Nėštumo požymiai pagal savaites (57)

Nėštumo požymiai pagal savaites: nėštumo testas

Nėštumo požymiai 1-2 nėštumo savaitę 

Pirmą ir antrą nėštumo savaitę jokių nėštumo požymių nėra, nes... jūs dar ne nėščia. Jei tai jums skamba keistai, greičiausiai nežinote, kaip skaičiuojamos nėštumo savaitės: jos pradedamos skaičiuoti nuo pirmos paskutinių mėnesinių dienos, o ne nuo galimos pastojimo dienos. Iš tiesų, jei pastosite, tai nutiks antros savaitės pabaigoje, arba trečios savaitės pradžioje - žinoma, jei tuo metu mylėsitės ir nesisaugosite.

Nėštumo požymiai 3 nėštumo savaitę

Trečią nėštumo savaitę (t.y. po ovuliacijos), tuo atveju jei pastojote, ir prasideda mažylio vystymasis bei su tuo susiję hormonų pokyčiai. Būtent dėl hormonų lygio pokyčių ir pradeda ryškėti nėštumo požymiai. Tačiau pirmosiomis dienomis po apvaisinimo jokių nėštumo požymių dar nejausite (jautri krūtinė gali būti ir PMS simptomas).

Nėštumo požymiai 4 nėštumo savaitę

Ketvirtą nėštumo savaitę įvyksta kiaušinėlio implantacija gimdoje. Būtent šią savaitę gali pasireikšti pirmasis nėštumo požymis - implantacinis kraujavimas. Jei, likus kelioms dienoms iki laukiamų dienų pastebėjote nežymų tepimą (tai gali būti vos pora kraujingų dėmelių), jei kiek maudė pilvą, didelė tikimybė, kad pastojote. Be to, šią savaitę atliktas kraujo tyrimas jau gali parodyti, kad kraujyje yra "nėštumo hormono" hCG (chorioninio gonadotropino). Jautresni buitiniai testai į savaitės pabaigą taip pat gali pradėti rodyti teigiamą rezultatą (ar bent jau "vaiduoklį" - neryškią antrą juostelę). Gausesnės nei įprastai balkšvos bespalvės makšties išskyros taip pat gali būti nėštumo možymis. 

Nėštumo požymiai 5 nėštumo savaitę

Penktą nėštumo dauguma moterų, kurių ciklas yra "standartinis", turėtų sulaukti mėnesinių. Vėluojančios mėnesinės - vienas rimčiausių nėštumo požymių. Šią savaitę po truputį turėtų pradėti ryškėti ir kiti pirmieji nėštumo požymiai: dar jautresnės krūtys (ir ypač speneliai), nuotaikų kaita, dažnas šlapinimasis, silpnumas, nuovargis, rytinis pykinimas, jautrumas kvapams ir kiti. Šią savaitę nėštumą gali patvirtinti ir echoskopijos tyrimas.

Nėštumo požymiai 6 nėštumo savaitę ir vėliau

Nuo šeštos savaitės nėštumo požymiai tik ryškėja ir intensyvėja.

Nėštumo požymių nėra, reiškia, nesilaukiu?

Nėštumo požymiai patvirtina nėštumą, tačiau jų nebuvimas (ypač pirmosiomis savaitėmis) nėštumo nepaneigia. Dalis moterų nepatiria jokių nėštumo simptomų. Ar moteris pastojo, patikimai patvirtina tik nėštumo testai, kraujo tyrimas ar echoskopija.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 sav.

  Emma parašė:
  Nėštumo požymiams dar gerokai per anksti, kaip ir nėštumo testui.

  Na ka,reikes laukti mm,arba,arba labai tikiuosi kad uzkibo,po tiek nesekmingu bandymu...

 2. Piewaieva
  Piewaieva prieš 3 sav.

  AsZiwile parašė:
  Na ka,reikes laukti mm,arba,arba labai tikiuosi kad uzkibo,po tiek nesekmingu bandymu...

  Kiek laiko jau planuojat?

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 sav.

  Piewaieva parašė:
  Kiek laiko jau planuojat?

  Oj planuojam jau ilga laika,1.5 m. Pries tai 6 metus kt wartojau,wis kamuojuosi su sono skausmu,kai nuejau pas daktarus rado cista kairej kiausidej,operuot nepataria nes nenori kiausides pazeisti,wienintelis pasakymas: bandykit,bandykit,jeigu taip neuzkibs,tada siulo dirbtiny. Klausiau del ko kirksni skauda nezmoniskai,pasake jog kiausinelis uzstringa kiausintaky,man protu tai nesuwokiama galbut delto wis nepastoju. Gywenu ne lt, girdejau kad yra kazkokios tabletes kurios naikina cistas, nes cia airiai jie wisai nieko neismano apie tokius dalykus

 4. Piewaieva
  Piewaieva prieš 3 sav.

  AsZiwile parašė:
  Oj planuojam jau ilga laika,1.5 m. Pries tai 6 metus kt wartojau,wis kamuojuosi su sono skausmu,kai nuejau pas daktarus rado cista kairej kiausidej,operuot nepatari…

  Na apie cistas naikinancias tabletes nieko nezinau, bet gal kai busit lt nueikit privaciai pas ginekologa vaisingumo, su tyrimais, gal gales kazka pakomentuoti..

 5. Une.G
  Une.G prieš 2 sav.

  parašė:
  Sveikos paneles! Man jau baigia stoga nurauti... mm buwo 4 rugpjucio,po menesiniu wisa laika bandeme,wis bandeme ir bandeme,ov buwo 17 d., dabar labai prastai j…

  Laba, ir man jos buvo rugpjucio 7 o ov buvo 20, tai laukiam kartu, bus linksmiau 😄😄