Nėštumo požymiai pagal savaites (199)

Nėštumo požymiai pagal savaites: nėštumo testas

Nėštumo požymiai 1-2 nėštumo savaitę 

Pirmą ir antrą nėštumo savaitę jokių nėštumo požymių nėra, nes... jūs dar ne nėščia. Jei tai jums skamba keistai, greičiausiai nežinote, kaip skaičiuojamos nėštumo savaitės: jos pradedamos skaičiuoti nuo pirmos paskutinių mėnesinių dienos, o ne nuo galimos pastojimo dienos. Iš tiesų, jei pastosite, tai nutiks antros savaitės pabaigoje, arba trečios savaitės pradžioje - žinoma, jei tuo metu mylėsitės ir nesisaugosite.

Nėštumo požymiai 3 nėštumo savaitę

Trečią nėštumo savaitę (t.y. po ovuliacijos), tuo atveju jei pastojote, ir prasideda mažylio vystymasis bei su tuo susiję hormonų pokyčiai. Būtent dėl hormonų lygio pokyčių ir pradeda ryškėti nėštumo požymiai. Tačiau pirmosiomis dienomis po apvaisinimo jokių nėštumo požymių dar nejausite (jautri krūtinė gali būti ir PMS simptomas).

Nėštumo požymiai 4 nėštumo savaitę

Ketvirtą nėštumo savaitę įvyksta kiaušinėlio implantacija gimdoje. Būtent šią savaitę gali pasireikšti pirmasis nėštumo požymis - implantacinis kraujavimas. Jei, likus kelioms dienoms iki laukiamų dienų pastebėjote nežymų tepimą (tai gali būti vos pora kraujingų dėmelių), jei kiek maudė pilvą, didelė tikimybė, kad pastojote. Be to, šią savaitę atliktas kraujo tyrimas jau gali parodyti, kad kraujyje yra "nėštumo hormono" hCG (chorioninio gonadotropino). Jautresni buitiniai testai į savaitės pabaigą taip pat gali pradėti rodyti teigiamą rezultatą (ar bent jau "vaiduoklį" - neryškią antrą juostelę). Gausesnės nei įprastai balkšvos bespalvės makšties išskyros taip pat gali būti nėštumo možymis. 

Nėštumo požymiai 5 nėštumo savaitę

Penktą nėštumo dauguma moterų, kurių ciklas yra "standartinis", turėtų sulaukti mėnesinių. Vėluojančios mėnesinės - vienas rimčiausių nėštumo požymių. Šią savaitę po truputį turėtų pradėti ryškėti ir kiti pirmieji nėštumo požymiai: dar jautresnės krūtys (ir ypač speneliai), nuotaikų kaita, dažnas šlapinimasis, silpnumas, nuovargis, rytinis pykinimas, jautrumas kvapams ir kiti. Šią savaitę nėštumą gali patvirtinti ir echoskopijos tyrimas.

Nėštumo požymiai 6 nėštumo savaitę ir vėliau

Nuo šeštos savaitės nėštumo požymiai tik ryškėja ir intensyvėja.

Nėštumo požymių nėra, reiškia, nesilaukiu?

Nėštumo požymiai patvirtina nėštumą, tačiau jų nebuvimas (ypač pirmosiomis savaitėmis) nėštumo nepaneigia. Dalis moterų nepatiria jokių nėštumo simptomų. Ar moteris pastojo, patikimai patvirtina tik nėštumo testai, kraujo tyrimas ar echoskopija.

Naujausi komentarai

 1. Daliaaa prieš 3 mėn.

  Vivian parašė:
  As kalbejau apie visokius pykinimus,galvos svaigimus ir t.t. Nes tie pozymiai ir taip aiskus.

  Man visiskai nebuvo jokio pykinimo ar galvos svaigimo nestumo pradzioje. Tik pavargdavau greiciau ir noredavosi labai miegoti

 2. Agrastėlis
  Agrastėlis prieš 3 mėn.

  Vivian parašė:
  As kalbejau apie visokius pykinimus,galvos svaigimus ir t.t. Nes tie pozymiai ir taip aiskus.

  Galit ir visą nėštumą praleisti be jokių pykinimų. Su abiem nėštumais nieko panašaus nepatyriau ir tuo labai džiaugiuosi.

 3. User has not uploaded an avatar
  Vivian prieš 3 mėn.

  Agrastėlis parašė:
  Galit ir visą nėštumą praleisti be jokių pykinimų. Su abiem nėštumais nieko panašaus nepatyriau ir tuo labai džiaugiuosi.

  Tikiuosi taip ir bus dziaugiuos esama busena ir tokia nuostabia naujiena

 4. User has not uploaded an avatar
  AivaJG prieš 2 mėn.

  Sončikitar parašė:
  Laba. Norejau paklausti ar kam nors buvo, jog per ovuliacija imtu teplioti rusvai ? ?

  Man pirmą kartą patepė per ov, nežinau kodėl planuojam lėliuką.

 5. User has not uploaded an avatar
  AivaJG prieš 2 mėn.

  parašė:
  Mane tepliojo tamsiai per ovuliacija.. po to pries menesines.. po mėnesinių... Diagnozė endometrioze

  Prieš du mėn man operavo endometriozę 4 stadija. Planuojam vaikiuką. Kol kas laukiam.