Nėštumo požymiai pagal savaites (340)

Nėštumo požymiai pagal savaites: nėštumo testas

Nėštumo požymiai 1-2 nėštumo savaitę 

Pirmą ir antrą nėštumo savaitę jokių nėštumo požymių nėra, nes... jūs dar ne nėščia. Jei tai jums skamba keistai, greičiausiai nežinote, kaip skaičiuojamos nėštumo savaitės: jos pradedamos skaičiuoti nuo pirmos paskutinių mėnesinių dienos, o ne nuo galimos pastojimo dienos. Iš tiesų, jei pastosite, tai nutiks antros savaitės pabaigoje, arba trečios savaitės pradžioje - žinoma, jei tuo metu mylėsitės ir nesisaugosite.

Nėštumo požymiai 3 nėštumo savaitę

Trečią nėštumo savaitę (t.y. po ovuliacijos), tuo atveju jei pastojote, ir prasideda mažylio vystymasis bei su tuo susiję hormonų pokyčiai. Būtent dėl hormonų lygio pokyčių ir pradeda ryškėti nėštumo požymiai. Tačiau pirmosiomis dienomis po apvaisinimo jokių nėštumo požymių dar nejausite (jautri krūtinė gali būti ir PMS simptomas).

Nėštumo požymiai 4 nėštumo savaitę

Ketvirtą nėštumo savaitę įvyksta kiaušinėlio implantacija gimdoje. Būtent šią savaitę gali pasireikšti pirmasis nėštumo požymis - implantacinis kraujavimas. Jei, likus kelioms dienoms iki laukiamų dienų pastebėjote nežymų tepimą (tai gali būti vos pora kraujingų dėmelių), jei kiek maudė pilvą, didelė tikimybė, kad pastojote. Be to, šią savaitę atliktas kraujo tyrimas jau gali parodyti, kad kraujyje yra "nėštumo hormono" hCG (chorioninio gonadotropino). Jautresni buitiniai testai į savaitės pabaigą taip pat gali pradėti rodyti teigiamą rezultatą (ar bent jau "vaiduoklį" - neryškią antrą juostelę). Gausesnės nei įprastai balkšvos bespalvės makšties išskyros taip pat gali būti nėštumo možymis. 

Nėštumo požymiai 5 nėštumo savaitę

Penktą nėštumo dauguma moterų, kurių ciklas yra "standartinis", turėtų sulaukti mėnesinių. Vėluojančios mėnesinės - vienas rimčiausių nėštumo požymių. Šią savaitę po truputį turėtų pradėti ryškėti ir kiti pirmieji nėštumo požymiai: dar jautresnės krūtys (ir ypač speneliai), nuotaikų kaita, dažnas šlapinimasis, silpnumas, nuovargis, rytinis pykinimas, jautrumas kvapams ir kiti. Šią savaitę nėštumą gali patvirtinti ir echoskopijos tyrimas.

Nėštumo požymiai 6 nėštumo savaitę ir vėliau

Nuo šeštos savaitės nėštumo požymiai tik ryškėja ir intensyvėja.

Nėštumo požymių nėra, reiškia, nesilaukiu?

Nėštumo požymiai patvirtina nėštumą, tačiau jų nebuvimas (ypač pirmosiomis savaitėmis) nėštumo nepaneigia. Dalis moterų nepatiria jokių nėštumo simptomų. Ar moteris pastojo, patikimai patvirtina tik nėštumo testai, kraujo tyrimas ar echoskopija.

Naujausi komentarai

 1. Linkevič prieš 3 mėn.

  Kokie buvo požymiai iskart po OV kai pastojote ta mėnesi

 2. Motin
  Motin prieš 3 mėn.

  Mano pirmas požymis 6-7 dpo buvo pasikeitęs kvapas, užuodžiau smalkes visur.

 3. kristute1
  kristute1 prieš 3 mėn.

  Jokių

 4. User has not uploaded an avatar
  Milda1996 prieš 2 mėn.

  Sausio 14dieną turėjau susirgti, bet taip išėjo kad nesusirgau.. Maniau jog stresas, ir pagalvojau na jei nesusirgsiu per 7dienas tai pasidarysiu testą, net gavosi taip kad jau sausio 18d. Pasidariau testą bet apie 13h ir nepraėjus nei 2min pamaciau dvi juosteles, na galvoju galbūt koks brokas na nes su vyru metus laiko bandome susilaukt mažylio ir niekaip nepavyko, na tai ta pacia diena jau apie 14h pasidarau antra testa, vėl dvi juostelės , tada kad isitikinciau trečia pasidariau vakare taip.pat teigiamas.. na žinokit vis nėjo patikėti atsikėlusi ryte pasidariau iš kart du testus ir abu teigiami.. vis dar tuo negaliu patikėti,laukiu vizito pas ginekologę, vis bijau kad nepasakytu kad kas blogai..

 5. Julija2022
  Julija2022 prieš 2 mėn.

  Laba diena visu pirma nzn pas mane tokie reikaliukai nestumo požimius jau senai jaučiu visi beveik požimiai jautri krutinė pilvo tempimas nuovargis kvapai erzina kai kurio maisto produktu nebegaliu apkest kuriuos anksciau megdavau galvos svaigimas dazniausiai nu sumasciau sausio 4 d pasidaryt nt buvo neigiamas o turėjau susirgti sausio 5 d dar nesusirgau db laukiu pirmadienio nes užsisakiau internetu nt ir tada ziurėsiu pamiršau paminėti kad pas mano po spirales išėmimo ciklas nuo rugsėjo mėn buvo regulerus visalaika ta pačia diena kas mėn susirgdavau ir sirgdavau penkias dienas tik gruodi man velavo keturias dienas ir po keturiu dienu keles dienas patepliojo tokiu rudoku kraujuku ir viskas mano ciklo dienos visalaika buvo nuo rugsėjo mėn 32 cd o db aina 47cd ir mm nė matyt tikiuos kai gausiu nt kad pasitvirtins ar buvo kad kuriai taip patarimai arba jusu istorijos butu idomu išgirst