Paprastasis čili troškinys

Ingredientai: Faršas - 300 gramai, Čili pipiras - 1 vienetas, Česnakas - 2 skiltelės, Svogūnas - 1 vienetas, Raudonos pupelės - 100 gramai, Aštrus pomidorų padažas - 3 valgomieji šaukštai, Fermentinis sūris - 30 gramai.

Įkaitinkite keptuvėje aliejų ir nuolatos maišydami pakepinkite faršą. Kai faršas apkeps, į keptuvę suberkite smulkiai pjaustytą svogūną, smulkintą čili pipirą, prieskonius, druską bei česnaką. Viską dar šiek tiek pakepinkite, tuomet suverskite į puodą. Į bendrą masę supilkite pupules bei pomidorų padažą ir maišydami pavirkite ant nedidelės ugnies maždaug 10 minučių. Prieš patiekiant, į sriubą įtarkuokite šiek tiek sūrio.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.