Karoliinaa parašė:
Taip su samonės praradimu. Dabar procese pakartojamų tyrimų, planuoju su naujais tyrimais kitur kreiptis. Nes tikrai atrodo nu nesamonė viskas lyg atrodo gerai tik…
Na svarbu dar pagalvoti ar pries tai nebuvo, ovz musu mazasis kuriam priepuoliai buvo tai toks gan arsiai reaguodavo visad, bet tikrai kai kelem vaistu dozes buvo toks nervingumas pdidejas, jautesi. Po menesi viskas grizo mazdaug kaip buvo. O dickis neturejo niekad tokiu verkimu, tai sunku pasakyt ar toks etapas gali buti. As irgi uzsienio diskusijose dsug maciau, kad veikia nuotaikas vaistai..
O ka jums sake, po metu bandys gal nuiminet vaistus? Genetinius daret?







