Nėštumo požymiai pagal savaites (290)

Nėštumo požymiai pagal savaites: nėštumo testas

Nėštumo požymiai 1-2 nėštumo savaitę 

Pirmą ir antrą nėštumo savaitę jokių nėštumo požymių nėra, nes... jūs dar ne nėščia. Jei tai jums skamba keistai, greičiausiai nežinote, kaip skaičiuojamos nėštumo savaitės: jos pradedamos skaičiuoti nuo pirmos paskutinių mėnesinių dienos, o ne nuo galimos pastojimo dienos. Iš tiesų, jei pastosite, tai nutiks antros savaitės pabaigoje, arba trečios savaitės pradžioje - žinoma, jei tuo metu mylėsitės ir nesisaugosite.

Nėštumo požymiai 3 nėštumo savaitę

Trečią nėštumo savaitę (t.y. po ovuliacijos), tuo atveju jei pastojote, ir prasideda mažylio vystymasis bei su tuo susiję hormonų pokyčiai. Būtent dėl hormonų lygio pokyčių ir pradeda ryškėti nėštumo požymiai. Tačiau pirmosiomis dienomis po apvaisinimo jokių nėštumo požymių dar nejausite (jautri krūtinė gali būti ir PMS simptomas).

Nėštumo požymiai 4 nėštumo savaitę

Ketvirtą nėštumo savaitę įvyksta kiaušinėlio implantacija gimdoje. Būtent šią savaitę gali pasireikšti pirmasis nėštumo požymis - implantacinis kraujavimas. Jei, likus kelioms dienoms iki laukiamų dienų pastebėjote nežymų tepimą (tai gali būti vos pora kraujingų dėmelių), jei kiek maudė pilvą, didelė tikimybė, kad pastojote. Be to, šią savaitę atliktas kraujo tyrimas jau gali parodyti, kad kraujyje yra "nėštumo hormono" hCG (chorioninio gonadotropino). Jautresni buitiniai testai į savaitės pabaigą taip pat gali pradėti rodyti teigiamą rezultatą (ar bent jau "vaiduoklį" - neryškią antrą juostelę). Gausesnės nei įprastai balkšvos bespalvės makšties išskyros taip pat gali būti nėštumo možymis. 

Nėštumo požymiai 5 nėštumo savaitę

Penktą nėštumo dauguma moterų, kurių ciklas yra "standartinis", turėtų sulaukti mėnesinių. Vėluojančios mėnesinės - vienas rimčiausių nėštumo požymių. Šią savaitę po truputį turėtų pradėti ryškėti ir kiti pirmieji nėštumo požymiai: dar jautresnės krūtys (ir ypač speneliai), nuotaikų kaita, dažnas šlapinimasis, silpnumas, nuovargis, rytinis pykinimas, jautrumas kvapams ir kiti. Šią savaitę nėštumą gali patvirtinti ir echoskopijos tyrimas.

Nėštumo požymiai 6 nėštumo savaitę ir vėliau

Nuo šeštos savaitės nėštumo požymiai tik ryškėja ir intensyvėja.

Nėštumo požymių nėra, reiškia, nesilaukiu?

Nėštumo požymiai patvirtina nėštumą, tačiau jų nebuvimas (ypač pirmosiomis savaitėmis) nėštumo nepaneigia. Dalis moterų nepatiria jokių nėštumo simptomų. Ar moteris pastojo, patikimai patvirtina tik nėštumo testai, kraujo tyrimas ar echoskopija.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Tamsiaplaukė1 prieš 2 mėn.

  Labas vakaras merginos. Mm vėluoja dvi dienas. Nesusitvarkau su emocijom, pilvą tai maudžia tai praeina. Paskutiniu metu atrodo pavargstu net nuo gulėjimo. Kaip manot ar jau laikas darytis testą ar dar palaukt? Bijau nusivilti pamačius I....

 2. User has not uploaded an avatar
  Lara19648 prieš 2 mėn.

  Visgi viskas tvarkoje ir prasidėjo jau😊

 3. User has not uploaded an avatar
  Mamytė.15 prieš 1 mėn.

  Labas vakaras, turiu klausymuka, nes pati nebezinau nei ka galvoti, kovo 4 dare eko is vidaus ir pamate gemaline puslele , padidejusia gimda ir pakitusia jos padeti, gygytojas pasake kad itariamas nestumas , mm velavo 3 dienas susirgau kovo 15 diena o kai pasirode pirma diena truputis buvo rusvu isskiru ir sviesaus kraujuko, antra diena pasirode stiprus kraujavimas ir siandien tas pats , kaip ir per iprastas mm, nes kraujuoju visada daug, bet ka siandien pastebejau atsirado skiscio paspaudus krutine tarsi koks priespienis , bijau kad nebutu koks persileidimas testa gyd. sake pasidaryti kovo 26 , gal kam yra buve kad lauktusi ir dar persirgtu mm

 4. User has not uploaded an avatar
  Saulet prieš 3 sav.

  Sveiki turėjau su vaikinu santikiu buvom be apsaugos viskas buvo gerai net nenuleido bet man vėluoja tos dienos ... O nėštumo požymių kaip ir nėra tik vėluoja tos dienos ar gali būti kad pastojau ? Santikiai buvo kovo 14 dieną ,o dabar balandžio 4d turėjo prasidėti tos dienos ,

 5. User has not uploaded an avatar
  Mažoji mamytė prieš 1 sav.

  Saulet parašė:
  Sveiki turėjau su vaikinu santikiu buvom be apsaugos viskas buvo gerai net nenuleido bet man vėluoja tos dienos ... O nėštumo požymių kaip ir nėra tik vėluoja tos d…

  Na galinibė yra kad pastojote nes prie nuleidžiant išbega skystis kuris išbėga prieš sperma ir jeme yra spermatoziodu kurie gali būti pakankamai aktyvus kad pastotumet bet padarykit nėštumo testa ir bus aišku dėl šventos ramybės .