Elija01 parašė:
Startavau su 112 kg, šiuo metu 98 kg🤓
Puikūs rezultatai, sveikinu 🤗
Elija01 parašė:
Startavau su 112 kg, šiuo metu 98 kg🤓
Puikūs rezultatai, sveikinu 🤗
gladijolė parašė:
Puikūs rezultatai, sveikinu 🤗
Ačiu😀 Kaip Jus, leidotes jau pirma doze? Kaip pojuciai?
Sveikos visos!
Taip susileidau pirmąją dozę šeštadienį (2026.05.09), iškart jokių keistų pojūčių nejutau. Norėjau valgyti, valgiau ir vėlai vakare, sakyčiau tai dienai niekas nepasikeitė. Pirmąją dozę leidausi į pilvą, einant miegoti pamačiau, kad atsirado nemaža mėlynė (skaičiau, kad nieko blogo). Ir labai niežtėjo dūrio vietą, bet nekasiau, nelindau. Išmiegojau puikiai (nors besnaudžiant pagalvojau, gal nesustos širdis, tokios įkyrios mintys lindo į galvą, vistiek ta nežinomybė neduoda ramybės) Kitą dieną pavalgiau pusryčius, atsigėrus kavos ir viskas žinokit nesinorėjo jokių papildomų užkandžių. Kol kas jokių šalutinių poveikių! O pirmadienį važiavau į parduotuvę apsipirkti ir toks keistas jausmas nuo visų kvapų tarsi vimdo, gumulas gerklėje stovi. Einu pro vaisių lentynas ir sau mintyse sakau to nenoriu, pro bandeles sakau nenoriu, nu iš tikrųjų žinokit nieko nesinori. Maistą kai ruošiu nebėra tų minčių, kad tą pagriebsiu suvalgysiu, tas po ranka tą surysiu. Šiandien antradienis visą dieną viduriuoju nežinau ar tai susiję su vaistu ar tiesiog žarnynas valosi, nes automatiškai išgeriu daugiau vandens. Nebeliko ir to jausmo kai prie kavutės reikėdavo saldainių arba sūrelių. Dabar stengsiuosi po biški keisti ir mitybą. Norėčiau dar kažkokius papildus pradėti vartoti, gal turite kas nors ką patarti? Geriu tik vit D
Elija01 parašė:
Ačiu😀 Kaip Jus, leidotes jau pirma doze? Kaip pojuciai?
Ačiū, kad paklausiate, malonu labai 🤗
O, tai vaistas veikia Jums👌kad yra sotumo jausmas, ir nesinori prie kavos nuo a iki z 😀👍ir sirdis nesustos tikrai😅
Del viduriavimo tai ir man buvo pirmom savaitem po vaisto suleidimo, nes pakeiciau saldainius i salota, tai organizmas nesuprato😅
Is papildu, tai bu-ti-na-i plaukams stiprinti, nes kad nebutu naujiena kad nuo svorio kritimo po 2 menesiu prasides plauku slinkimas (gal ir neprasides, bet..). As vartojau Beotebal, ir plaukams seruma is manoritualai.lt, nes buvo ziaurus kritimas, bet jau aprimo🙂
Idomu, kaip Jums toliau veiks Mounjaro, nes Ozempic savaites pabaigoje grazina apetita, man kazkaip veikia jis bangom, lyg nenori nenori nieko valgyt, ir uzeina noras, paskui vel dingsta🙂
gladijolė parašė:
Ačiū, kad paklausiate, malonu labai 🤗
Sveiki, kaip po antros dozes pojuciai? Ar dingo salutiniai, ar gal nauju atsirado kokiu nors? Kaip durio vieta, ar turejote vel reakcija? Kaip del saldumynu, ar savaites pabaigoje nesinorejo ju?🙂🌿
Aš pradėjau naudoti ši vaista balandžio 1 diena tada svėriau kai pradėjau 139 o šiuo metu sveriu 123 po biški krenta svoris dar padeda darbas ten fizinis aktivumas ir peškom vaikštai i darba nes nuo namu iki darbo netoli apie 30 min kelio tai pėškom vaikštau i darba or iš darbo dar kai laisvas laikas su vaiku lauke prisivaikštom prisibėgiojam tai labai patenkinta nes vaistukai padeda
9 testuotojų vertinimai
23 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai