Nėštumo požymiai pagal savaites (137)

Nėštumo požymiai pagal savaites: nėštumo testas

Nėštumo požymiai 1-2 nėštumo savaitę 

Pirmą ir antrą nėštumo savaitę jokių nėštumo požymių nėra, nes... jūs dar ne nėščia. Jei tai jums skamba keistai, greičiausiai nežinote, kaip skaičiuojamos nėštumo savaitės: jos pradedamos skaičiuoti nuo pirmos paskutinių mėnesinių dienos, o ne nuo galimos pastojimo dienos. Iš tiesų, jei pastosite, tai nutiks antros savaitės pabaigoje, arba trečios savaitės pradžioje - žinoma, jei tuo metu mylėsitės ir nesisaugosite.

Nėštumo požymiai 3 nėštumo savaitę

Trečią nėštumo savaitę (t.y. po ovuliacijos), tuo atveju jei pastojote, ir prasideda mažylio vystymasis bei su tuo susiję hormonų pokyčiai. Būtent dėl hormonų lygio pokyčių ir pradeda ryškėti nėštumo požymiai. Tačiau pirmosiomis dienomis po apvaisinimo jokių nėštumo požymių dar nejausite (jautri krūtinė gali būti ir PMS simptomas).

Nėštumo požymiai 4 nėštumo savaitę

Reklama:

Ketvirtą nėštumo savaitę įvyksta kiaušinėlio implantacija gimdoje. Būtent šią savaitę gali pasireikšti pirmasis nėštumo požymis - implantacinis kraujavimas. Jei, likus kelioms dienoms iki laukiamų dienų pastebėjote nežymų tepimą (tai gali būti vos pora kraujingų dėmelių), jei kiek maudė pilvą, didelė tikimybė, kad pastojote. Be to, šią savaitę atliktas kraujo tyrimas jau gali parodyti, kad kraujyje yra "nėštumo hormono" hCG (chorioninio gonadotropino). Jautresni buitiniai testai į savaitės pabaigą taip pat gali pradėti rodyti teigiamą rezultatą (ar bent jau "vaiduoklį" - neryškią antrą juostelę). Gausesnės nei įprastai balkšvos bespalvės makšties išskyros taip pat gali būti nėštumo možymis. 

Nėštumo požymiai 5 nėštumo savaitę

Penktą nėštumo dauguma moterų, kurių ciklas yra "standartinis", turėtų sulaukti mėnesinių. Vėluojančios mėnesinės - vienas rimčiausių nėštumo požymių. Šią savaitę po truputį turėtų pradėti ryškėti ir kiti pirmieji nėštumo požymiai: dar jautresnės krūtys (ir ypač speneliai), nuotaikų kaita, dažnas šlapinimasis, silpnumas, nuovargis, rytinis pykinimas, jautrumas kvapams ir kiti. Šią savaitę nėštumą gali patvirtinti ir echoskopijos tyrimas.

Nėštumo požymiai 6 nėštumo savaitę ir vėliau

Nuo šeštos savaitės nėštumo požymiai tik ryškėja ir intensyvėja.

Nėštumo požymių nėra, reiškia, nesilaukiu?

Nėštumo požymiai patvirtina nėštumą, tačiau jų nebuvimas (ypač pirmosiomis savaitėmis) nėštumo nepaneigia. Dalis moterų nepatiria jokių nėštumo simptomų. Ar moteris pastojo, patikimai patvirtina tik nėštumo testai, kraujo tyrimas ar echoskopija.

Reklama:
Reklama

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 mėn.

  AusraZ88 parašė:
  Nu taigi parasiau, kad liepos 16, eidama pasivaiksciot! Baigiu isdurnet su tom emo, nemokat man paaiskint, rasiu kur klaust, o pacios irgi, oi as vaika turiu tai ir…

  Cia jus" ant durniaus "rasot? 😀

 2. User has not uploaded an avatar
  AusraZ88 prieš 5 mėn.

  TylusLaukimas parašė:
  Čia tik jūs pati save ir įžeidinėjat nei viena jums blogo žodžio nepasakė, tik bando suprasti jūsų situaciją. Ir visoms nuoširdžiai nesiseka...

  O tai kodel kitur raso kad pirmu trimestru nekenkia?

 3. TylusLaukimas
  TylusLaukimas prieš 5 mėn.

  AusraZ88 parašė:
  O tai kodel kitur raso kad pirmu trimestru nekenkia?

  Kas nekenkia?? Klausykit, jau prieš mėnesį su ta pačia tema per grupes ėjot ir nėštumą sau įtarinėjot. Pasidarykit nt!!!

 4. TylusLaukimas
  TylusLaukimas prieš 5 mėn.

  SimonaZu parašė:
  Manau bereikalingas musu rasymas. Nesusisnekam mes visai😁ai,einu is cia,atsiras gal “protingesniu” ir paaiskins tai moteriskei jai suprantama kalba😁

  Aš paskaičiau, kad kitose temose prieš mėnesį sau 7-8 sav nėštumą įtarinėjo. Dabar trūkt už vadžių vėl iš pradžių.

 5. Agrastėlis
  Agrastėlis prieš 5 mėn.

  TylusLaukimas parašė:
  Aš paskaičiau, kad kitose temose prieš mėnesį sau 7-8 sav nėštumą įtarinėjo. Dabar trūkt už vadžių vėl iš pradžių.

  O lyg ir nebe pilnatis...