_ievute_ parašė:
Sveiki. Kokie atsiliepimai apie sita gydytoja?
Man gerą įspūdį sudarė, bet aš buvau privačiai pas ją. Rado ko nerado prižiūrinti gydytoja 🙈 t.y. atrado problemą, kurios niekas nematė.
_ievute_ parašė:
Sveiki. Kokie atsiliepimai apie sita gydytoja?
Man gerą įspūdį sudarė, bet aš buvau privačiai pas ją. Rado ko nerado prižiūrinti gydytoja 🙈 t.y. atrado problemą, kurios niekas nematė.
Gulėjau Kauno klinikose ligoninėje ir man užregistravo vizitą po dviejų savaičių moterų konsultacijoj pas kitą daktarę 18:30. Tai Zubruvienė išrašydama pasakakė, kad atvykčiau anksčiau dviem valandoms, nes reikės tonusus pamatuoti. Tai teko prasėdėti dvi valandas ant kietos kėdės veltui su rizikingu nėštumu!!!
Sveikos. Gal kam teko šiais metais lankytis pas gydytoją Zubruvienę?
Gavau vizitą tik pas ją, pas nieką kitą daugiau vizitų nebuvo. Paskaičius atsiliepimus, jau žiūriu pas ką po jos privačiai galėčiau eiti. Taip susinervavau nuo ryto. Gal yra ir gerų patirčių šių metų 🫣
Emarita parašė:
Sveikos. Gal kam teko šiais metais lankytis pas gydytoją Zubruvienę?
Gavau vizitą tik pas ją, pas nieką kitą daugiau vizitų nebuvo. Paskaičius atsiliep…
Kaip tik šiandien pas ją lankiausi
Nebuvo laikų pas kitas, tai surizikavau.
Konkreti, aiški, gal ir atrodo nervingesnio veido, bet bendravo tikrai maloniai, rūpestinga, atsakė į visus klausimus, na, neturiu priekaištų ir nepabijočiau grįžti dar kartelį.
vandenynai parašė:
Kaip tik šiandien pas ją lankiausiNebuvo laikų pas kitas, tai surizikavau.
Konkreti, aiški, gal ir atrodo nervingesnio veido, bet bendravo tikrai maloniai, r…
Šiek tiek nuraminote
Bet su vizitais klinikose tai kažkoks košmaras, pasirinkimo pas kokį specialistą norėtum be šansų, maždaug džiaukitės pas ką užregistruoja 🫣
7 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai