Nėštumo požymiai pagal savaites (260)

Nėštumo požymiai pagal savaites: nėštumo testas

Nėštumo požymiai 1-2 nėštumo savaitę 

Pirmą ir antrą nėštumo savaitę jokių nėštumo požymių nėra, nes... jūs dar ne nėščia. Jei tai jums skamba keistai, greičiausiai nežinote, kaip skaičiuojamos nėštumo savaitės: jos pradedamos skaičiuoti nuo pirmos paskutinių mėnesinių dienos, o ne nuo galimos pastojimo dienos. Iš tiesų, jei pastosite, tai nutiks antros savaitės pabaigoje, arba trečios savaitės pradžioje - žinoma, jei tuo metu mylėsitės ir nesisaugosite.

Nėštumo požymiai 3 nėštumo savaitę

Trečią nėštumo savaitę (t.y. po ovuliacijos), tuo atveju jei pastojote, ir prasideda mažylio vystymasis bei su tuo susiję hormonų pokyčiai. Būtent dėl hormonų lygio pokyčių ir pradeda ryškėti nėštumo požymiai. Tačiau pirmosiomis dienomis po apvaisinimo jokių nėštumo požymių dar nejausite (jautri krūtinė gali būti ir PMS simptomas).

Nėštumo požymiai 4 nėštumo savaitę

Ketvirtą nėštumo savaitę įvyksta kiaušinėlio implantacija gimdoje. Būtent šią savaitę gali pasireikšti pirmasis nėštumo požymis - implantacinis kraujavimas. Jei, likus kelioms dienoms iki laukiamų dienų pastebėjote nežymų tepimą (tai gali būti vos pora kraujingų dėmelių), jei kiek maudė pilvą, didelė tikimybė, kad pastojote. Be to, šią savaitę atliktas kraujo tyrimas jau gali parodyti, kad kraujyje yra "nėštumo hormono" hCG (chorioninio gonadotropino). Jautresni buitiniai testai į savaitės pabaigą taip pat gali pradėti rodyti teigiamą rezultatą (ar bent jau "vaiduoklį" - neryškią antrą juostelę). Gausesnės nei įprastai balkšvos bespalvės makšties išskyros taip pat gali būti nėštumo možymis. 

Nėštumo požymiai 5 nėštumo savaitę

Penktą nėštumo dauguma moterų, kurių ciklas yra "standartinis", turėtų sulaukti mėnesinių. Vėluojančios mėnesinės - vienas rimčiausių nėštumo požymių. Šią savaitę po truputį turėtų pradėti ryškėti ir kiti pirmieji nėštumo požymiai: dar jautresnės krūtys (ir ypač speneliai), nuotaikų kaita, dažnas šlapinimasis, silpnumas, nuovargis, rytinis pykinimas, jautrumas kvapams ir kiti. Šią savaitę nėštumą gali patvirtinti ir echoskopijos tyrimas.

Nėštumo požymiai 6 nėštumo savaitę ir vėliau

Nuo šeštos savaitės nėštumo požymiai tik ryškėja ir intensyvėja.

Nėštumo požymių nėra, reiškia, nesilaukiu?

Nėštumo požymiai patvirtina nėštumą, tačiau jų nebuvimas (ypač pirmosiomis savaitėmis) nėštumo nepaneigia. Dalis moterų nepatiria jokių nėštumo simptomų. Ar moteris pastojo, patikimai patvirtina tik nėštumo testai, kraujo tyrimas ar echoskopija.

Naujausi komentarai

 1. VSJo
  VSJo prieš 1 mėn.

  Deimukas parašė:
  Man maude pilvo apacia bei sonus, bet pamaniau kad mm turejo buti. Kazkaip nesureiksminau nes daug dirbau. Siandien ryte pajauciau lengva pykinima. Pasidariau gal 4…

  Sveikinu! 😍💐

 2. User has not uploaded an avatar
  Deimukas prieš 1 mėn.

  VSJo parašė:
  Sveikinu! 😍💐

  Dekoju ❤❤

 3. LifeHappens prieš 1 mėn.

  Meskina parašė:
  Ar cia tai apie ka as galvoju????

  taip

 4. User has not uploaded an avatar
  Rutuliuk prieš 1 mėn.

  Sveikos, mergaitės. Esu naujokė. 😊
  Aš su tokiu klausimu ar yra kam nors taip buvę? Paskutinį kartą myliukas buvo seniai, kažkur prieš tris mėnesius. Mėnesinės buvo reguliariai iki šiol. Bet po paskutinių mėnesinių man lyg tvinkcioja krūtinę. Ar yra kam taip buvę? Testukus pasidariau kelis neigiami, galvojau gal pokštauja kažkas čia tai dėl viso pikto pasidariau hcg atsakymas <2. Kas tai galėtų būti kaip galvojate? Manau po tiek ilgo laiko tikrai tiek kraujas tiek testai bent kažką parodytų. Ir dar, iš vienos krūties išsiskiria lašelis išskyrų kai paspaudžiu. Ar įmanoma, kad nėštumo negali ir kraujas aptikti net po tiek laiko? Nežinau nei ką ir galvoti. Ačiū 🙂

 5. User has not uploaded an avatar
  Milej prieš 2 sav.

  Sveikos menesines veluoja 4d ankstyvas testas rodo teigiama siandien pasirode rudu kreminiu isskyru buo keliu sav mazdaug rodo ankstyvas testas? ikeliu foto ar galiu tyliai dziaugtis pagal mano skaiciavimus turetu but 3 sav