  Nežinau ką darysim, gal gražinsim.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Noriu įvertinti daiktą: