Sauskelnės-kelnaitės mergaitėms ir berniukams „Huggies® Pants“ (atsiliepimai)

Partnerio turinys
11 vertinimai(ų)
Sauskelnės-kelnaitės mergaitėms ir berniukams „Huggies® Pants“ (atsiliepimai)

Sauskelnės-kelnaitės mergaitėms ir berniukams „Huggies® Pants“ yra trijų skirtingų dydžių (tiek mergaitėms, tiek berniukams).

• nuo 5 iki 9 kg. -  3 dydis,
  • nuo 9 iki 14 kg. - 4 dydis,
  • nuo 13 iki 17 kg. - 5 dydis.

Pastebime, kad  visi jaunieji testuotojai testavo 4 (ketvirtą) „Huggies® Pants“ dydį (vaikams nuo 9 iki 14 kg.)

Apie sauskelnes-kelnaites „Huggies® Pants“:

• Aukštas sugeriamumo lygis. Sugeriamieji kanalai su specialia vieta sauskelnėse berniukams ir mergaitėms greitai sugeria drėgmę ir pasirūpina, kad vaiko oda būtų sausa ir dieną, ir naktį.
  • Drėgmės indikatorius parodo, kada reikia keisti sauskelnes-kelnaites.
  • Kvėpuojanti vaiko oda – sauskelnės-kelnaitės pagamintos iš minkštų medžiagų su mikroporomis.
  • Puikiai priglunda ir prisitaiko prie kintančio vaiko pilvuko dydžio.
  • Praktiška. Sauskelnės-kelnaitės lengvai užmaunamos bei numaunamos, atidarius lipdukus šonuose. Jos taip pat lengvai išmetamos - suvyniojus ir pritvirtinus specialia juosta, skirta utilizavimui.
  • Gražu. Kiekvienoje sauskelnių pakuotėje yra du skirtingi „Disney®“ dizainai.
  •

Sauskelnes-kelnaites „Huggies® Pants“ įsigykite internetu: barbora.lt/Huggies-pants.

1. Elžbietukas
    Elžbietukas prieš 3 mėn.

Štai ir mes išbandėme Huggies Pants 😍🤗🤩
    Patiko jog neturi kvapo. Gerai sugeria nepalikdamos dregmės jausmo 🤗 švelnios viduje. Yra dregmės indikatorius 🤗
    Pilvuko nespaudžia ir puikiai atsiplešia šonai 🤗 Vaikučiui jokios alergines reakcijos nesukele 🤗

Naudosime ir ateityje 😎🙄
    Ačiū už galimybę išbandyti jas nemokamai 😍🤗
    Rekomenduoju 100% 🤗😎

2. Garbane1
    Garbane1 prieš 3 mėn.

Sveiki, dukrytė išbandė naująsias Huggies pants. Esu beveik patenkinta. Labai geras sugeriamumas, nei karto nepraleido net po visos nakties naudojimo. Nebuvo jokių alerginių reakcijų. Patogu užmauti ir nuimti bei nespaudžia pilvuko ir nevaržo judesių.
    Nepatiko tai, kad nuėmus kelnaites užpakaliukas būdavo pakankamai drėgnas.

3. Kri1987
    Kri1987 prieš 2 mėn.

Iš visų išbandytų - pačios geriausios

4. Karoliukas91 prieš 3 mėn.

Išbandėme huggies sauskelnes-kelnaites skirtas berniukui ir likome labai patenkinti. Puikiai sugeria, yra labai patogiai užmaunamos ir gražiai priglunda - nenuspaudžia. O svarbiausia - kvėpuojanti odelė, jokių bėrimų neatsirado, sauskelnės tiko ir patiko, todėl naudosime ir toliau

5. LaPie
    LaPie prieš 3 mėn.

Puikiai priglunda, nepalieka žymės ant pilvo, nepraleidzia po šonus. Neturi nemalonaus kvapo. Ganėtinai plonos. Nesijaučia drėgmė išorėje.

Noriu įvertinti daiktą: